FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Inscrieri - Fifa 2010

«12345»
MoWeed13.10.2009 18:43

Pentru ca nu indeplinesti criteriile. Citeste prima pagina!

adrian9013.10.2009 18:46
@adriano90: nu ai nicio sansa, ne pare rau.. !

 

de ce nu as avea nicio sansa :|

MoWeed13.10.2009 18:47

Trebuie sa ai vechime pe forum ca sa fii acceptat.

 

Apropo, cumva esti din Ploiesti?

MoWeed13.10.2009 18:49

Bah, a dracu coincidenta. De fiecare data cand sunt inscrieri pentru fifa, apare un user nou din Ploiesti care se jura ca nu e pustiul ala frustrat.

 

 

RobYnho13.10.2009 18:51

DNA - DNA ! :D

adrian9013.10.2009 18:56
Pentru ca nu indeplinesti criteriile. Citeste prima pagina!

 

adica nu tin cu Steaua sau ce? /:)

nu vreau decat sa fiu testat si daca merit sa joc bine daca nu iar bine ;)

adrian9013.10.2009 19:00
Trebuie sa ai vechime pe forum ca sa fii acceptat.

 

Apropo, cumva esti din Ploiesti?

 

sunt din ploiesti da nu sunt GOD intrbati-l pa niculaeflorinel dca nu ma credeti ca el mi-a facut reclama la campionatu asta

adrian9013.10.2009 19:04
Bah, a dracu coincidenta. De fiecare data cand sunt inscrieri pentru fifa, apare un user nou din Ploiesti care se jura ca nu e pustiul ala frustrat.

 

puteam sa zic ca sunt din alta localitate da am spus adevaru, daca voi considerati alceva treaba voastra si daca ma primiti la teste tot e treaba voastra

sper ca asta sa fie ultimu meu post in topicul asta

RobYnho13.10.2009 19:06

Prea multe coincidente p'aici'asa. : )) Limbaj, oras etc. Iar ultima fraza a pus punctul pe dublu S.

bossy14.10.2009 09:43

Si cum voi fi testat?

Sau cand?

Prin mail,prin mess....

Este prima oara cand incerc sa intru in "joc" :D, de aceea nu stiu cum merge "treaba".

Scuze de nerabdare!!

bossy14.10.2009 10:03

Am si eu o nelamurire...asta e pc-ul meu:

 

IntelPentium Dual core 2,5 ghz

4 gb ddr2

GeForce 9400 GT 1GB DDR2

VistaBasic

 

........si nu imi merge nici macar fifa08 cu setari mari,doar cu setari mici adica undeva pe la 800x600 sau cel mult 1024x780 (si e original jocu' ,nu stiu daca conteaza asta).

Fifa10 vad ca imi merge bine la 1024x780 dar mai mult nu pot sa-i dau,ce sa vorbesc de 1920x1080...dar sincer la rezolutie maxima merge mai bine ca 08 sau 09 0_o.

Doar iarba.umbre si detaliile pot sa i le dau la maxim.... rezolutia "nyet".

Sa fie din cauza lu' VistaBasic?

 

Daca puteti sa-mi dati un sfat.....va rog.:(

 

Mersi!!

 

PS: Scuze de offtopic,tocmai am vazut unde se discuta asa ceva.

 

SCUZE!!!

mihai141114.10.2009 12:24

instaleaza xp si iti merge orice la sistemul tau,orice vista e o mare abureala,iti mananca multe resurse,pe care le poti folosi altfel

marianb14.10.2009 16:33

auzi vista basic:))

bubutza14.10.2009 17:04

gicule, inainte sa vii sa te lauzi cu bijuteria ta, consulta forumuri care ar putea sa te ajute... gugalu e mare.

bossy14.10.2009 17:06

Sincer nu stiu ce tii se pare asa amuzant!

Am gresit,e Windows Vista Home Basic.

Esti multumit?

Mihai a inteles foarte bine ce am vrut sa zic numai tu nu,interesant.

 

PS: Scuze de off topic dar nu suport astfel de "creaturi".

bossy14.10.2009 17:38

Nu m-am laudat cu nimic.

Am cerut parerea altora postand intr-un topic gresit.

 

"""""Cer moderatorilor sa-mi stearga ce am postat ca sa nu mai vada si altii lauda mea.""""

 

Scuze pentru neplacerile provocate unora!

 

PS: Daca cineva mai vrea sa-mi spuna altceva decat ce se vorbeste in acest topic, este rugat sa apeleze la mesaje private.

Pentru ca nu am de gand sa mai postez off topic,ca sa primesc avertismente sau mai rau.

Intotdeauna am fost recunoscut ca un om ce respecta reguliile!

 

RobYnho14.10.2009 18:22

@ darkye

 

Ai rabdare. Vei fi contactat daca va fi cazu'.

 

@ bossy

 

Importantule. :wub:

darkye14.10.2009 18:24

OFF TOPIC :

instaleaza xp si iti merge orice la sistemul tau,orice vista e o mare abureala,iti mananca multe resurse,pe care le poti folosi altfel

 

 

 

prietene vezi ca eu am vista si imi merge absolut orice joc :) ...si nu am configuratie chiar calumea :P .....e foarte bun....

 

ON TOPIC : ma contacteaza si pe mine cineva sa pot juca si eu :D ?

klaus_e8915.10.2009 14:43

si pe langa cerintele mentionate in primul post, pentru a fi acceptati trebuie sa treceti si printr-un ritual secret ...

RobYnho15.10.2009 15:05
In primul rand, tin sa salut revenirea lui god, alias adriano90.

 

 

Tot cu visele a ramas .. :D

i0nutz8315.10.2009 15:14

In primul rand, tin sa salut revenirea lui god, alias adriano90.

 

In al doilea, @bossy: e clar ca ceva e in neregula la tine, dupa mine placa video nu duce mai mult. Alte jocuri cum se comporta ? Ai ultimele drivere bagate ? In plus, nu te astepta la aceleasi performante cu vista, ca si pe xp.

 

@darkye, all: vezi fi contactati in aceste zile de useri abilitati pentru testare;

 

 

andone16.10.2009 12:07

and0ne2003

mihai141116.10.2009 15:26

asta sigur e stelist =))

Allexx10x16.10.2009 17:04

cred ca vroia sa zica and one (and 1) :))

theman22.10.2009 14:14

...

«12345»