FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Inscrieri - Fifa 2010

«1345»
RobYnho29.10.2009 19:24

@ blind

 

Mai sunt cativa de testat. Nu prea am avut timp sa'i testez + ca nici acum nu sunt acasa. Zilele astea vom termina si de testat.

EMPORiO30.10.2009 11:17

am vb cu i0nutz si mi-a zis sa imi trec si eu id-ul aici:

 

emporinho

 

 

 

ma testeaza si pe mine cineva ?

RobYnho02.11.2009 17:30

In ultimele 2 - 3 zile am primit multe PM'uri in legatura cu testarile. Nu sunt nici acum in localitate, drept urmare nu am cum sa va testez.

O sa va contactez cand voi fi disponibil.

blindica02.11.2009 18:26

Ce face Roby ? R: Testeaza ,testeaza ! :clap:

quitarr02.11.2009 20:19

ii pot testa eu daca n-are nimeni timp

astept Verde :)

 

edit : si cum verde nu se face

ma imbrac la patru ace

si imi vad de treaba mea

MARE-asa cum este ea

 

scuze nu pot sa ma abtin de vreo 2 zile vorbesc numai in rime

de la o iarba mi se trage -- legala bineinteles

ronaldo_020106.11.2009 20:37

eu sunt disponibil pentru a testa jucatorii,in afara de soryn nimeni nu mi-a dat add pentru a fi testat

«1345»