FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Grup Prezent Peste Tot

«1345»
albanezul23.11.2009 07:45

te-ai saturat de echipa de fotbal..tu si inca 10 000 de insi.dar una e sa nu te mai duci sa te resemnezi ca "domnle..aia nu mai e Steaua" si alta e sa si faci ceva.si fap[tul ca voi va duceti la echipele CSA-ului e laudabil dar ineficient.

Stanici23.11.2009 08:57

AG, eu ma duc la Ploiesti sa ii fac clubului Steaua un mare bine : il muiesc pe cioban. Incearca sa faci la fel.

fredysteaua23.11.2009 11:17

daca ag a postat aici ceva nu inseamna ca asta facem si noi...ne resemnam :) va rog frumos nu confundati :) AG face asa ... e treaba lui ce face...asta nu inseamna ca noi facem la fel !! NICIODATA NU VA ABANDONA NIMENI RAZBOIUL :)

 

 

AG23.11.2009 13:08

baaaaaaaaa .. da nu am zis ma k am abandonat, am si zis k asta nu va ramane asa, deocamdata am alte treburi mai importante de rezolvat, mai acumulez si ceva energie si incredere si continui ce am inceput alaturi de voi .. wtf

Inima ros-alb@str@20.01.2010 01:09

Ma bag si yo in grup :) , ma primiti ??

Magica Steaua !!!

 

albanezul20.01.2010 19:32

du-te ba de aici..

Inima ros-alb@str@20.01.2010 19:57

Daca te-a deranjat ceva la intrebare, spune-mi, ca nu ma deranjeaza. Stiu si singur drumu` spre stadion, patinoar .. dar nu asta e important, daca tu crezi ca poti atrage suporterii catre restu` sectiilor CSA, in felul asta, ma indoiesc. Bafta fredy in ceea ce faci. Pot fi alaturi de voi, daca doriti, bine-nteles.

:steag_cruce_invers::steagcruce::steag_cruce_invers:

Magica Steaua !!!

zoloz200520.01.2010 22:54

cati ani ai?

Inima ros-alb@str@20.01.2010 23:09

Daca te referi la mine, 23 .

f234567k20.01.2010 23:10

Sambata face Fredy cinste la hochei.

andrey_ptm_steaua20.01.2010 23:18

nu face ca e zgarcit :chair:

cozmin21.01.2010 12:53

Nu va mai luati ba de fredy !

RaMs3s21.01.2010 13:20

cu ce ocazie ma ? :)) ca ziua lui nu e

cozmin21.01.2010 13:56
:))
f234567k21.01.2010 16:26

Atunci face Felix cinste. El mai mereu e in bani.

RaMs3s24.01.2010 21:01

asa am auzit si eu... ca ala cu sapca galbena cica are numai $ si la finala ia si el doua saniute la baieti .

f234567k24.01.2010 21:46

Felicitari lui Fredy pentru mesajul de la hochei. Mai repede dai tu de baut gogule, ca ai lipsit nemotivat la meciul cu Barcelona. :D

fredysteaua24.01.2010 21:56

mersi tovarase fk :))

felixe esti dator !!

 

cozmin, ms ca mi-ai luat apararea in fata acestor salbatici =)))))))) hua

 

ONTOPIC: la finala facem ceva mai frumos :D sper

«1345»