FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Inscrieri - Fifa 2010

«12345»
thekicker22.10.2009 20:42

xulescusus

sega1023.10.2009 13:40

buna, sunt un membru nou si vreau sa joc si eu, daca se poate contactati-ma pe Id-ul de Yahoo : sega_unlimited ... indeplinesc toate conditiile si sper sa ma contactati cat de curand!

BADboySteaua23.10.2009 13:43

Nu sunt sigur ca indeplinesti toate cerintele ........ :hmmm:

ronaldo_020123.10.2009 14:42

ce dorinte badboy?:))

BADboySteaua23.10.2009 14:44

Taci mah ca n-a vazut nimeni =))

RobYnho23.10.2009 15:47
buna, sunt un membru nou si vreau sa joc si eu, daca se poate contactati-ma pe Id-ul de Yahoo : sega_unlimited ... indeplinesc toate conditiile si sper sa ma contactati cat de curand!

 

 

God, tu esti ? :))

blindica23.10.2009 19:11

blind1ro

 

se pare ca merge sa fac host,cel putin tocmai am jucat 2 meciuri :yes:

Killing Dogs24.10.2009 07:12

ID: fifa09ever >>> daca mai e loc si ma primiti.

MoWeed24.10.2009 07:20

Nu indeplinesti conditiile, deci nu ai nici o sansa

Viper2224.10.2009 07:46

heruand20

i0nutz8324.10.2009 14:38

Useri admisi pentru testare:

 

dark_da_rapper

peridrome

mrnscaln

sory_2812

heruand20

bossySteaua

razvanel_razvan28

xulescusus

blind1ro

 

Veti fi contactati in cel mai scurt timp - maxim 24 de ore. Eu, roby si Ronaldo ne vom ocupa de testari.

Rezultatele vor fi postate aici.

Killing Dogs24.10.2009 21:24

ce conditie nu indeplinesc?

 

- acceptam DOAR SUPORTERI STELISTI

- jocul fifa 2010 full

- conexiune buna la net, ip rootabil

- disponibilitate de timp

- id yahoo messenger

 

pe astea le indeplinesc cu varf si indesat.

 

nu-i nimic, poate sezonul urmator ma aveti in vedere

BADboySteaua24.10.2009 21:40

Vechimea pe forum prietene....

AG24.10.2009 22:14

va ardeti in cur pe vechime, nu va sufar cand va aud cu asa vorbe,sunteti prea plini de voi,poate k omu s-a inregistrat special pentru a juca,si pt k tine cu Steaua, nu fiti labari daca mai sunt locuri libere bagati-l

MoWeed24.10.2009 22:19

@AG

 

Regula asta cu vechimea pe forum este facuta datorita unor personaje care nu sunt stelisti, au facut parte candva din campionatul de FIFA si acum, la fiecare inscriere, isi fac alt user doar-doar o fi acceptati.

 

Ideea este ca acest campionat de FIFA se dorea a fi un campionat intre userii fcsteaua, nu intre oameni inscrisi numai pentru FIFA.

 

Daca abia s-a inscris, de unde stiu organizatorii acestui campionat ca el tine cu Steaua?

nicktziganu8725.10.2009 07:14

bai fratilor eu am vechime chiar mai vechi decat unii dintre voi si vreau sa stiu dc nu m-ati inclus in lista

 

just bibanu25.10.2009 08:11

just.bibanu

AG25.10.2009 08:14

@ MO,am inteles perfect ce mi-ai spus tu, dar nu inteleg si asta :

 

bai fratilor eu am vechime chiar mai vechi decat unii dintre voi si vreau sa stiu dc nu m-ati inclus in lista

 

 

blindica25.10.2009 08:15

@nicktziganu , mai stii sezonul acela cand luai cate 6-7 goluri ,minim :D? apropos,eu inca n-am primit nici un offline,nici o cerere de adaugare in lista de la cei care testeaza. Va rog frumos,daca se poate,as dori sa nu fiu testat de Ronaldo.

Multumesc.

nicktziganu8725.10.2009 08:31

c conteaza asta frate tu jucai excelent tot timpu? stiu ca m-ai batut da oricum eram la promovare si parca dc nu ma primiti daia nu mai dorm noapte

blindica25.10.2009 08:41

@nicktziganu : era o gluma ... si eu jucam prost,oricum.Peace !

bubutza25.10.2009 11:40
ID: fifa09ever >>> daca mai e loc si ma primiti.

 

vi-l recomand sa-l primiti. Are un joc f bun si frumos. A jucat si joaca pe SS.

i0nutz8326.10.2009 13:07

@nicktziganu: din cate imi aduc aminte, au fost ceva probleme la ultima ta participare in campionat.

 

Cat despre treaba cu vechimea, mi se pare normal sa acceptam useri vechi ai forumului, cu activitate PE ALTE SECTIUNI, care doresc sa joace pentru prima data in campionat.

Campionatul li se adreseaza LOR si atat. Vorbim de campionat de fifa pe forumul FCSTEAUA, nu de discutii despre Steaua pe forumul fifa. Faceti diferenta si veti intelege. Poate situatia ar fi fost totusi alta daca nu ne confruntam - in trecut - cu multe personaje de-a dreptul diabolice, care si-au facut n-shpe mii de conturi doar pentru a juca aici. Cum e mai simplu sa fim prevazatori decat vanatori, consider ca modul de inscriere/testare de acum este cel mai potrivit.

Killing Dogs27.10.2009 17:40

hahaha, bubutza, nu stiam ca te gasesc si aici. multam pt pila. :kisstogether:

 

Cred ca oamenii si-au facut deja divizia.

Poate ma aveti in vedere pentru sezonul urmator.

 

bafta all

blindica29.10.2009 16:33

Vesti noi de la userii abilitati :D?

«12345»