@kaycee'
hmmm, oare cum ar fi sa cada un meteorit in momentul asta sa renoveze loja lui Becali?!
Ar fi prea frumos ca sa fie adevarat!!!
gol tiganii -
FORZA Steaua!
MORI CIOBANE!
@kaycee'
hmmm, oare cum ar fi sa cada un meteorit in momentul asta sa renoveze loja lui Becali?!
Ar fi prea frumos ca sa fie adevarat!!!
gol tiganii -
FORZA Steaua!
MORI CIOBANE!
Suntem de tot cacatul
jucam ca dracu
doamne:|
J E N A N T !
Fratilor si echipa din sezonu trecut era mai buna...
Deh, daca a vrut oierul antrenor bun... Stoichita la PUTEre....
PS: Ronnie, ai vazut la faza cu galbenul? Nici nu se chinuia ala sa dea pasa, si oligofrenu de toja s-a enervat pt ca e prost si hop un galben. Numai asta stie sa faca.
Joaca bine tiganii. Sunt cu o clasa peste noi pana acum.
Facem pariu ca Golanski sau Toja o sa ia rosu?
In sfarsit am vazut ca joaca Plesan, fosta "perla a Baniei"
Joaca bine tiganii. Sunt cu o clasa peste noi pana acum.
Facem pariu ca Golanski sau Toja o sa ia rosu?
doar una???
si szekely e aproape de roshu...
sa intre kapetanos!!!
intrebare: ce cauta surdu in teren,baiatu asta nu mai joaca nimic de 10 meciuri e vai de mama lui iar kapetanos care alaturi de zapata a fost cel mai bun om al nostru cu turcii il tinem rezerve.Sa nu mai zic nimic de Ghionea care e mai mult cu gandu la caseta porno decat la fotbal de cand a plecat Goian nu mai joaca nimic.Dar cea mai mare vina o au huliganii si drogatii,de ce??? pentru ca asa vrea Becali.
In sfarsit am vazut ca joaca Plesan, fosta "perla a Baniei"
Al catelea "viitor balaci"?
Surdu joaca pentru ca Stoichita se crede antrenor si poate da si surdu la el goluri cum dadea cand era bergodi..... ce mi-e Stoichita ce mi-e Lacatus, aceeasi metoda de antrenat ... sclavagism... se vede ca face iar oierul echipa... jucatorii nu mai joaca nimic fata de ce jucau cand era bergodi....
Am ajuns sa il regret pe Lovin era cu 2 clase peste ce avem acum la mijloc ![]()
Aceasta echipa nu e Steaua mea.
Aceasta echipa este Fc Steaua, este capodopera ciobanului care se crede mare cunoscator de fotbal...
PLECATI CU TOTI DIN Ghencea
Oare pe cine o sa cada vina la final? Pe jucatori nu, pe antrenor nu, pe Becali in niciun caz ...
Sper sa mai dea rapid inca 6, sa planga ciobanu'.
PS: Oare un glont de pistol poate scoate tabela din uz? Ciuciu tabela inseamna ciuciu europa, deci ciuciu bani pentru cioban.
CAUTATI LUNETIST
Un glont in ochiul ciobanului?Nu ar fi eficient?
CE FACE Gigi ?
)
Mai fratilor de ce va agitati atat pentru Fc Steaua? "Echipa" asta poarta in mod total aiurea culorile Stelei,are palmaresul si stadionul Stelei insa nu are nici o legatura sufleteasca cu Steaua Bucuresti,eterna campioana a Romaniei. Dovada ca si majoritatea suporterilor stelisit,chiar daca unii nu o declara pe fata,s-au departat de Fc Steaua si asteapta revenirea Stelei iar asta se va intampla cand va pleca Becali. Pentru mine Steaua adevarata nu mai exista de multa vreme,e in stare de suspensie si Fc Steaua i-a luat locul.
Si daca ne-am agita pentru Fc Steaua,ce sa vedem? 11 chiori care-si dau dau cu stangul in dreptul,care nu stiu sa paseze 3 metri,habar n-au sa dribleze si sa centreze corect si un antrenor carpa. Imaginea perfecta a dezastrului managerial in care a fost adusa aceasta echipa. E primul derby pe care il urmaresc fara nici o tresarire in suflet de multa multa vreme. Pur si simplu nu conteaza scorul. Problema noastra in acest moment e debarcarea ciobanului,nu rezultatele echipei. Cand ciobanul va pleca,vom putea sustine din nou o echipa curata,Steaua Bucuresti. Pana atunci macinam in gol sperante desarte. Ce pana conteaza pe ce loc terminam cand stim ca in fiecare sezon vom fi condusi de un tiran nestavilit de nimeni?
L-am auzit pe Lita Dumitru si a fost singurul om normal pe care l-am auzit la o televiziune sportiva de ceva vreme. Intre atatea adevaruri rostite pe jumatate Lita a fost singurul,alaturi de Boloni,Hagi care a spus cum e situatia cu adevarat la Steaua si ca,chiar si in ipoteza in care vom avea prin minune un management bun,tot vor trebui 5-6 ani sa ne revenim. De asemenea a mai zis ca Becali habar nu are de fotbal si ca antrenor bun la Steaua ar fi fost Hagi. Desi nu m-a dat pe spate Gica in cariera sa de antrenor macar punea biciul pe nesimtitii de la echipa,dovada ca au mers lasii la palat in secunda doi,unde e adevaratul "antrenor" al echipei. Indiferent de ce credeti despre Lita Dumitru,mie mi-a placut faptul ca am putut sa mai vad simtirile mele de suporter si la un fost fotbalist al Stelei avand in vedere ca mai in toata mass-media se baga rahatul ala cu "nu sustineti echipa/ce fel de suporteri sunteti?" cand astia nu vad ca noi nu ma avem echipa. A fost confiscata de un cioban si noi nu mai avem echipa pe care sa o sustinem. Ce naiba,javra asta are tupeul sa interzica oameni de pe stadion pentru ca il injura!! Oameni care mergeau pe Ghencea cand asta se juca cu puta in tarana au fost interzisi. Dar bineinteles ca vina e a suporterilor,nu? Daca nu l-ar mai injura pe Jiji,ce bine ar fi nu?
Si uite asa se pune din nou pumnul in gura suporterilor... Cine pune pariu cu mine ca prima scuza dupa infrangerea cu crapid din seara asta va fi lipsa suporterilor? Si vina se va arunca pe suporteri nu pe ciobanul imbecil care a distrus Steaua Bucuresti prin imbecilitatea sa. Tin sa felicit Fc Steaua pentru rezultatele extraordinare din ultimii ani,inclusiv un minunat loc 6,2 infrangeri in 3 ani cu javrele pe Ghencea si 2 infrangeri consecutive pe Ghencea cu crapidistii,doar daca nu facem egal prin vreun miracol.
MORI CIOBANE!!!!
FORZA Steaua Bucuresti(cea adevarata)!!!!
Intotdeauna superiori.
Nu ar fi eficient. E pacat sa omori un om, oricat de mizerabil ar fi. Si pentru asta se da puscarie.
E mult mai usor sa-l facem sa sufere decat sa-l omoram. Tabela daca va fi sparta, probabil nu se va gasi faptasul. Deci fara puscarie si fara crima. Doar bani scosi de cioban pentru alta.
Vai de plm ce cauta Surdu in teren?!?
doamne cum jaoca SURDU ala X((X(X(X( ... SA INTRE KAPETANOSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSX(
CE FACE Gigi
))????