Bai frate nu-i mai suport pe astia, pe niciunu dintre ei!
UNDE ESTE Steaua? CE-ATI FACUT CU EA ZDRENTELOR?
Bai frate nu-i mai suport pe astia, pe niciunu dintre ei!
UNDE ESTE Steaua? CE-ATI FACUT CU EA ZDRENTELOR?
si am uitat de bicfalvi... numai e nimic de spus:|
Oare la meciul cu Twente o să fie mai mulți spectatori decât la cel cu Alba Iulia?
sunt curios ce o sa mai declare sclavu ala de Cachitza..........mo** ma** de sclav
Oare la meciul cu Twente o să fie mai mulți spectatori decât la cel cu Alba Iulia?
daca as putea sa vin...
BA AM O RUGAMINTE SA II DATI LUI Becali CE E A LU -----> PLUA !
RUSENE ECHIPEI , RUSINE CELOR CARE AU FOST LA MECI SI NU AU SUTINUT PROTESTUL
Bragadiru-Ajax cine-l dă?
Rezultat rusinos. Vina rezultatului nu apartine lui Zapata. Dimpotriva, daca nu ar fi aparat bine am fi plecat invinsi. Iar eroarea sa a fost corectata de conationalul sau Toja. Probabil ca Gigi e suparat turca pe Rufay si la Craiova va apara Tatarusanu.
Nu mai avem echipa, nu mai avem performante, nu mai avem oameni pe stadion, NU MAI AVEM RESPECT!
UNDE ESTE Steaua, CE-ATI FACUT CU EA ZDRENTELOR??
Prestatie mediocra,sincer,nici nu ma asteptam la mai mult...Astia nu-s demni de Steaua...Acum ca a gresit Zapata zic multi,dar asta nu scuza prestatia slaba a echipei...E bucuros Jiji,si-a atins scopul,a scapat de Europa League...Am scapat si de cupa,in curand o sa ne scapam si de campionat...Doar de Jiji nu mai scapam...
nu mah,astazi Becali nu s-a inchinat de dimineata,plus ca terenu a tinut cu sherifii,suporterii i-au intimidat si lippi nu si-a luat punga cu tactica
Oare la meciul cu Twente o să fie mai mulți spectatori decât la cel cu Alba Iulia?
cred ca va fi acea galerie perfecta......formata din pensionari, studenti, elevi..... bineinteles avand bilete gratuite
iar ciobanu se va mandrii cum este el aclamat in Ghencea si cum este sustinuta echipa de acei suporteri de rezultate
Doamne ce am ajuns
Bragadiru-Ajax cine-l dă?
sport.ro ...
Bah,Zapata a fost zeu nostru!
@crx
pai si eu o sa-mi iau bilet moca, ca sunt student, da oricum il injur pe boier cacareaza.
MERCENARI, MERCENARI, MERCENARI!
Zero valoare fotbalistică, zero antrenor, minus infinit pentru patron!
Bănel cel mai prost jucător de fotbal din lume, de departe.
Minutul 90, culoar, el dă pasă la portar, din 5 cornere el 4 dă pasă, nu fuge, faultează, nu ține omul.
V-ați bătut joc de Ziua Națională, de amărâții noștri frați basarabeni. Ați dat motiv de bucurie cotropitorilor, persecutorilor și maleficilor de transnistreni, cei mai vehemenți anti-români din lume, cei mai mari asupritori și românofobi!
Cum n-ați crăpa voi, gunoaie ilegale și spurcate, odată toți?
Ați umilit istoria , derbedeilor.
CIOBAN NENOROCIT!
SĂ' VINĂ' ODATĂ' LUNETISTUL!
Ma pana la urma poate cei care au fost la meci nu stiu chiar totul despre protest sau mai stiu eu ce...unii dintre ei au doar o sansa in viata sa vada Steaua pe viu ( chiar si asta..).
De meci...ce dracu sa mai zici.. ![]()
Daca iar se zice ca din cauza lui Zapata nu ne-am calificat sau nu am castigat... ![]()
ciobanu in direct daca nu era autogolu lu zapata era 1-0 pentru Steaua
ce spuneam..
am vazut putin nu am rezistat sa l vad mai mult cioban infect
pa ce post e drogatu'?
Bai frate cum dracu castiga ratatii astia 10-15 mii de euro pe luna? Daca fug o luna zi de zi prin parc cate 2-3 ore joc mai bine ca impuscatu ala de Surdu sau ca Baciu!
Poate am vazut alt meci da Baciu chiar n-a jucat rau...
Ai vazut alt meci.
Evolutia lui lemn-Tanase, Tiganelinho si Stancu cel cu stea in frunte ma lasa fara glas, imi lipsesc cuvintele sa-mi exprim admiratia. Dupa un asemenea meci, trebuie de urgenta luate urmatoarele masuri :
- sa platim celor de la Arges inca vreo 5 milioane de euro pentru 50% din Tanase, sa nu vina Chelsea sau Manchester sa ne fure asa "briliant";
- evident triplarea salariului lui Banelinho, banii venind din economiile facute prin alungarea cu flegme si injuraturi a lui Szekely, parazitul asta care traieste pe spinarea realizarilor bietului Banel ;
- sa i se propuna un nou contract lui Stancu, cu o clauza de reziliere de 20 de milioane de euro, avand in vedere Armata de impresari care va arunca in nea Jiji cu oferte de transfer dupa incredibilele evolutii din vara si toamna asta.