FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Rapid 1-1 (0-1)

«1456»
pytycrys26.10.2009 09:33

Szekely a fost peste Nicolita,dar a fost sub media echipei.Trist,dar adevarat.Toja s-a miscat bine,a recuperat,a centrat,a pasat.Nu a gresit cam nici o pasa.Golanski a fost cel mai bun fundas,Baciu penibil rau.Surdu la fel.

 

 

 

 

 

Edit: 0-0?Nasol.

JDERUL26.10.2009 10:28

Jucam din ce in ce mai prost,mai fara orizont.Sa ne bucuram cand avem si noi 2-3 faze lucrate pe meci?

mq_messi26.10.2009 11:22

am jucat prost in opinia mea . repriza a 2-a nu conteaza prea mult din moment ce Rapid dupa accidentarea lui Herea nu a mai avut mijloc . Szekely si Surdu aceleasi catastrofe din ultimele meciuri ( nu stiu ce le facea Bergodi ) , pe tzigan nu il mai suport , cand e de sut el paseaza , cand e de pasa , el suteaza .Onicas e acelasi jucator care nu face altceva decat sa dea mingea cu metru langa el ori inapoi . Doar astia mi-au ramas in minte , nu inseamna ca restul au jucat bine . La urma urmei nici nu conteaza , ciobanu sa plece .

 

PS : ce specimene stateau in loja rapidistilor (aia care cantau) =)))))

AGRESSIVO198+126.10.2009 12:23

Pana la intrarea lui Ochirosii nu am vazut nicio centrare buna,Szekeli a fost slabut,tiganul ca de obicei(centrari in picioarele adversarilor).Ma surprind evolutiile lui Baciu,in opinia mea unul dintre cei mai buni jucatori stelisti,in partida de aseara.

Daniel-Ionut26.10.2009 12:28

Ce Steaua - Rapid 0-0 ma?

Ca a fost 1-1 :)

David26.10.2009 13:01

Stiti sperantele de la inceputul sezonului?Ca acum va fi bine,facem treaba in Europa League,jucam si in campionat,rupem tot,etc.?Am ajuns exact unde eram si anul trecut.Dar din pacate mult mai repede.Cu Lacatus spulberam Gazul si pe aia de la Otopeni.Stoichita nici asta nu prea ar fi in stare sa faca.Din rau in tot mai rau.Pana la sfarsitul sezonului chiar ca il vedem pe Jiji pe banca!

Free_Steaua26.10.2009 13:39
Stiti sperantele de la inceputul sezonului?Ca acum va fi bine,facem treaba in Europa League,jucam si in campionat,rupem tot,etc.?Am ajuns exact unde eram si anul trecut.Dar din pacate mult mai repede.Cu Lacatus spulberam Gazul si pe aia de la Otopeni.Stoichita nici asta nu prea ar fi in stare sa faca.Din rau in tot mai rau.Pana la sfarsitul sezonului chiar ca il vedem pe Jiji pe banca!

 

Nu stiu cat este vina lui Stoichita, insa un lucru este clar, nu mai avem jucatori de valoare,pana prin minutul 60 n-am avut sut pe poarta pt al doilea meci consecutiv.Nici Lacatus n-a fost mare antrenor dar a mai avut si demnitate si cred ca asta l-a facut sa mai alerge jucatorii prin vestiar.

Singura solutie o stim cu totii : Becali PLEACA DIN Ghencea :steag_cruce_invers:

Lari26.10.2009 14:26

Lacatus a avut demnitate ca antrenor in Ghencea???

Astristul26.10.2009 16:38

A avut, dar n-am vazut-o noi! :)) Oricum, surprinzator, face treaba buna la Vaslui. Nu ma asteptam. Poate castiga si campionatul, pentru ca, daca pui unele piese cap la cap, asa cam reiese din "astrograma LPF".

David26.10.2009 18:14
Lacatus a avut demnitate ca antrenor in Ghencea???

 

Comparam 2 rele.Lacatus si Stoichita au un caracter diabolic de asemanator.Insa unul este legenda,altul aproape un nimeni(d.p d v. fotbalistic)!Unul avea rezultate,care scadeau cu fiecare meci dar a inceput cu o treapta mai sus decat celalalt.Unul batea Galatasaray si mergea in UCL,altul face egal cu Twente in ELeague,de acolo in colo doar asemanari.Ambii sunt sclavi,ambii duc Steaua spre dezastru,ambii se simt foarte importanti si le cer jucatorilor un respect aproape comunist de sef-sclav.Cu Bergodi aproape ca puteai sa spui ca jucatorii erau prieteni!Ala da respect.Nu rahaturi din astea impuse cu forta,"Hai Banele,da pasa aia!"

red&blue_boy26.10.2009 21:36
Lacatus a avut demnitate ca antrenor in Ghencea???

 

 

Nu !!!Din pacate asta e adevarul,l-a calcat in picioare ciobanul si lui parca i-a placut.Sa aiba succes la Vaslui,mai putin la meciul cu noi!

steaualaw27.01.2010 12:18

Becali are cam 60% din vina si Argaseala cam 40% nu stiu de ce toata lumea vede in Becali raul principal.Recent Neaga a declarat ca principalul vinovat e Argaseala si sant de acord cu el.

dayra27.01.2010 13:30
Becali are cam 60% din vina si Argaseala cam 40% nu stiu de ce toata lumea vede in Becali raul principal.Recent Neaga a declarat ca principalul vinovat e Argaseala si sant de acord cu el.

 

 

Mie mi se pare ca Argaseala este cel care doar indeplineste ordinele lui b.ecali. g.igi este raul principal pentru ca el a reusit sa ne faca de ras peste tot, sa-si bata joc de tot ce a fost valoare la Steaua, intr-un cuvant, l-a durut in *** de club, sa-i iasa lui banu` si e perfect.

Argaseala este "vinovatul" care iese in fata si cam atat, in rest e 0 ca si angajat, nu prea se descurca.

 

LE: @john

nici eu nu inteleg :crazy: ...m-am luat cu vorba=))

john_8627.01.2010 13:43

eu nu inteleg cum dracu ati ajuns sa discutati fix pe topicu asta :))

Stanici27.01.2010 13:47

Corect. Mutati-va.

«1456»