FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Inscrieri - Fifa 2010

«12345»
BADboySteaua05.10.2009 15:59

Are dreptate Ionutz.....mie fifa09 daca pun totu` la maxim imi merge sacadat,i-ar fifa10 cu toate la maximi imi merge foarte bine.... :thumbdown:

pda05.10.2009 17:38

puricele88

quitarr05.10.2009 17:46

eu n-o sa ma retrag niciodata .. asta in cazul in care este nevoie sa imi trec id-ul :))

 

si cand o sa fiu in baston o sa joc

sunt impatimit rau :O .. o fi bine sau rau ?

:P

RobYnho05.10.2009 17:51
sunt impatimit rau :O .. o fi bine sau rau ?

:P

 

 

Chiar grav.

Sergyu1605.10.2009 19:51

Eu sunt praf tare la 10 , mai am pana sa ma obisnuiesc , sunt ciuca batailor.

i0nutz8305.10.2009 19:55

Am dat cateva amicale cu puricele, s-a miscat frumos, totul la maxim, un gol dintr-o centrare-bug, direct in vinclu ;))

 

Tare 10 !

quitarr06.10.2009 16:09

stai linistit ca toti suntem praf la inceput cand apare varianta noua

intra baEtii in cantonament si pana la inceputul sezonului sunt in forma maxima :)

aliuta4707.10.2009 10:44

ma bag si eu...

Id : aliuta47

 

bubutza07.10.2009 14:11

incepand cu alt sezon poate poti reveni.

RobYnho07.10.2009 14:13
figo.evil "revenirea"

 

 

 

Asa-asa. Sa ai de unde sa fi exclus / sa te retragi.

Figoevil07.10.2009 14:17

figo.evil "revenirea"

mihai141107.10.2009 15:36

eu zic sa nu il primim,a dovedit "seriozitate", si acum il caut sa jucam etapa....

nicktziganu8709.10.2009 07:58

nicktziganu87 sper sa intru in campionat

Viper2209.10.2009 19:33

heruand20

Vlad Bogdan09.10.2009 20:11

este o data fixa cand va incepe?

i0nutz8311.10.2009 08:25

Incepem in jur de 20 oct.

ronaldo_020111.10.2009 09:38

Alegem dupa ceva criterii echipele sau primul venit primul servit?

 

RobYnho11.10.2009 10:54

Ba, tu esti nebun, ma. : )) Pai de ce am mai jucat tot sezonu', ma ? : ))

mihai141111.10.2009 11:42

dupa locul in clasament

bossy11.10.2009 19:43

RECTIFIC!!!!!!

 

bossySteaua e ID-ul

RobYnho11.10.2009 20:16

"Pes'istilor ", va place Fifa ? :D

razvan2811.10.2009 20:23

razvanel_razvan28

darkye12.10.2009 00:54

nu...dar cum pes u nu are mod de multiplayer il jucam ...ce sa facem :P

 

 

ma mai testeaza si pe mine cineva sa vad daca pot intra in campionat ?? :D

adrian9013.10.2009 15:28

ma bag si io

adi_adriano1990

i0nutz8313.10.2009 17:58

@adriano90: nu ai nicio sansa, ne pare rau.. !

«12345»