Ca tot se vorbeste de Brazilia , eu nu stiu de ce nu a fost convocat Diego.
Ca sa nu mai spun de Cambiasso la pume.
Ca tot se vorbeste de Brazilia , eu nu stiu de ce nu a fost convocat Diego.
Ca sa nu mai spun de Cambiasso la pume.
Pacat de Argentina. Au, cred, cea mai buna echipa de la mondialul asta, de ar avea si antrenor...
Ca tot se vorbeste de Brazilia , eu nu stiu de ce nu a fost convocat Diego.
A avut un sezon foarte slab. De putine ori a prins primul 11 la Juve.
Bai , nu stiu cum se face , dar eu l-am tot vazut jucand.
Chiar el declarase ca adevaratul Diego se va vedea din sezonul urmator.
Am mai auzit de astea ![]()
Dar Pato?Cu Pato ce a avut?Sa nu mai spun de Ronaldinho , care isi revenise cat de cat sezonul asta.
Sau Butoiasul ce a avut cu Zanetti?
Eu am impresia ca astia sunt debili.
Pato a fost mult timp accidentat.
Iar Ronaldinho, parca joaca mai bine prin cluburi.
Da-o ma in sange de treaba.
Astia sunt jucatori care daca prind o zi buna , te-au scos!
Mah, importanta e si forma lui. Nu poti sa te risti cu un jucator care e umbra a ceea ce a fost candva doar in speranta ca poate va face ceva.
Daca Ronaldinho nu ar fi avut trecutul lui si nu ar fi fost atat de mediatizat, nu se mira multa lume ca a fost lasat acasa. Sunt jucatori mult mai buni care au ramas acasa
Da-o ma in sange de treaba.Astia sunt jucatori care daca prind o zi buna , te-au scos!
Las' ca nu'i plangem noi pe brazilieni.
Mai paguboasa pentru spectacolul competitiei este absenta lui Mutu
Da. Nu prea sunt dealeri prin hotel.
Mah, importanta e si forma lui. Nu poti sa te risti cu un jucator care e umbra a ceea ce a fost candva doar in speranta ca poate va face ceva.Daca Ronaldinho nu ar fi avut trecutul lui si nu ar fi fost atat de mediatizat, nu se mira multa lume ca a fost lasat acasa. Sunt jucatori mult mai buni care au ramas acasa
N-as spune.Dintosul chiar a mai miscat sezonul asta . Chiar l-am urmarit pe fraier si nu mai era mortaciunea de anul trecut.
Mai paguboasa pentru spectacolul competitiei este absenta lui Mutu
Cine mai trage pe nas tusa careului ? ![]()
Antrenorul Argentinei.
Mah, o fi jucat ceva anul asta dar nu este nici aproape de forma care l-a consacrat.
Oricum atat Dunga cat, mai ales Maradona, sunt antrenori slabi in opinia mea. Cum sa nu ii iei pe Cambiasso si Zanetti cand ei joaca titulari la finalista CL. Si inca joaca bine! Faptul ca nu l-a luat pe Lisandro poate fi oarecum inteles cand te uiti la jucatorii de atac pe care ii are la dispozitie
Antrenorul Argentinei.
Ala nu mai prea poate de burta.
@ Mo
Lisandro mi se pare iar o tampenie.
Si la el si la Lucho.
Astia nu ca sunt slabi , sunt praf!
Atat de praf incat Butoiul s-ar trage pe nas!
Apropo de Argentina, care Milito nu este convocat ? Fundasul ?
Pai atunci de ce ti se pare o tampenie?
@Roby
Da, fundasul de la Barcelona. Diego Milito de la Inter e in lot
Pai atunci de ce ti se pare o tampenie?
Pai mi se pare o tampenie ca nu l-a convocat ba!
Oricum atat Dunga cat, mai ales Maradona, sunt antrenori slabi in opinia mea...
Asta e concluzia...Pacat,pe mana cui au ajuns doua dintre cele mai bune si spectaculoase echipe...Nu se poate,orice s-ar zice,n-ai cum sa nu-i convoci pe Zanetti sau Cambiasso...Sa vedem si cum joaca Maradona,cu ceva timp in urma declara ca el va juca fara fundasi laterali de meserie,va baga si in banda fundasi centrali...
Iar la brazilieni,cum zice si Maye,Pato,Ronaldinho sau Diego sunt jucatori care oricand iti pot decide un meci...Cu toate ca n-au fost in cea mai buna forma sezonul asta,totusi meritau sa fie in lot...
Asa,nici Henry n-a jucat cine stie ce,dar e convocat...
Cati iubitori de fotbal, atatia antrenori. ![]()
alt CM care o sa il vedem la TV .....ce trist de cand nu ne am mai CALIFICAT
Stii ce fain e pe XBOX ? Meserie.
alt CM care o sa il vedem la TV .....ce trist de cand nu ne am mai CALIFICAT
Daca se califica Romania te duceai in Africa de Sud? Sau il vedeai tot la TV? ![]()
Ballack s-a accidentat in finala de cupa si rateaza turneul campionatului mondial...Pacat,e poate cel mai important jucator al Germaniei in ultimii ani...