FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gloria Bistrita - Steaua 5-4 dupa prelungiri si lovituri de departajare

«12345»
MoWeed28.10.2009 09:12
Cine e fundasul celor de la Bistrita , Vali Nastase?

Ala care le-a stricat spurcatilor meciul cu Lazio de acu vreo 2 ani

Virgil28.10.2009 09:16
Sa stii ca si eu ma gandeam la el. Dar imi parea in varsta ca sa mai joace. Caut o imagine cu el la Bistrita sa vad daca il mai recunosc :D

 

El e, da-l in fishic. Speranta noastra. :))

 

nastase.jpg

 

Nascut 04.10.1974. Fix 35 de ani.

Robinson Rufay Zapata28.10.2009 09:19
El e, da-l in fishic. Speranta noastra. :))

 

nastase.jpg

 

 

E un baiat aratabil , prezentabil :)) Dar poate ca autogolul se leaga de el. Radem noi , radem , dar diseara e chiar greu meciul.

Virgil28.10.2009 09:41

Florin Halagian (n. 7 martie 1939): Vom juca fiecare meci la victorie.

 

Chiar cu oricine? Nu ti-e rusine mosule? Noi suntem Steaua!

MoWeed28.10.2009 09:45

@Virgil

 

Din pacate, de la o vreme numai fraierii nu joaca meciurile cu Steaua(cel putin cele de acasa) la victorie. Anul trecut am avut o gramada de infrangeri in deplasari.

Din Steaua a ramas doar numele.

1uLy4Nn28.10.2009 09:49

poate castigam si noi

yokozuna28.10.2009 09:57

Bistrita pentru mine e prima echipa pe care doresc sa nu o mai vad in prima Liga

iCreaTivE28.10.2009 09:59

da gol surdu si asta e :))

Virgil28.10.2009 10:18
@Virgil

 

Din pacate, de la o vreme numai fraierii nu joaca meciurile cu Steaua(cel putin cele de acasa) la victorie.

 

Si ti se pare ca baietii de la Bistrita ar fi smecheri? Mie nu mi se par absolut deloc, dar am impresia ca un oarecare din club umbla la arbitri. Sa fie mos Jean? Nu ar fi exclus. Ii batem fir-ar ei de ras sa fie. :)

.

Virgil28.10.2009 11:42

Avem un singur scop,

Un ideal in viata

Sa fim mereu prezenti

Sa fim mereu in fata

Suflet de invingatori,

Inima ros-albastra

Luptam pentru culori si pentru echipa noastra!

 

FORZA Steaua!

 

by Micuta Stelista

kandaraki28.10.2009 11:42

Steaua va castiga cu scorul de 3-1 (Dayro, Ov. Petre, surdu)

 

 

red&blue_boy28.10.2009 11:58

[quote name='MoWeed' date='Oct 28 2009, 11:45 AM' post='408073'

Din pacate, de la o vreme numai fraierii nu joaca meciurile cu Steaua(cel putin cele de acasa) la victorie. Anul trecut am avut o gramada de infrangeri in deplasari.

Din Steaua a ramas doar numele.

 

Cam asa e,cine nu mai joaca la victorie cu Steaua?!Nu se mai teme nimeni ca altadata,cand aveau meci cu Steaua tremurau cu o saptamna inainte.Iar daca ne asteptam sa isi dea Nastase autogol,mai bine nu ne prezentam.

Virgil28.10.2009 12:08

Oameni buni, e mai bine sa iasa la joc decat sa faca autobaze in fata portii. Avem sansa de a vede faze fierbinti si niscaiva goluri. In poarta lor sper. Pentru ca la noi in poarta este pantera Zapata.

radusteaua2328.10.2009 15:34

CARE MAI STITI CEVA DE GRZELAK MAI ESTE LA Steaua????

cristy.steaua2128.10.2009 15:41
Oameni buni, e mai bine sa iasa la joc decat sa faca autobaze in fata portii. Avem sansa de a vede faze fierbinti si niscaiva goluri. In poarta lor sper. Pentru ca la noi in poarta este pantera Zapata.

 

 

Tatarusanu apara...

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE28.10.2009 16:27

sa ma pis pe calea ferata, am facut pana la Brasov 5 ore si am pierdut legatura spre Bistrita. :cursing:

yokozuna28.10.2009 16:56
sa ma pis pe calea ferata, am facut pana la Brasov 5 ore si am pierdut legatura spre Bistrita. :cursing:

 

trebuia sa iei taxi ceva :D

 

in legatura cu meciul...cel mai probabil se va califica echipa gazda

Daniel-Ionut28.10.2009 17:52

Un prim 11 ceva?

cristy.steaua2128.10.2009 18:00
Un prim 11 ceva?
)

Tatarusanu - Tudose, Baciu, Rada - Szekely, Plesan, Ov. Petre (Bicfalvi), Ochirosii - Dayro, Bibiskov, Surdu (stelisti,ro)

 

Tătărușanu - Tudose, Baciu, Rada, Ochiroșii - Szekely, Ov. Petre, Pleșan, Dayro Moreno, Surdu, Bibișkov (prostsport,ro)

 

 

eu mai astept 15 minute pana vad care e primu` 11

:)

dr.adrian928.10.2009 18:26

un link?

kaycee28.10.2009 18:41

@dr.adrian9

http://sportro.net/live/

 

vinde, vinde, vinde, pleaca, mori!

mircea_1028.10.2009 18:54

incredibil...am trait s-o vad si pe asta...Bistrita domina pe Steaua :no:

dr.adrian928.10.2009 18:55
@dr.adrian9

http://sportro.net/live/

 

vinde, vinde, vinde, pleaca, mori!

 

 

multam

Fan FC Steaua28.10.2009 19:00

Inca o dovada ca satana minte... a zis ca ne vom bate si pentru cupa .... de unde cupa, cand noi jucam cu rezervele si ne domnia Bistrita? cat ma abtin sa nu injur pe forum....

 

Deh, ce sa-i ceri unui cioban senil homosexual si impotent cu fete cumparate si adoptate de prin orfelinatele din albania....

kaycee28.10.2009 19:01

@dr.adrian9 cu placere!

 

se aud bine ai nostri: alee, alee, ale, ale, aleee, daca tu nu vei pleca, noi te vom teroriza!

«12345»