FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sheriff Tiraspol - Steaua Bucuresti 1-1 (0-0)

«134567»
mirceaor02.12.2009 19:51

Bai frate nu-i mai suport pe astia, pe niciunu dintre ei!

 

 

UNDE ESTE Steaua? CE-ATI FACUT CU EA ZDRENTELOR?

Judy02.12.2009 19:52

si am uitat de bicfalvi... numai e nimic de spus:|

1on02.12.2009 19:53

Oare la meciul cu Twente o să fie mai mulți spectatori decât la cel cu Alba Iulia?

crx02.12.2009 19:53

sunt curios ce o sa mai declare sclavu ala de Cachitza..........mo** ma** de sclav

Judy02.12.2009 19:55
Oare la meciul cu Twente o să fie mai mulți spectatori decât la cel cu Alba Iulia?

 

daca as putea sa vin...

 

BA AM O RUGAMINTE SA II DATI LUI Becali CE E A LU -----> PLUA !

radusteaua2302.12.2009 19:55

RUSENE ECHIPEI , RUSINE CELOR CARE AU FOST LA MECI SI NU AU SUTINUT PROTESTUL

1on02.12.2009 19:56

Bragadiru-Ajax cine-l dă?

Virgil02.12.2009 19:56

Rezultat rusinos. Vina rezultatului nu apartine lui Zapata. Dimpotriva, daca nu ar fi aparat bine am fi plecat invinsi. Iar eroarea sa a fost corectata de conationalul sau Toja. Probabil ca Gigi e suparat turca pe Rufay si la Craiova va apara Tatarusanu.

mirceaor02.12.2009 19:56

Nu mai avem echipa, nu mai avem performante, nu mai avem oameni pe stadion, NU MAI AVEM RESPECT!

 

UNDE ESTE Steaua, CE-ATI FACUT CU EA ZDRENTELOR??

red&blue_boy02.12.2009 19:57

Prestatie mediocra,sincer,nici nu ma asteptam la mai mult...Astia nu-s demni de Steaua...Acum ca a gresit Zapata zic multi,dar asta nu scuza prestatia slaba a echipei...E bucuros Jiji,si-a atins scopul,a scapat de Europa League...Am scapat si de cupa,in curand o sa ne scapam si de campionat...Doar de Jiji nu mai scapam...

 

 

STELIST 8602.12.2009 19:58

nu mah,astazi Becali nu s-a inchinat de dimineata,plus ca terenu a tinut cu sherifii,suporterii i-au intimidat si lippi nu si-a luat punga cu tactica

crx02.12.2009 19:58
Oare la meciul cu Twente o să fie mai mulți spectatori decât la cel cu Alba Iulia?

 

cred ca va fi acea galerie perfecta......formata din pensionari, studenti, elevi..... bineinteles avand bilete gratuite

 

iar ciobanu se va mandrii cum este el aclamat in Ghencea si cum este sustinuta echipa de acei suporteri de rezultate

 

 

Doamne ce am ajuns

red&blue_boy02.12.2009 19:59
Bragadiru-Ajax cine-l dă?

 

 

sport.ro ...

STELIST 8602.12.2009 20:01

Bah,Zapata a fost zeu nostru!

gio_stgloria02.12.2009 20:03

@crx

 

pai si eu o sa-mi iau bilet moca, ca sunt student, da oricum il injur pe boier cacareaza.

SS Lazio02.12.2009 20:05

MERCENARI, MERCENARI, MERCENARI!

 

Zero valoare fotbalistică, zero antrenor, minus infinit pentru patron!

 

Bănel cel mai prost jucător de fotbal din lume, de departe.

Minutul 90, culoar, el dă pasă la portar, din 5 cornere el 4 dă pasă, nu fuge, faultează, nu ține omul.

V-ați bătut joc de Ziua Națională, de amărâții noștri frați basarabeni. Ați dat motiv de bucurie cotropitorilor, persecutorilor și maleficilor de transnistreni, cei mai vehemenți anti-români din lume, cei mai mari asupritori și românofobi!

 

Cum n-ați crăpa voi, gunoaie ilegale și spurcate, odată toți?

Ați umilit istoria , derbedeilor.

 

CIOBAN NENOROCIT!

SĂ' VINĂ' ODATĂ' LUNETISTUL!

crysty1402.12.2009 20:05

Ma pana la urma poate cei care au fost la meci nu stiu chiar totul despre protest sau mai stiu eu ce...unii dintre ei au doar o sansa in viata sa vada Steaua pe viu ( chiar si asta..).

 

De meci...ce dracu sa mai zici.. :|

Daca iar se zice ca din cauza lui Zapata nu ne-am calificat sau nu am castigat... :|

radusteaua2302.12.2009 20:05

ciobanu in direct daca nu era autogolu lu zapata era 1-0 pentru Steaua

crysty1402.12.2009 20:06

ce spuneam..

radusteaua2302.12.2009 20:09

am vazut putin nu am rezistat sa l vad mai mult cioban infect

STELIST 8602.12.2009 20:10

pa ce post e drogatu'?

mirceaor02.12.2009 20:13

Bai frate cum dracu castiga ratatii astia 10-15 mii de euro pe luna? Daca fug o luna zi de zi prin parc cate 2-3 ore joc mai bine ca impuscatu ala de Surdu sau ca Baciu!

crysty1402.12.2009 20:17

Poate am vazut alt meci da Baciu chiar n-a jucat rau...

mirceaor02.12.2009 20:19

Ai vazut alt meci.

strezahuzum02.12.2009 20:21

Evolutia lui lemn-Tanase, Tiganelinho si Stancu cel cu stea in frunte ma lasa fara glas, imi lipsesc cuvintele sa-mi exprim admiratia. Dupa un asemenea meci, trebuie de urgenta luate urmatoarele masuri :

 

- sa platim celor de la Arges inca vreo 5 milioane de euro pentru 50% din Tanase, sa nu vina Chelsea sau Manchester sa ne fure asa "briliant";

- evident triplarea salariului lui Banelinho, banii venind din economiile facute prin alungarea cu flegme si injuraturi a lui Szekely, parazitul asta care traieste pe spinarea realizarilor bietului Banel ;

- sa i se propuna un nou contract lui Stancu, cu o clauza de reziliere de 20 de milioane de euro, avand in vedere Armata de impresari care va arunca in nea Jiji cu oferte de transfer dupa incredibilele evolutii din vara si toamna asta.

 

«134567»