FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Inscrieri - Fifa 2010

«1235»
i0nutz8303.10.2009 12:26

cerinte:

 

- acceptam DOAR SUPORTERI STELISTI

- jocul fifa 2010 full

- conexiune buna la net, ip rootabil

- disponibilitate de timp

- id yahoo messenger

 

Este suficient sa postati aici id`ul de messenger. Veti fi contactati in cel mai scurt timp.

darkye03.10.2009 12:36

dark_da_rapper

 

 

ip nu e rootabil....are ceva ??? :D

i0nutz8303.10.2009 12:40

@darkye: sunt niste cerinte foarte clare, care trebuie respectate pentru a fi luat in seama la testari. Cine nu le indeplineste, e clar ca nu poate intra in discutie. Obligativitatea de a detine ip rootabil reiese din modul de desfasurare al jocurilor, respectiv multiplayer/direct ip, fara softuri suplimentare, gen hamachi. Nu ai ip rootabil, nu poti face host, deci nu iti poti juca meciurile "considerate" acasa.

RobYnho03.10.2009 12:42

Cei inscrisi vor fi repartizati la userii abilitati sa testeze.

 

 

LE : Oooooo, Semmy ! Faceti valuri ! Stati pe doua scaune sa parem mai multi ! :clap:

darkye03.10.2009 12:44

aaa ...da nu i asta o problema :) ....merge sa joc pe ip-ul meu ;) ...daca vrei sa testezi da-mi un PM cu id tau ...sa incingem o fifa :D

semmy_rufay03.10.2009 12:51

ID: s3mmy87_fcsb

f234567k03.10.2009 13:08

peridrome

RobYnho03.10.2009 13:30

Daca vei trece cu bine de testari, ai toate sansele.

darkye03.10.2009 13:36

deci sunt si eu IN sau nu :D ?

darkye03.10.2009 13:40

ok ...astept as fiu contactat :D daca asa trebuie :)

Alinutzu194703.10.2009 14:24

Ma bag si eu !

 

Id : mrnscaln

 

ronaldo_020103.10.2009 15:49

ronaldo_0201

sharkybv03.10.2009 16:01

varga_nandor2005

mihai141103.10.2009 17:22

si cei vechi trebuie sa se inscrie sau care e faza?in campionatul asta mai luptam pt ceva?

 

nu se mai aleg echipe in functie de locul in clasament?

 

ma bag si eu logic,daca asa trebuie :P

RobYnho03.10.2009 17:22

Ce-aveti, ma ? : )) V'ati lovit la cap sau ce plm ? Imi las si yo id'ul ? : ))

AliN4u03.10.2009 18:13

noi suntem deja inscrisi din moment ce participam la sezonul in desfasurare ...

RobYnho03.10.2009 18:23

LOOL. Se retrage.

ronaldo_020103.10.2009 18:30

pai nu e chiar asa...daca vreunu nu vrea sa jaoce fifa 10 sau poate nu i merge "masinutza" cu fifa10

Sergyu1603.10.2009 20:52

Ce ma tre sa ne inscriem toti ? :)) Cui nu-i merge anunta si se retrage.

mihai141104.10.2009 06:57

corect

bubutza04.10.2009 12:11

eu nu mai particip la '10. Cred ca imi duce rabla, dar poate dupa alte sezoane.

i0nutz8304.10.2009 20:08

Sa fiti sanatosi.. Asta cu "nu-mi merge" etc nu prea tine. 1 mil 1 gb RAM si 2-3 milioane o placa video buna spre decenta mi se pare o investitie de bun simt pentru impatimitii jocului. Cei care au dat 13-14 milioane pe un ps3 + 2 milioane/joc original (ps3 nu merge modat) nu se mai plang.. Adio si n-am cuvinte, pentru astia carora nu va merge un amarat de fifa 10 !

s0r1n11105.10.2009 09:13

sory_2812

 

 

i0nutz8305.10.2009 09:24

Hehe... Lume veche

s0r1n11105.10.2009 12:01

Bine v-am regasit!

Nu va uit eu asa usor :))

«1235»