FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Rapid 1-1 (0-1)

«123456»
Judy25.10.2009 19:07
CE FACE Gigi :)) ))????

 

O SUGE RAUUU'

MoWeed25.10.2009 19:07

Felatie

radusteaua2325.10.2009 19:07

SUGE **** :))))

valentin2day25.10.2009 19:09

se fwte ca poponaru'

radusteaua2325.10.2009 19:09

SA VEDEM CATI DINTRE VOI AU LOAT INTERDICTIE CU FENER SPER SI LA URMATORUL MECI SA MAI FIE CONTESTATARI :))) SA MORA DE CIUDA AM AUZIT CA O SA FIE INTRAREA LIBERA:))))

Judy25.10.2009 19:11

sis a vedeti k sclavu de Stoichita il scoate pe Dayro si il baga pe kapetanos in loc sa il scaota pe surduX(...

mai asteptati inca nu a dat ordin..

Kapetan0s25.10.2009 19:12

Pacat ca nu e si Carlos in echipa actuala a Stelei :))

Judy25.10.2009 19:15

haha:)) doamne ce schimbare:)) il baga pe Banel ca fundas:))

 

ba gol?:))

Kapetan0s25.10.2009 19:15

Gooolll naomi goooll!!

Fan FC Steaua25.10.2009 19:16

a dat naomi gol ... ce-o sa-l pupe presa-n cur acum, dar si Gigi.....

MoWeed25.10.2009 19:16

A dat Naomi gol. De necrezut

valentin2day25.10.2009 19:17

Dayro Naomi :hmmm: nu cred ca merita porecla asta,

luck8725.10.2009 19:17

Fc Steaua-rapid 1-1....ma bucur doar ca a luat gol rapidul,daca era Bistrita in locul Fc Steaua aveam aceeasi reactie......unde m-a adus nenorocitul asta.........PLEACA!!!!

Kapetan0s25.10.2009 19:18

Ia sa vezi dupa meci ca cica Dayro e ultra supra hiper jucator :))

SuperstaR1825.10.2009 19:21

Sunteti atat de orbi inca nu vedeti ca Jiji de`a`lungul timpului a transformat anumiti jucatori in scuturi umane (Surdu, Ovidiu Petre, Nicolita, acum Dayro ) pentru a scapa de apostrofari.

 

red&blue_boy25.10.2009 19:23
Fc Steaua-rapid 1-1....ma bucur doar ca a luat gol rapidul,daca era Bistrita in locul Fc Steaua aveam aceeasi reactie......unde m-a adus nenorocitul asta.........PLEACA!!!!

 

Exact asta simt si eu,parca nu ma traim un derby ca altadata.Multumim Gigi!

 

Ia sa vezi dupa meci ca cica Dayro e ultra supra hiper jucator :))

 

 

Fi sigur de asta.

Maye25.10.2009 19:23
Dayro Naomi :hmmm: nu cred ca merita porecla asta,

De ce nu merita?Ca seamana mult.

__dayro_moreno_piscina.jpg

naomi-crop.jpg

MoWeed25.10.2009 19:23

@SuperstaR18

 

Iti mai amintesti cum juca sezonul trecut?

Dar mizeria care ne-a facut-o in vara?

Acum ca nu l-a vrut nimeni, a revenit la Steaua. Pai ce, Steaua sta dupa toti anonimii din Columbia? O echipa profesionista il zbura pe asta pentru ce a facut in vara

David25.10.2009 19:26

Macar nu ne fwte CRApidul iarasi pe teren propriu.

SuperstaR1825.10.2009 19:30
@SuperstaR18

 

Iti mai amintesti cum juca sezonul trecut?

Dar mizeria care ne-a facut-o in vara?

Acum ca nu l-a vrut nimeni, a revenit la Steaua. Pai ce, Steaua sta dupa toti anonimii din Columbia? O echipa profesionista il zbura pe asta pentru ce a facut in vara

 

Nu vreau sa acuz sau sa generalizez intr`un fel, dar din cate am vazut majoritatea userilor acestui site considera aceasta echipa ca "Fc Steaua" (citat). Acum nu stiu daca tu si cei cativa dinainte care au comentat au aceeasi parere. Dar mie mi se pare sincer o dovada de ipocrizie sa spui ca nu sustii Steaua pentru ca e a ciobanului, iar apoi sa dai in anumiti jucatori (sincer nici nu ma intereseaza care dintre ei ) pentru ca nu se comporta cu profesionalism. Pai stai un pic... parca am zis ca nu mai era profesionalism la club... Si plesan a plecat beat mort in atatea seri in vara asta, sau s-a batut cu Ghionea si nimeni nu il injura.

 

Dar pentru ca sunt cativa ziaristi spalatori de creier gen Udrea care scriu ca D. Moreno foloseste 161268321061031 de cutii de gel de par, acuma toti copiii isi permit sa ii puna porecle.

 

Ma ANONiMiLOR, e vina lui Dayro sau a celorlalti straini din lot ca la noi la club e mai putin profesionalism decat de la o gradinita? Ca antrenorii care au fost la Steaua cu exceptia lui Bergodi stiu mai putina tactica decat un pustan dependent de Football Manager ?

 

Sa va fie rusine ! Ca va lasati manipulati de presa si loviti jucatorii !

red&blue_boy25.10.2009 19:32
CE FACE Gigi :)) ))????

 

O ia la bot!!!

 

@SuperstaR18

 

Iti mai amintesti cum juca sezonul trecut?

Dar mizeria care ne-a facut-o in vara?

Acum ca nu l-a vrut nimeni, a revenit la Steaua. Pai ce, Steaua sta dupa toti anonimii din Columbia? O echipa profesionista il zbura pe asta pentru ce a facut in vara

 

Ai dreptate,asa trebuia procedat,dar nu uita ca la Steaua nu mai e de mult timp o conducere profesionista.Asa ca sa ne asteptam poate in viitor la un duet Naomi-Dayro!!!

Judy25.10.2009 19:32

aolo naomiiiiiiiii:|

Maye25.10.2009 19:33

Superstarule

 

Dar a cui e vina ca Dayro a zis ca se pisa pe club si dupa a venit si s-a milogit?

valentin2day25.10.2009 19:35

Lui Gigi i se potriveste mai mult porecla Naomi.

De ce? Pentru ca suge po_la!

Judy25.10.2009 19:36

deci daca era Stancu in loc de surdu poate scoateam cele 3 puncte...

«123456»