cerinte:
- acceptam DOAR SUPORTERI STELISTI
- jocul fifa 2010 full
- conexiune buna la net, ip rootabil
- disponibilitate de timp
- id yahoo messenger
Este suficient sa postati aici id`ul de messenger. Veti fi contactati in cel mai scurt timp.
cerinte:
- acceptam DOAR SUPORTERI STELISTI
- jocul fifa 2010 full
- conexiune buna la net, ip rootabil
- disponibilitate de timp
- id yahoo messenger
Este suficient sa postati aici id`ul de messenger. Veti fi contactati in cel mai scurt timp.
dark_da_rapper
ip nu e rootabil....are ceva ??? ![]()
@darkye: sunt niste cerinte foarte clare, care trebuie respectate pentru a fi luat in seama la testari. Cine nu le indeplineste, e clar ca nu poate intra in discutie. Obligativitatea de a detine ip rootabil reiese din modul de desfasurare al jocurilor, respectiv multiplayer/direct ip, fara softuri suplimentare, gen hamachi. Nu ai ip rootabil, nu poti face host, deci nu iti poti juca meciurile "considerate" acasa.
Cei inscrisi vor fi repartizati la userii abilitati sa testeze.
LE : Oooooo, Semmy ! Faceti valuri ! Stati pe doua scaune sa parem mai multi ! ![]()
aaa ...da nu i asta o problema
....merge sa joc pe ip-ul meu
...daca vrei sa testezi da-mi un PM cu id tau ...sa incingem o fifa ![]()
ID: s3mmy87_fcsb
peridrome
Daca vei trece cu bine de testari, ai toate sansele.
deci sunt si eu IN sau nu
?
ok ...astept as fiu contactat
daca asa trebuie ![]()
Ma bag si eu !
Id : mrnscaln
ronaldo_0201
varga_nandor2005
si cei vechi trebuie sa se inscrie sau care e faza?in campionatul asta mai luptam pt ceva?
nu se mai aleg echipe in functie de locul in clasament?
ma bag si eu logic,daca asa trebuie ![]()
Ce-aveti, ma ? : )) V'ati lovit la cap sau ce plm ? Imi las si yo id'ul ? : ))
noi suntem deja inscrisi din moment ce participam la sezonul in desfasurare ...
LOOL. Se retrage.
pai nu e chiar asa...daca vreunu nu vrea sa jaoce fifa 10 sau poate nu i merge "masinutza" cu fifa10
Ce ma tre sa ne inscriem toti ?
Cui nu-i merge anunta si se retrage.
corect
eu nu mai particip la '10. Cred ca imi duce rabla, dar poate dupa alte sezoane.
Sa fiti sanatosi.. Asta cu "nu-mi merge" etc nu prea tine. 1 mil 1 gb RAM si 2-3 milioane o placa video buna spre decenta mi se pare o investitie de bun simt pentru impatimitii jocului. Cei care au dat 13-14 milioane pe un ps3 + 2 milioane/joc original (ps3 nu merge modat) nu se mai plang.. Adio si n-am cuvinte, pentru astia carora nu va merge un amarat de fifa 10 !
sory_2812
Hehe... Lume veche
Bine v-am regasit!
Nu va uit eu asa usor ![]()