FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gloria Bistrita - Steaua 5-4 dupa prelungiri si lovituri de departajare

«1345»
red&blue_boy28.10.2009 21:10

Tatarusanu o fi aparat slab la 11m sau mai bine zis n-a aparat,dar nu asta conteaza.Nu trebuia sa ajungem la 11m.Sa le fie rusine la toti,fac de rusine numele Stelei,astia nu merita sa-i imbrace tricoul.Si lui Stoichita,de ce n-a zis ca joaca cu prima echipa,daca tot ne trebuia cupa si stia ce panarame de jucatori are printre rezerve?Si mai presus de toti,sa-i fie rusine lui Jiji!!! Ca doar ciobanul i-a adus pe toti obositii astia,pe bani putini si putin iti joaca.Doamne,ce-am ajuns...

MikStelista28.10.2009 21:10
:finger: Gigi si :finger: bulgaru' ma-sii :wall:
NICKSTELIST SI DUPA MOARTE28.10.2009 21:11

mui_e Becali.

Juggernaut28.10.2009 21:12

Mie Dayro mi s-a parut unul din cei mai buni oameni de pe teren, mai putin la finalizari. El si cu Szekely. Degeaba va luati de Tatarusanu, meciul nu s-a pierdut din cauza lui. Pana la penaltiuri a aparat foarte bine. Lui Bibiskov nu i-a iesit nimic tot jocul, doar nu voiati sa isi strice stilul marcand din penalti, nu?

E numai vina lui Stoichita. L-a avut la dispozitie pe Kapetanos dar nici nu a vrut sa il puna pe foaia de joc. ATAT de mult si-a dorit Cupa.

 

Pleaca ciobane!

stelist8628.10.2009 21:13

GATAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA,NU MAI SUPORT ,NU SE MAI POATE,MAINE LA ORA 2 IN FATA PALATULUI JIGODIEI SI IN FATA CASEI LUI TOTI ADEVARATIIII STELISTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII.MAINE F.C. fECALI REDEVINE F.C. Steaua Bucuresti ,MAINE CIOBANUL ZBOARA DIN TEMPLU,MAINE DACA SUNTETI STELISTI PANA LA MOARTE SI DUPA,DACA IUBITI Steaua MAI MULT CA ORICE,DACA NU MAI VREI SA VEDETI ECHIPA IN SITUATIA ASTA JALNICA MAINE LA 2 IN FATA PALATULUI SAU/SI IN FATA CASEI JIGODIEI.

red&blue_boy28.10.2009 21:13

S-o iei la bot Jiji cu toti ai tai !!!

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE28.10.2009 21:24

acum trebuia sa mergem la cioban acasa, dar cu cine.

 

GATAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA,NU MAI SUPORT ,NU SE MAI POATE,MAINE LA ORA 2 IN FATA PALATULUI JIGODIEI SI IN FATA CASEI LUI TOTI ADEVARATIIII STELISTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII.MAINE F.C. fECALI REDEVINE F.C. Steaua Bucuresti ,MAINE CIOBANUL ZBOARA DIN TEMPLU,MAINE DACA SUNTETI STELISTI PANA LA MOARTE SI DUPA,DACA IUBITI Steaua MAI MULT CA ORICE,DACA NU MAI VREI SA VEDETI ECHIPA IN SITUATIA ASTA JALNICA MAINE LA 2 IN FATA PALATULUI SAU/SI IN FATA CASEI JIGODIEI.

 

 

ii le frica la toti le tremura la toti chiloti cand aude de Becali.

kaycee28.10.2009 21:27
acum trebuia sa mergem la cioban acasa, dar cu cine.

 

 

 

 

ii le frica la toti le tremura la toti chiloti cand aude de Becali.

oare esti certat asa de tare cu gramatica sau a fost un mesaj la misto?

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE28.10.2009 21:34

Esti tare vesel.

andrey_ptm_steaua28.10.2009 21:35

daca a ajuns Steaua sa il aiba capitan pe Baciu inseamna ca am ajuns rau...nu zic ca nu si-a facut cat de cat datoria cand a intrat pe teren dar nici sa il pui capitan

MoWeed28.10.2009 21:50

Ce bulgar mah? E vina lui ca echipa noastra a fost incapabila sa dea un gol amarat celei mai slabe echipe din Liga 1?

 

Obisnuiti-va cu asta. Cat timp va fi Becali ne vom zbate in mediocritatea asta

buggybuggy28.10.2009 21:57

IMPOTRIVA ASTUIA TREBUIE DECLANSAT JIHADUL. O NOUA REVOLUTIE, JOS Becali, HAIDETI TRE SA NE UNIM, SA FIM MULTI SA IESIM IN STRADA SI-O SA REUSIM, JOS OIERUL.

vlad29.10.2009 06:47

Dragii mei,trebuie sa privim si partea "goala " a paharului. Daca nu avem norocul sa crape Oierul si va ramane agatat de Steaua ca raia de broasca va deveni si mai penibil cu trecerea fiecarei zile. Ce va mai debita el pe la teveuri?

 

"Io am adus pe Real Madrid la Bucuresti, io am salvat Steaua de la retrogradare. Io am castigat 2 campionate si am dus Steaua de 3 ori in Liga Campionilor. Io am ridicat fotbalul in tara asta."

 

Si anii vor trece. Dinamo va depasi pe Steaua la numarul de campionate. Rapidul va dubla numarul de cupe fata de Steaua. Urziceniul va juca nu doar de 3 ori in CL ci si va avansa in optimi,poate sferturi.

