Are dreptate Ionutz.....mie fifa09 daca pun totu` la maxim imi merge sacadat,i-ar fifa10 cu toate la maximi imi merge foarte bine.... ![]()
Are dreptate Ionutz.....mie fifa09 daca pun totu` la maxim imi merge sacadat,i-ar fifa10 cu toate la maximi imi merge foarte bine.... ![]()
puricele88
eu n-o sa ma retrag niciodata .. asta in cazul in care este nevoie sa imi trec id-ul ![]()
si cand o sa fiu in baston o sa joc
sunt impatimit rau :O .. o fi bine sau rau ?
![]()
sunt impatimit rau :O .. o fi bine sau rau ?
Chiar grav.
Eu sunt praf tare la 10 , mai am pana sa ma obisnuiesc , sunt ciuca batailor.
Am dat cateva amicale cu puricele, s-a miscat frumos, totul la maxim, un gol dintr-o centrare-bug, direct in vinclu
)
Tare 10 !
stai linistit ca toti suntem praf la inceput cand apare varianta noua
intra baEtii in cantonament si pana la inceputul sezonului sunt in forma maxima ![]()
ma bag si eu...
Id : aliuta47
incepand cu alt sezon poate poti reveni.
figo.evil "revenirea"
Asa-asa. Sa ai de unde sa fi exclus / sa te retragi.
figo.evil "revenirea"
eu zic sa nu il primim,a dovedit "seriozitate", si acum il caut sa jucam etapa....
nicktziganu87 sper sa intru in campionat
heruand20
este o data fixa cand va incepe?
Incepem in jur de 20 oct.
Alegem dupa ceva criterii echipele sau primul venit primul servit?
Ba, tu esti nebun, ma. : )) Pai de ce am mai jucat tot sezonu', ma ? : ))
dupa locul in clasament
RECTIFIC!!!!!!
bossySteaua e ID-ul
"Pes'istilor ", va place Fifa ? ![]()
razvanel_razvan28
nu...dar cum pes u nu are mod de multiplayer il jucam ...ce sa facem ![]()
ma mai testeaza si pe mine cineva sa vad daca pot intra in campionat ?? ![]()
ma bag si io
adi_adriano1990
@adriano90: nu ai nicio sansa, ne pare rau.. !