@ blind
Mai sunt cativa de testat. Nu prea am avut timp sa'i testez + ca nici acum nu sunt acasa. Zilele astea vom termina si de testat.
@ blind
Mai sunt cativa de testat. Nu prea am avut timp sa'i testez + ca nici acum nu sunt acasa. Zilele astea vom termina si de testat.
am vb cu i0nutz si mi-a zis sa imi trec si eu id-ul aici:
emporinho
ma testeaza si pe mine cineva ?
In ultimele 2 - 3 zile am primit multe PM'uri in legatura cu testarile. Nu sunt nici acum in localitate, drept urmare nu am cum sa va testez.
O sa va contactez cand voi fi disponibil.
Ce face Roby ? R: Testeaza ,testeaza ! ![]()
ii pot testa eu daca n-are nimeni timp
astept Verde ![]()
edit : si cum verde nu se face
ma imbrac la patru ace
si imi vad de treaba mea
MARE-asa cum este ea
scuze nu pot sa ma abtin de vreo 2 zile vorbesc numai in rime
de la o iarba mi se trage -- legala bineinteles
eu sunt disponibil pentru a testa jucatorii,in afara de soryn nimeni nu mi-a dat add pentru a fi testat