FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa Mondiala 2010 - Africa de Sud

«1293031323350»
Alexandru H.27.06.2010 18:29

Bravo Germania! :thumbup:

valentin2day27.06.2010 18:41

vamos mexico!

iNsTiGaToR27.06.2010 18:48

Chiar daca golu ala a fost perfect valabil (mai incapeau inca 2 mingi pe spatiul ala dintre minge si linia portii :)) ) , eu zic ca Germania a meritat victoria (nu ma asteptam la 4-1).

 

Apropo, comentatoru ala mi se pare ca e ala de la sariturile cu schiurile :))

Daniel-Ionut27.06.2010 18:48
vamos mexico!

 

De unde atata vamos, ca face instructie Argentina :boxing:

iNsTiGaToR27.06.2010 18:56

Huuuuuuoooooo !! Offside clar !!!

valentin2day27.06.2010 18:56

da-o-n pana mea de treaba offside de 1 km

Alex88pl27.06.2010 19:00

asta e nesmitire. si wonder vedea offside-ul asta.

 

ce s-a lovit ala:))))

RobYnho27.06.2010 19:02

2-0 pentru Argentina.

valentin2day27.06.2010 19:03

ce idiot Heinze :)

iNsTiGaToR27.06.2010 19:03

asta macar a fost valabil

 

ce-o fi avut cu camera? :))

weedandweird27.06.2010 19:07

Arbitraje de 2 lei :spank: .

Si "nemtia" si Argentina ajutate la greu..urat,al dracului de urat!

Alexandru H.27.06.2010 19:12
Arbitraje de 2 lei :spank: .

Si "nemtia" si Argentina ajutate la greu..urat,al dracului de urat!

 

Las-o ca macane...

Vlad Bogdan27.06.2010 19:16

Ba ce arbitraje de-a dreptul penibile. Chiar nu se putea un arbitru din Europa la Anglia-Germano-turco-tunisiano-polonezo nationala?

Tot jegosi dinaia din america :finger:

 

 

Daca pana acum nu imi placea multi-nationala, acum o urasc din toata inima. Cum DRACU sa nu vezi golul lui Lamps?! :finger::finger::finger:

weedandweird27.06.2010 19:19

"las-o ca macane"?

 

Din partea mea poa' sa si maraie..eu stiu ca golul inscris nemtiei a fost perfect valabil.

Alexandru H.27.06.2010 19:23
"las-o ca macane"?

 

Din partea mea poa' sa si maraie..eu stiu ca golul inscris nemtiei a fost perfect valabil.

 

Asta nu anuleaza cele 4 goluri inscrise de germani.

 

Cat despre prostia aia cu nationala tunisiana-turceasca a Germaniei, intelegeti si voi odata ca aia sunt nemti. Au nationalitate germana, au trait in Germania, acolo locuiesc, acolo lucreaza. Nu trebuie sa fii blond si arian ca sa te numesti german.

Kellerman27.06.2010 19:25

**** ARBITRILOR! EU I-AS BAGA LA PUSCARIE ! poate niste englezi sau mexicani cu probleme de inima au murit, WHO KNOWS! TREBUIE CONDAMNATI LA MOARTE NU IN PUSCARIE! LA GHILIOTINA CU EI!

 

 

nu se poate asa ceva.

 

-golul 1 al germaniei - offside.

-scapa Rooney singur cu portarul din minge pasata de fundasii "nemti" - offside e decizia arbitrului, WTF?

-bara lui Defoe cu capul, pe linie cu fundasii nemti, decizia ? OFFSIDE, LOL ?

-nu are rost sa mai vorbim de golul anulat lui Lampard, mingea pica de 2 ORI IN POARTA, o data la 2 metri intrata in poarta, o data la 1 metru si a 3 oara o prinde portarul. GUESS WHAT? NO GOAL.

 

****!

 

"Germania" nu merita victoria, chiar daca nici anglia nu a jucat stralucit, altul era rezultatul daca arbitrul nu era handicapat mintal.

 

Maye27.06.2010 19:29
Nu trebuie sa fii blond si arian ca sa te numesti german.

Trebuie sa fi turc sau cel putin inchis la culoare.

*Alecs*27.06.2010 19:30

O zi catastrofala. Arbitrii au ruinat doua meciuri, munca de 2, respectiv 4 ani a doua nationale si bucuria si speranta a milioane de englezi si mexicani.

 

Multumim sepp blatter ca ai adus la acest mondial anumiti arbitrii doar pentru a-ti asigura inca un mandat in functia de presedinte al Fifa.

 

P.S. Doua citate de pe un site englez:

 

"So we can use technology to wind up the players and the crowd but not to make the correct decisions?!"

"Never mind goal-line technology, what about replays for offsides?"

blindica27.06.2010 19:32

picture_5.jpg

 

Pariasem amical ca vor invinge englezii,imi placeau jucatorii lor,ma si gandeam ca vor castiga datorita faptului ca sunt mai multi englezi naturali si nu naturalizati,dar o greseala de arbitru te poate darama.

Aici,la Mexic vs Argentina,cred ca Rosetti ar fi fost un erou fair-play daca anula golul.Dar eu cred ca italianul are finala promisa,mai vad maxim 1 arbitru ce ar putea fluiera de la centru,in finala.

weedandweird27.06.2010 19:33

@Alexandru H.

 

La scorul de 2-2 am tot dreptul sa cred ca s-ar fi jucat altceva.Nu spun ca ar fi invins Anglia..dar orice ar fi putut deveni posibil.

Altfel,kellerman a punctat mai bine decat asi fi putut s-o fac eu.

Concluzie;macanit,nemacanit "nemtia" a fost impinsa pe la spate.pardon!,de la spate.

.

danimarcu27.06.2010 19:33
-nu are rost sa mai vorbim de golul anulat lui Lampard, mingea pica de 2 ORI IN POARTA, o data la 2 metri intrata in poarta, o data la 1 metru si a 3 oara o prinde portarul. GUESS WHAT? NO GOAL.

 

Exagerezi la greu.Faza cu mingea care intra de doua ori in poarta e cea mai tare... :D

RobYnho27.06.2010 19:40

Fabulos golul lui Tevez. :blink:

Kellerman27.06.2010 19:43

Cu ce am exagerat? a da, nu a fost 2 metri, dar 1 a fost prima data, si a 2 oara iarasi a fost 0.75. Mmkay?

Alex88pl27.06.2010 19:43

ce gol...

ady.fcsb27.06.2010 19:51

si se joaca din nou sfertul de la CM 06.. nemtia- Argentina. sper ca de data asta sa se califice Argentina

«1293031323350»