te-ai saturat de echipa de fotbal..tu si inca 10 000 de insi.dar una e sa nu te mai duci sa te resemnezi ca "domnle..aia nu mai e Steaua" si alta e sa si faci ceva.si fap[tul ca voi va duceti la echipele CSA-ului e laudabil dar ineficient.
te-ai saturat de echipa de fotbal..tu si inca 10 000 de insi.dar una e sa nu te mai duci sa te resemnezi ca "domnle..aia nu mai e Steaua" si alta e sa si faci ceva.si fap[tul ca voi va duceti la echipele CSA-ului e laudabil dar ineficient.
AG, eu ma duc la Ploiesti sa ii fac clubului Steaua un mare bine : il muiesc pe cioban. Incearca sa faci la fel.
daca ag a postat aici ceva nu inseamna ca asta facem si noi...ne resemnam
va rog frumos nu confundati
AG face asa ... e treaba lui ce face...asta nu inseamna ca noi facem la fel !! NICIODATA NU VA ABANDONA NIMENI RAZBOIUL ![]()
baaaaaaaaa .. da nu am zis ma k am abandonat, am si zis k asta nu va ramane asa, deocamdata am alte treburi mai importante de rezolvat, mai acumulez si ceva energie si incredere si continui ce am inceput alaturi de voi .. wtf
Ma bag si yo in grup
, ma primiti ??
Magica Steaua !!!
du-te ba de aici..
Daca te-a deranjat ceva la intrebare, spune-mi, ca nu ma deranjeaza. Stiu si singur drumu` spre stadion, patinoar .. dar nu asta e important, daca tu crezi ca poti atrage suporterii catre restu` sectiilor CSA, in felul asta, ma indoiesc. Bafta fredy in ceea ce faci. Pot fi alaturi de voi, daca doriti, bine-nteles.
![]()
![]()
![]()
Magica Steaua !!!
cati ani ai?
Daca te referi la mine, 23 .
Sambata face Fredy cinste la hochei.
nu face ca e zgarcit ![]()
Nu va mai luati ba de fredy !
cu ce ocazie ma ?
ca ziua lui nu e
Atunci face Felix cinste. El mai mereu e in bani.
asa am auzit si eu... ca ala cu sapca galbena cica are numai $ si la finala ia si el doua saniute la baieti .
Felicitari lui Fredy pentru mesajul de la hochei. Mai repede dai tu de baut gogule, ca ai lipsit nemotivat la meciul cu Barcelona. ![]()
mersi tovarase fk ![]()
felixe esti dator !!
cozmin, ms ca mi-ai luat apararea in fata acestor salbatici =)))))))) hua
ONTOPIC: la finala facem ceva mai frumos
sper