Cine e fundasul celor de la Bistrita , Vali Nastase?
Ala care le-a stricat spurcatilor meciul cu Lazio de acu vreo 2 ani
Cine e fundasul celor de la Bistrita , Vali Nastase?
Ala care le-a stricat spurcatilor meciul cu Lazio de acu vreo 2 ani
Sa stii ca si eu ma gandeam la el. Dar imi parea in varsta ca sa mai joace. Caut o imagine cu el la Bistrita sa vad daca il mai recunosc![]()
El e, da-l in fishic. Speranta noastra. ![]()

Nascut 04.10.1974. Fix 35 de ani.
El e, da-l in fishic. Speranta noastra.
E un baiat aratabil , prezentabil
Dar poate ca autogolul se leaga de el. Radem noi , radem , dar diseara e chiar greu meciul.
Florin Halagian (n. 7 martie 1939): Vom juca fiecare meci la victorie.
Chiar cu oricine? Nu ti-e rusine mosule? Noi suntem Steaua!
@Virgil
Din pacate, de la o vreme numai fraierii nu joaca meciurile cu Steaua(cel putin cele de acasa) la victorie. Anul trecut am avut o gramada de infrangeri in deplasari.
Din Steaua a ramas doar numele.
poate castigam si noi
Bistrita pentru mine e prima echipa pe care doresc sa nu o mai vad in prima Liga
da gol surdu si asta e ![]()
@Virgil
Din pacate, de la o vreme numai fraierii nu joaca meciurile cu Steaua(cel putin cele de acasa) la victorie.
Si ti se pare ca baietii de la Bistrita ar fi smecheri? Mie nu mi se par absolut deloc, dar am impresia ca un oarecare din club umbla la arbitri. Sa fie mos Jean? Nu ar fi exclus. Ii batem fir-ar ei de ras sa fie. ![]()
.
Avem un singur scop,
Un ideal in viata
Sa fim mereu prezenti
Sa fim mereu in fata
Suflet de invingatori,
Inima ros-albastra
Luptam pentru culori si pentru echipa noastra!
FORZA Steaua!
by Micuta Stelista
Steaua va castiga cu scorul de 3-1 (Dayro, Ov. Petre, surdu)
[quote name='MoWeed' date='Oct 28 2009, 11:45 AM' post='408073'
Din pacate, de la o vreme numai fraierii nu joaca meciurile cu Steaua(cel putin cele de acasa) la victorie. Anul trecut am avut o gramada de infrangeri in deplasari.
Din Steaua a ramas doar numele.
Cam asa e,cine nu mai joaca la victorie cu Steaua?!Nu se mai teme nimeni ca altadata,cand aveau meci cu Steaua tremurau cu o saptamna inainte.Iar daca ne asteptam sa isi dea Nastase autogol,mai bine nu ne prezentam.
Oameni buni, e mai bine sa iasa la joc decat sa faca autobaze in fata portii. Avem sansa de a vede faze fierbinti si niscaiva goluri. In poarta lor sper. Pentru ca la noi in poarta este pantera Zapata.
CARE MAI STITI CEVA DE GRZELAK MAI ESTE LA Steaua????
Oameni buni, e mai bine sa iasa la joc decat sa faca autobaze in fata portii. Avem sansa de a vede faze fierbinti si niscaiva goluri. In poarta lor sper. Pentru ca la noi in poarta este pantera Zapata.
Tatarusanu apara...
sa ma pis pe calea ferata, am facut pana la Brasov 5 ore si am pierdut legatura spre Bistrita. ![]()
sa ma pis pe calea ferata, am facut pana la Brasov 5 ore si am pierdut legatura spre Bistrita.![]()
trebuia sa iei taxi ceva ![]()
in legatura cu meciul...cel mai probabil se va califica echipa gazda
Un prim 11 ceva?
)Un prim 11 ceva?
Tatarusanu - Tudose, Baciu, Rada - Szekely, Plesan, Ov. Petre (Bicfalvi), Ochirosii - Dayro, Bibiskov, Surdu (stelisti,ro)
Tătărușanu - Tudose, Baciu, Rada, Ochiroșii - Szekely, Ov. Petre, Pleșan, Dayro Moreno, Surdu, Bibișkov (prostsport,ro)
eu mai astept 15 minute pana vad care e primu` 11
![]()
un link?
incredibil...am trait s-o vad si pe asta...Bistrita domina pe Steaua ![]()
Inca o dovada ca satana minte... a zis ca ne vom bate si pentru cupa .... de unde cupa, cand noi jucam cu rezervele si ne domnia Bistrita? cat ma abtin sa nu injur pe forum....
Deh, ce sa-i ceri unui cioban senil homosexual si impotent cu fete cumparate si adoptate de prin orfelinatele din albania....
@dr.adrian9 cu placere!
se aud bine ai nostri: alee, alee, ale, ale, aleee, daca tu nu vei pleca, noi te vom teroriza!