FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Grup Prezent Peste Tot

«12345»
fredysteaua03.11.2009 17:21

astazi 10-0 pentru noi :) sa afisat mesajul "FREE Steaua" poze inca nu am...astept sa intre cineva si revin ulterior

radusteaua2303.11.2009 17:32

fredysteaua vi cu unireaa ?

fredysteaua03.11.2009 17:47

da frate venim toti :)

r3fl3x03.11.2009 18:38
da frate venim toti :)

 

daca putem sa luam bilete

dayra03.11.2009 19:03
daca putem sa luam bilete

 

 

din cate stiu eu, biletele nu vor fi nominale...sper sa nu avem vreo surpriza

radusteaua2303.11.2009 19:16

MERGE SA LOAM BILETE SPER SA FIM MULTI SI SA NU PLOUA VREMEA ASTA DE rahat

radusteaua2303.11.2009 19:22

ince ceva unde o stam Peluza Sud ? sa stiu unde imi iau bilet:)

AG03.11.2009 19:45

cand avem cu Unirea?

fredysteaua03.11.2009 19:51

maine la 21:45...cam tarziu

AG03.11.2009 21:12

aaa ,lol in UCL ma, credeam k joaca Steaua cu ei pe undeva, =)) deja ne-au batut odata :-j

cozmin04.11.2009 06:34
aaa ,lol in UCL ma, credeam k joaca Steaua cu ei pe undeva, =)) deja ne-au batut odata :-j

 

=))))))))

puyol04.11.2009 08:46

Steliștii vin să cânte pentru Unirea

 

Stadionul Ghencea are șanse foarte mari să fie plin la meciul Unirii Urziceni impotriva lui Glasgow Rangers. Succesul campioanei de la Glasgow, punctul câștigat acasă cu Stuttgart, dar și perspectiva calificării in primăvara europeană au determinat publicul bucureștean să cumpere deja 13.000 de bilete, cu 24 de ore inainte de inchiderea caselor. Interesant este că la meciul ialomițenilor și-au achiziționat tichete de intrare și fanii din Peluza Nord a galeriei Stelei, care vor să susțină Unirea pentru a-i demonstra lui Gigi Becali că pot fi fani adevărați, cu condiția ca el să plece din Ghencea.

 

:)))=)))

Andrei^04.11.2009 09:33

Si e adevarat? :))

fredysteaua04.11.2009 10:13

vrea sa vina cineva la volei azi? daca vrea sa zica ca noi mergem si ar fii frumos sa mergem impreuna :)

rezistenta_ultras04.11.2009 10:31
Si e adevarat? :))

nu.

r3fl3x09.11.2009 16:15
din cate stiu eu, biletele nu vor fi nominale...sper sa nu avem vreo surpriza

 

Eu nu am putut sa-mi iau bilet :|

dayra10.11.2009 09:05
Eu nu am putut sa-mi iau bilet :|

 

 

Cum naiba? Meme a zis ca oricine poate lua si nu unul, ci cate bilete doreste...Eu nu am mai ajuns la meci, deci nu stiu...dar sa inteleg ca noi, interzisii, nu avem acces nici la meciurile Unirii? :angry:

Nu se mai poate, ciobanu` asta ***** intrece orice limita! :chair:

albanezul13.11.2009 10:10

dar ce cautati ma la meciurile Unirii?fara misto.in deplasari suntem mereu aceiasi 30-40 de insi si voi mergeti la meciurile Unirii?numele topicului este grup prezent peste tot.nu credeam ca va referiti si la meciurile Unirii.duceti-va daca vreti si la meciurile Pogresului ca tot in Bucuresti sunt si aia.sau un Aversa ceva.daca sunteti grup prezent peste tot,bagati si deplasari.

r3fl3x19.11.2009 09:13
dar ce cautati ma la meciurile Unirii?fara misto.in deplasari suntem mereu aceiasi 30-40 de insi si voi mergeti la meciurile Unirii?numele topicului este grup prezent peste tot.nu credeam ca va referiti si la meciurile Unirii.duceti-va daca vreti si la meciurile Pogresului ca tot in Bucuresti sunt si aia.sau un Aversa ceva.daca sunteti grup prezent peste tot,bagati si deplasari.

 

Eu m-am referit ca nu am putut cumpara bilet la Steaua - Alba iulia :) nu la Urziceni :)

fredysteaua19.11.2009 11:28

sa inteles gresit :) nu a fost nimeni la meciul unirii :) noi mergem decat unde joaca Steaua !! si daca mergeam la Unirea, nu mergeam in calitate de grup sau eu mai stiu ce :) mergeam doar ca sa vedem un meci frumos, ca la un spectacol :) m

 

apropo .. grup prezent peste tot adica prezenti la toate sporturile pe care Steaua le practica ... dar o sa incercam sa venim si in deplasari :)

AG21.11.2009 08:21
si daca mergeam la Unirea, nu mergeam in calitate de grup sau eu mai stiu ce :) mergeam doar ca sa vedem un meci frumos, ca la un spectacol :) m

 

pai uitate dreq la TV :))

 

btw, weekendu asta ce avem, sportu in regie azi de la 13.00 , polo cu Dinamo la sala floreasca si handbal park ?

 

hooltras22.11.2009 16:36

bai, lasati prostiile si veniti maine la ploiesti

 

AG22.11.2009 20:36

frate.. crede-ma sunt satul pana peste cap de echipa de fotbal .. prefer sa merg la meciurile CSA-ului ..decat sa-mi fac mii de nervi acolo .. dar asta nu va ramane asa..

fredysteaua22.11.2009 21:26

or sa vina si la ploiesti :) eu nu pot ca dau sala maine :D :D:D

AG22.11.2009 21:29

bafta ma luatia-si mana in pl sa-mi skimbi vitezele :)) ma scoti la mc daca iei da-te drq

«12345»