Tatarusanu o fi aparat slab la 11m sau mai bine zis n-a aparat,dar nu asta conteaza.Nu trebuia sa ajungem la 11m.Sa le fie rusine la toti,fac de rusine numele Stelei,astia nu merita sa-i imbrace tricoul.Si lui Stoichita,de ce n-a zis ca joaca cu prima echipa,daca tot ne trebuia cupa si stia ce panarame de jucatori are printre rezerve?Si mai presus de toti,sa-i fie rusine lui Jiji!!! Ca doar ciobanul i-a adus pe toti obositii astia,pe bani putini si putin iti joaca.Doamne,ce-am ajuns...