Vasluiul se va califica dupa meciuri preliminare in Liga Campionilor. Ciobanul va fi un batran mai senil si va crapa ros de invidie. Atunci va spune,cu siguranta :

 

" Eu am dus branza de oaie pentru eroii de la Sevilla. Eu i-am dus fetite lui Hagi la meciul din Supercupa Europei. "

 

Speram ca asta sa fie doar fictiune. In ritmul asta s-ar putea sa devina realitate.

 

Stie cineva daca Lucian Becali are sifilis ca unchiul machidon????

mountytoma29.10.2009 07:50

nu stiu ce va asteptati sa vedeti de la o echipa in care numai portarul stia unde ii e locul! tatarusanu a fost cel mai bun jucator al nostru, degeaba il criticati pentru penalty-uri. fiind tanar si jucand pana acum cateva luni la echipa adversa, era clar ca aia stiau tot despre el si l-au executat simplu. nici pe bibishkov nu l-as injura. pentru cat a fost sustinut, ce-a facut ieri a fost totusi o realizare. ca a nimerit bara... se intampla. macar nu a dat la doi metri pe langa sau peste poarta. Ochirosii e pierdut definitiv, onicas la fel. ambii se simt victime, au deja niste aere de vedeta care imi fac greata cam ca si scarpincuristul de pe banca tehnica. onicas saracul cum sa se mai uite si el pe teren sa vada unde sa paseze, cand el nu are alta grija decat sa-l copieze pe Mirel in miscari!? Ochirosii e ca un robot care nu stie decat deplasarea pe o singura directie si centrarea la punct fix. precizia lui dayra morena la finalizare ...ce sa mai zicem? egoismul tuturor la fel...

 

sper sa o tinem din infrangere in infrangere pana pleaca becalopitecul. alta sansa nu e. daca idiotul nu va mai putea sa iasa in fata cu pieptul mare ca uite ce echipa grozava are, va pleca. pentru ca Steaua nu i-ar mai fi de nici un folos. sper sa plece cat mai curand, si intre scanduri daca se poate, sa fim siguri ca nu revine!

Robinson Rufay Zapata29.10.2009 10:11

Am ras noi de Vali Nastase , dar ne-a aratat cum trebuie sa te aperi. POate a vazut si Ghionea meciul de aseara.

bossy29.10.2009 10:58
sincer sa fiu..puteti sa ma criticati cat vreti..mie rusine ca iubesc Steaua...

 

Esti sigur ca iubesti Steaua? (poate te razgandesti si rectifici,probabil ai zis-o la nervi,daca nu.....nu stiu)

 

Eu unul Iubesc Steaua indiferent de rezultat,Iubesc Culorile,Iubesc Suporterii,Iubesc tot ce inseamna Steaua.

 

Singurul lucru ce nu-l iubesc tot timpul, sunt "actorii" de la Steaua,dar niciodata n-am sa spun ca mi-e rusine de Steaua,niciodata,de conducator,de unii jucatori etc.

 

Dar nu de Steaua.

 

Cat despre meci,asta e,capul sus si inainte.

 

O sa vina si ziua noastra,stati linistiti,o sa se intoarca roata.

 

:steag_cruce_invers:

gabitzubrasov29.10.2009 14:10

nea stoichi ia iesi in fata si spune tu de ce nu am castigat aseara,pt ca sti dc......din cauza suporterilor,ca daca cantau si ei baietii tai jucau fotbal asa s-au pierdut si nu stiau dc sunt pe un teren cu iarba....

 

oAre cat trebuie sa mai suportam...Jiji ce zici iti faci bagajul si te cari???

Astristul29.10.2009 14:43
Esti sigur ca iubesti Steaua? (poate te razgandesti si rectifici,probabil ai zis-o la nervi,daca nu.....nu stiu)

 

Eu unul Iubesc Steaua indiferent de rezultat,Iubesc Culorile,Iubesc Suporterii,Iubesc tot ce inseamna Steaua.

 

Singurul lucru ce nu-l iubesc tot timpul, sunt "actorii" de la Steaua,dar niciodata n-am sa spun ca mi-e rusine de Steaua,niciodata,de conducator,de unii jucatori etc.

 

Dar nu de Steaua.

 

Cat despre meci,asta e,capul sus si inainte.

 

O sa vina si ziua noastra,stati linistiti,o sa se intoarca roata.

 

Eu iubesc Steaua, nu Fc Steaua! ;)

Daniel-Ionut29.10.2009 15:39

Лизане Bibiskhov ! :finger:

Това е много слаб ... не намерите звезда! :cursing:

Върнете се в България през Мати смърт! :cursing:

 

MAMALISKI GO HOME!

Praf si pulbere asta...

S-L-A-B! :cursing:

red&blue_boy29.10.2009 18:20
Eu iubesc Steaua, nu Fc Steaua! ;)

 

 

Si eu la fel!!!

Astristul29.10.2009 18:42
Лизане Bibiskhov ! :finger:

Това е много слаб ... не намерите звезда! :cursing:

Върнете се в България през Мати смърт! :cursing:

 

MAMALISKI GO HOME!

Praf si pulbere asta...

S-L-A-B! :cursing:

 

Nu mi se pare corect sa dai in el pentru ca a ratat un 11m. Si altii au ratat, si in plus, daca e s-o luam asa, de ce nu ne luam si de Tatarusanu ca n-a aparat macar un 11m! :rolleyes:

«1345»