FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Grup Prezent Peste Tot

«12345»
Fane12.10.2009 07:34

Meciul incepe la ora 18.00

r3fl3x12.10.2009 08:27

daca reusesc sa plec de la scoala vin si eu :D

fredysteaua12.10.2009 11:39

dap la 18:00 este am aflat si eu :D va asteptam azi la 18:00 pe partea cu bancile de rezerve :)

AG12.10.2009 17:05

maine la ce ora joaca ma ?

fredysteaua12.10.2009 18:11

tot la 18:00

 

frumos meci...frumoasa si atmosfera :)) am fost vreo 20 de insi cred

 

1uLy4Nn12.10.2009 21:30

bafta voua..sper sa realizati ce v-ati propus..baietii de la hochei merita cu siguranta..nu sa vina o mica parte din peluza si sa plece dupa prima repriza..merita un grupulet care sa ii sustina tot meciul..m-as alatura si eu insa timpul nu imi permite sa fiu prezent atat de mult

fredysteaua13.10.2009 11:33

haideti la hochei astazi la 18:00 !! in spatele bancilor !!

fredysteaua13.10.2009 19:40

Sportul Studentesc - Steaua 1 - 16

 

baietii joaca foarte bine ! felicitari...chiar daca atmosfera a fost urata pt ca am fost putini :)

 

 

AG14.10.2009 22:43

bai freddy in puii mei, pleaca k te dai cu "sprey" :))))

fredysteaua15.10.2009 08:34

=))) sa moara dusmanii mei

ca ei nu se dau cu sprey :))

 

gata ma numai aberam pe aici :)

 

ONTOPIC: vineri avem baschet cu cainii...oare ei pot sa ajunga la cos ? :>

sper sa vina cat mai multa lume la acest meci...

AG15.10.2009 08:49

daca se chinuie putin 3 peste poate ajung si ei :))

darkye15.10.2009 11:56

cat mai multi sa fim la meciu cu dinamu ......

BAF-kimi17.10.2009 16:55

Veniti maine la meciul Steaua II - Dunarea Galati? Plm sa fim cat mai multi, sa protestam.

fredysteaua17.10.2009 17:17

nu aveam in plan dar venim :D lasa-mi un id de mess baf ca sa vorbim...sa mergem mai multi nu asa separat..

BAF-kimi17.10.2009 17:34

Ti-am trimis pm.

r3fl3x17.10.2009 18:36

Merg si eu :D fredy vb pe mess:D

andrey_ptm_steaua17.10.2009 18:46

vin si eu...si asa tre sa iau bilet pt joi

fredysteaua26.10.2009 12:05

astazi 15:30 la hochei !! haideti care vreti sa veniti va asteptam in spatele bancilor de rezerve

AG27.10.2009 09:33

binenteles, la freddy gasiti goarnele si semintele :))

ultras200427.10.2009 19:17

la istanbul care mergeti?

El Nino_927.10.2009 20:10

"toti" :))

fredysteaua27.10.2009 20:16

eu cred ca o sa merg :)

 

el_nino tu mergi man?

radusteaua2302.11.2009 17:30

cu Unirea miercuri care merge ?? CINE SUGE **** ?:))))

fredysteaua02.11.2009 17:37

azi, hochei, Steaua - progym ghiorghieni 8 - 1

 

nu se vede jumatate din "i" pentru ca era putin indoit

 

"Steaua SUNT SUPORTERII EI, TOTI SUPORTERII ADEVARATI, NU PATRONU SAU ANTRENORUL SAU PRESEDINTELE!! PATRONUL SI ANTRENORUL SE MAI SCHIMBA DAR SUPORTERII RAMAN PENTRU TOTDEAUNA LANGA ECHIPA" NOI CANTAM PENTRU CULORI NU PENTRU CONDUCATORI

 

poza001.jpg

 

la sfarsit :) fotografie de grup :)) ))

 

dsc01390213123213123.jpg

radusteaua2302.11.2009 17:50

frumos VENITI CU Unirea GALERIA ???

«12345»