FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Grup Prezent Peste Tot

«12345»
Marius09.10.2009 09:29

Sa vedem daca putem reinitia seria aia de articole in care se anuntau partidele stelistilor de la toate sectiile din saptamana urmatoare. Chiar daca nu erau ele foarte interesante pentru majoritatea userilor, erau acolo informatii extrem de utile.

mstef09.10.2009 10:15

Mariuse chiar esti carcoas...

Ce conteaza de ce nu a fost omul pana acum la meciuri? O fi avut problemele lui, conteaza ca de acum vrea sa mearga si asta este un lucru bun.

Nu vrea nimeni "grup comando" si nici sef de galerie, el a dorit sa mearga organizat in grup cu altii care simt/gandesc ca el si daca tot se merge la meci sa si cante/sustina echipa, nu doar sa fie simplu spectator.

Spune-mi ce vezi tu jenant aici? Daca din interpretarea ta reiese jenanta actiunea nu inseamna ca asa si este.

Cat despre faptul ca nu ar trebui sa vorbim prea multe aici cred ca se exagereaza putin, dar pana la urma cine doreste poate trimite un pm si sa se discute intr-un loc mai privat, nu vad cu ce v-ar deranja treaba asta.

Daca AISS-ul isi discuta problemele in privat inseamna ca este grup de comando? Prin actiunea lui (pare ca) a atras mai multi oameni sa mearga la meciuri. Acum spune-mi tu cum este mai bine... sa se duca singur si sa isi vada de treaba lui sau acum cand vor merge mai multi in grup (sper sa duca la bun sfarsit actiunea).

Mai bine l-ai ajuta cu sfaturi ca sa nu mai fie "jenanta" actiunea nici din punctul tau de vedere.

Marius09.10.2009 10:18

mstef, asta ai inteles tu? :)

 

hai sa nu mai vb aici ca citesc cainii ;)

fredysteaua09.10.2009 10:55

decat sa fi ironic si sa faci offtopic (moderator fiind) nu ar fi mai bine sa iti vezi de treaba ta?

puyol09.10.2009 16:18

fredySteaua... daca nimeni nu te va insoti, ai ramane acasa? Daca da, atunci e aiurea. :)

In rest, ideea e laudabila.

darkye09.10.2009 16:57

am fost doar 4 insi :) din cati am vorbit si tot am mers ;) ....si chiar daca eram 2 sau 1 tot mergeam :)

fredysteaua09.10.2009 17:26

dap am fost 4 insi si am mai recunoscut din tribune d-acolo 3 baieti de la sud...

 

a fost adus un grup de "TIGANI, MUNCITORI, SANTIERISTI" cum vreti sa-i spuneti care au cantat numai "Bucuresti Steaua Bucuresti", "Plecati acasa", "LA REVEDERE VA SPUNEM LA REVEDERE", "cine sare Armata ultra ee ee"

 

nu stiu cand va simtiti voi stiind ca acesti tigani, tarani, cetateni "incurajeaza" echipele de baschet, hochei, handball, rugby ... daca tineti macar un pic la Steaua si daca puteti, as vrea sa va rog sa veniti la meciuri !!! o sa pun si niste filmari ca sa vedeti si voi in ce stadiu a ajuns situatia...au venit cu sticle pline cu nisip sa bata...cu o toba...si au fost adusi cu 2 autocare !!

tot meciul a cantat numai cele 4 cantece mentionate mai sus...aa ba nu, mint.. 5! au cantat si "PRIVITI TABELA"

 

 

bodanelu09.10.2009 17:29

@fredy aia sunt angajatii MAPN. SUnt adusi de la unitatile din apropiere pentru a incuraja.

MoWeed09.10.2009 17:33

Mah, fredy, faptul ca sunt adusi angajati MAPN sa incurajeze este consecinta logica a lipsei fanilor.

fredysteaua09.10.2009 17:36

or fii frate ! important e ca nu stiu un cantec !! si incredibil este ca ei canta "cine sare Armata LUTRA !!" daca ii intrebi ce numar a avut Lacatus nu stiu!

 

nu stiu cum unii pot sta indiferenti la lucrurile astea...

 

 

fredysteaua09.10.2009 17:58

si tocmai dasta rog cat mai multi sa vina nu neaaparat in grupul de care vorbim aici ! sa vina invidual la meci! sa fim cat mai multi sa putem incuraja baietii calumea...nu sa lasam niste oameni platiti sa strige cand ei poate nici nu tin cu Steaua...si credeti-ma ca ei nu ajuta echipa din contra..eu am stat tot meciu langa ei si dupa 20 min incepe sa te doara capu pt ca ei canta acelas lucru !!

SteLuTzZz09.10.2009 21:22

ba fredy .

esti prea entuziast .

fii mai cu bagare de seama .

idee excelenta .

realizare 0 .

 

fredysteaua09.10.2009 22:01

stelutz daca tu te asteptai sa strang 100 de oameni in 1 zi jumate imi cer iertare ca nu am strans!

apreciez foarte mult sfatul tau dar nu stiu daca stii cum e sa vorbesti azi cu cineva ba mergem maine facem plm si apoi sa o dea usor la intors..domne fac nush ce, domne ma duc sa ma tund, tre sa ii gatesc ciorba lu mamaia.

uneori imi taie tot chefu' si ma scarbesc chestiile astea dar doar gandul si dorinta sa fac ceva pt Steaua mai ma tine in jocu' asta de kkt.

ma simt de tot kktu cand ma duc la un meci de baschet a lu' Steaua si aud niste tigani cum canta cine sare Armata ULTRA! si mai rau e faptul ca nu pot sa fac nimic. STII DC? PENRU CA NU AI CU CINE FRATE, D-AIA!!

darkye09.10.2009 22:46

adevarat...si in loc sa stati si sa faceti misto mai bine ati veni la meciuri ....ne-am strange si noi mai multi si am putea sa incurajam noi echipa ....nu sa plecam de acolo cu dureri de cap ...

fredysteaua10.10.2009 07:28

astazi la 19:00 este meciul de handball !! ar fi bine sa fim cat mai multi ca sa putem sa sustinem baietii :) cine doreste sa mearga??

Stanici10.10.2009 07:46

O sa incerc sa vin si eu. Cat plm e beletul, ca iau banii poimaine si sunt in gaura :) .

fredysteaua10.10.2009 08:02

gratis, 0 lei :) si daca e iti platesc eu :)) numai vino oricum vb pe mess ca am id tau

andrey_ptm_steaua10.10.2009 08:47

sper sa fim cat mai multi azi la handbal

fcsb-4710.10.2009 10:02

ca la volei e prea de dimineata sa vina lumea....

fredysteaua10.10.2009 10:05

plm...azi erau 3 meciuri...nu puteam merge la toate am ales handball pt ca este mai seara...

la meciul viitor d volei vom veni.

Jolly8610.10.2009 13:21

Weekendul asta n-am cum...dar vikendul viitor incerc sa va "onorez" cu prezenta !

AG11.10.2009 08:35

maine la 5 juma hockey nu ?

gio_stgloria11.10.2009 08:39

unde e meciul de hokey ,poate vin si eu

andrey_ptm_steaua11.10.2009 10:19

PATINOARUL NAÞIONAL Mihai FLAMAROPOL

fredysteaua12.10.2009 07:32

va asteptam astazi la meciul de hochei ! inca nu stiu la ce ora e dar revin..cel mai probabil al 5

«12345»