FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gloria Bistrita - Steaua 5-4 dupa prelungiri si lovituri de departajare

«12345»
red&blue_boy28.10.2009 19:08

Jucam cum era de asteptat,slab.Ca vrem si Cupa...Vise!Sau mai bine zis minciuni ale ciobanului.Jucam cu Bibiskov si altii care n-au mai vazut de mult prima echipa...Si cu trei fundasi.Cine naiba mai joaca azi cu trei fundasi???

mircea_1028.10.2009 19:12

nationala spaniei

strezahuzum28.10.2009 19:14

Vai de capul nostru, asta nu-i echipa ci gluma proasta. Toti, absolut toti sunt pierduti in spatiu, nici unul nu stie unde-i mingea, ce are de facut, de ce incalca legea mintind ca e fotbalist ..

Stanici28.10.2009 19:26

Se aud bine baietii nostri acolo. :D .

r3fl3x28.10.2009 19:28
Se aud bine baietii nostri acolo. :D .

 

Asta voiam eu sa spun :P dar ai fost mai rapid>:P

cristy.steaua2128.10.2009 19:35

meci frumos pana acum.... la ambele porti..

 

A intrat Grzelak...

sa vedem acum.. Dayro,Bibishkov,Grzelak,Szekely

kaycee28.10.2009 19:37

comentatorii astia nu stiu cum sa-si mai laude marfa; meci second-hand comentat ca pe o finala de Champions League!

red&blue_boy28.10.2009 19:45
nationala spaniei

 

 

Bine,poate,dar eu stiam ca Spania joaca cu patru fundasi.

In repriza a doua parca ne miscam mai bine.Dar nu dam gol...

kaycee28.10.2009 19:46

am auzit-o si p-asta la mironica: "Dayro cu un exterior delicios!"

luck8728.10.2009 19:47

ale,ale,ale ale alee

Daca vrei sa scapi de noi

vinde vinde pleaca mori! :steag_cruce_invers:

dr.adrian928.10.2009 19:51
am auzit-o si p-asta la mironica: "Dayro cu un exterior delicios!"

 

la fel de delicios ca branza lu Jiji

Judy28.10.2009 19:53

bibiskov e pedarda:| ... nu stiu ce cauta asta la Steaua...

 

daca se joaca in felul asta poate batem la careuri.. in rest.. nu stiu .. un gol norocos prin minutul 90...

red&blue_boy28.10.2009 19:56

Baieti,ce face Gigi ?????

Judy28.10.2009 19:57

cu 5 secunde intainte voriam sa zic k se lasa cu eliminari... :|

kaycee28.10.2009 20:04
Baieti,ce face Gigi ?????

suje p**a!

r3fl3x28.10.2009 20:05
Baieti,ce face Gigi ?????

 

Cum era aia ?? Suga kuk

red&blue_boy28.10.2009 20:11

Ce-am ajuns,sa intram cu Bistrita in prelungiri....Parca vad ca ne si elimina...

mircea2728.10.2009 20:31

Care este frate legatura dintre Bistrita si Pro TV? Prea ii lauda cirucurile astea de comentatori. Mi-au scos "peri albi" cu gargara lor.

L.E. Ce sut are Erik. Extraordinar!!

kaycee28.10.2009 20:32
Care este frate legatura dintre Bistrita si Pro TV? Prea ii lauda cirucurile astea de comentatori. Mi-au scos "peri albi" cu gargara lor.

L.E. Ce sut are Erik. Extraordinar!!

 

sunt dinamovisti.

Fan FC Steaua28.10.2009 20:42

Ne luptam de la egal la egal cu echipa de pe ultimul loc al clasamentului. In asa stare a adus Becali echipa, impreuna cu antrenorul pus de el sa asculte ordinele.

 

Sper sa ne bata Bistrita !!!! Imi doresc asta chiar!! Fc Steaua nu merita cupa si nici sa castige dupa asa joc...

 

Demisia!

Afara din Ghencea!

Muje Becali, muje Stoichita, muje la toti becaliotii care il vor pe Gigi la Steaua si care sunt impotriva eliberarii echipei. !

 

 

A revenit Naomi la echipa sa dea eseuri ca la rugby. Astia fac cruce pentru Becali, in 3D. Dayro da pe sus, si Banel pe verticala terenului, din tusa-n-tusa.

 

PS: Penalty-uri. Ce mi-as dori sa rateze naomi si toti jucatorii preferati de Becali.

ros-albastru4ever28.10.2009 20:48

cu cimisoara o sa fim pardaf... deci sa ne luam gandu de la vreun punct in etapa de weekend

zob7928.10.2009 20:50

tinem totusi cu echipa asta sau o punem de-o manea aici?

kaycee28.10.2009 20:52

hmmm, oare ne elimina Gloria Bistrita la penalty-uri?

oricum tot e o realizare fata de anii trecuti cand ne scotea rapidII sau Sportul Studentesc.

ros-albastru4ever28.10.2009 20:53

"intalnire epica" ... cat de penibili pot fi comentatorii astia...

BAF-kimi28.10.2009 20:54

Macar a dat gol Szekely, ii trage la mumu ciobanului. :D

 

Edit: Bubishkov chiar ii da mumu. =))

«12345»