astazi 10-0 pentru noi
sa afisat mesajul "FREE Steaua" poze inca nu am...astept sa intre cineva si revin ulterior
astazi 10-0 pentru noi
sa afisat mesajul "FREE Steaua" poze inca nu am...astept sa intre cineva si revin ulterior
fredysteaua vi cu unireaa ?
da frate venim toti ![]()
da frate venim toti![]()
daca putem sa luam bilete
daca putem sa luam bilete
din cate stiu eu, biletele nu vor fi nominale...sper sa nu avem vreo surpriza
MERGE SA LOAM BILETE SPER SA FIM MULTI SI SA NU PLOUA VREMEA ASTA DE rahat
ince ceva unde o stam Peluza Sud ? sa stiu unde imi iau bilet:)
cand avem cu Unirea?
maine la 21:45...cam tarziu
aaa ,lol in UCL ma, credeam k joaca Steaua cu ei pe undeva, =)) deja ne-au batut odata :-j
aaa ,lol in UCL ma, credeam k joaca Steaua cu ei pe undeva, =)) deja ne-au batut odata :-j
=))))))))
Steliștii vin să cânte pentru Unirea
Stadionul Ghencea are șanse foarte mari să fie plin la meciul Unirii Urziceni impotriva lui Glasgow Rangers. Succesul campioanei de la Glasgow, punctul câștigat acasă cu Stuttgart, dar și perspectiva calificării in primăvara europeană au determinat publicul bucureștean să cumpere deja 13.000 de bilete, cu 24 de ore inainte de inchiderea caselor. Interesant este că la meciul ialomițenilor și-au achiziționat tichete de intrare și fanii din Peluza Nord a galeriei Stelei, care vor să susțină Unirea pentru a-i demonstra lui Gigi Becali că pot fi fani adevărați, cu condiția ca el să plece din Ghencea.
)=)))
Si e adevarat? ![]()
vrea sa vina cineva la volei azi? daca vrea sa zica ca noi mergem si ar fii frumos sa mergem impreuna ![]()
Si e adevarat?![]()
nu.
din cate stiu eu, biletele nu vor fi nominale...sper sa nu avem vreo surpriza
Eu nu am putut sa-mi iau bilet ![]()
Eu nu am putut sa-mi iau bilet![]()
Cum naiba? Meme a zis ca oricine poate lua si nu unul, ci cate bilete doreste...Eu nu am mai ajuns la meci, deci nu stiu...dar sa inteleg ca noi, interzisii, nu avem acces nici la meciurile Unirii? ![]()
Nu se mai poate, ciobanu` asta ***** intrece orice limita! ![]()
dar ce cautati ma la meciurile Unirii?fara misto.in deplasari suntem mereu aceiasi 30-40 de insi si voi mergeti la meciurile Unirii?numele topicului este grup prezent peste tot.nu credeam ca va referiti si la meciurile Unirii.duceti-va daca vreti si la meciurile Pogresului ca tot in Bucuresti sunt si aia.sau un Aversa ceva.daca sunteti grup prezent peste tot,bagati si deplasari.
dar ce cautati ma la meciurile Unirii?fara misto.in deplasari suntem mereu aceiasi 30-40 de insi si voi mergeti la meciurile Unirii?numele topicului este grup prezent peste tot.nu credeam ca va referiti si la meciurile Unirii.duceti-va daca vreti si la meciurile Pogresului ca tot in Bucuresti sunt si aia.sau un Aversa ceva.daca sunteti grup prezent peste tot,bagati si deplasari.
Eu m-am referit ca nu am putut cumpara bilet la Steaua - Alba iulia
nu la Urziceni ![]()
sa inteles gresit
nu a fost nimeni la meciul unirii
noi mergem decat unde joaca Steaua !! si daca mergeam la Unirea, nu mergeam in calitate de grup sau eu mai stiu ce
mergeam doar ca sa vedem un meci frumos, ca la un spectacol
m
apropo .. grup prezent peste tot adica prezenti la toate sporturile pe care Steaua le practica ... dar o sa incercam sa venim si in deplasari ![]()
si daca mergeam la Unirea, nu mergeam in calitate de grup sau eu mai stiu cemergeam doar ca sa vedem un meci frumos, ca la un spectacol
m
pai uitate dreq la TV ![]()
btw, weekendu asta ce avem, sportu in regie azi de la 13.00 , polo cu Dinamo la sala floreasca si handbal park ?
bai, lasati prostiile si veniti maine la ploiesti
frate.. crede-ma sunt satul pana peste cap de echipa de fotbal .. prefer sa merg la meciurile CSA-ului ..decat sa-mi fac mii de nervi acolo .. dar asta nu va ramane asa..
or sa vina si la ploiesti
eu nu pot ca dau sala maine
:D:D
bafta ma luatia-si mana in pl sa-mi skimbi vitezele
ma scoti la mc daca iei da-te drq