Meciul incepe la ora 18.00
Meciul incepe la ora 18.00
daca reusesc sa plec de la scoala vin si eu ![]()
dap la 18:00 este am aflat si eu
va asteptam azi la 18:00 pe partea cu bancile de rezerve ![]()
maine la ce ora joaca ma ?
tot la 18:00
frumos meci...frumoasa si atmosfera
am fost vreo 20 de insi cred
bafta voua..sper sa realizati ce v-ati propus..baietii de la hochei merita cu siguranta..nu sa vina o mica parte din peluza si sa plece dupa prima repriza..merita un grupulet care sa ii sustina tot meciul..m-as alatura si eu insa timpul nu imi permite sa fiu prezent atat de mult
haideti la hochei astazi la 18:00 !! in spatele bancilor !!
Sportul Studentesc - Steaua 1 - 16
baietii joaca foarte bine ! felicitari...chiar daca atmosfera a fost urata pt ca am fost putini ![]()
bai freddy in puii mei, pleaca k te dai cu "sprey"
))
=))) sa moara dusmanii mei
ca ei nu se dau cu sprey ![]()
gata ma numai aberam pe aici ![]()
ONTOPIC: vineri avem baschet cu cainii...oare ei pot sa ajunga la cos ? :>
sper sa vina cat mai multa lume la acest meci...
daca se chinuie putin 3 peste poate ajung si ei ![]()
cat mai multi sa fim la meciu cu dinamu ......
Veniti maine la meciul Steaua II - Dunarea Galati? Plm sa fim cat mai multi, sa protestam.
nu aveam in plan dar venim
lasa-mi un id de mess baf ca sa vorbim...sa mergem mai multi nu asa separat..
Ti-am trimis pm.
Merg si eu
fredy vb pe mess:D
vin si eu...si asa tre sa iau bilet pt joi
astazi 15:30 la hochei !! haideti care vreti sa veniti va asteptam in spatele bancilor de rezerve
binenteles, la freddy gasiti goarnele si semintele ![]()
la istanbul care mergeti?
"toti" ![]()
eu cred ca o sa merg ![]()
el_nino tu mergi man?
cu Unirea miercuri care merge ?? CINE SUGE **** ?
))
azi, hochei, Steaua - progym ghiorghieni 8 - 1
nu se vede jumatate din "i" pentru ca era putin indoit
"Steaua SUNT SUPORTERII EI, TOTI SUPORTERII ADEVARATI, NU PATRONU SAU ANTRENORUL SAU PRESEDINTELE!! PATRONUL SI ANTRENORUL SE MAI SCHIMBA DAR SUPORTERII RAMAN PENTRU TOTDEAUNA LANGA ECHIPA" NOI CANTAM PENTRU CULORI NU PENTRU CONDUCATORI

la sfarsit
fotografie de grup
))

frumos VENITI CU Unirea GALERIA ???