Salutare tuturor!
Si acum strict la subiect:
- motivul declarat al oierului pentru preluarea Stelei: aparitia in prim-planul mass-media, ulterior propaganda electorala pe carca celui mai titrat club romanesc
- permanenta calcare in picioare a imaginii si culorilor clubului si a simbolurilor echipei prin batjocorirea constanta a jucatorilor si antrenorilor
si nu in ultimul rand...
- umilirea fanilor direct (jigniri repetate) si indirect (purtarea fularului spurcat al javrelor, episoade gen valiza si bricheta)
Ar mai fi atatea de spus, insa le stim cu totii, am cuprins esentialul doar.
Cat despre acest/aceasta diana999: se vede de la o posta ca face parte dintre cei care stau la coada la ulei si zahar date gratis de cioban. probabil are si carnet de membru la png. este atat de patetica incat nu merita nici o atentie. Ignorati-o fratilor pe aceasta sclava bipeda plina de NIMICNICIE si pe altii ca ea.
Intrebarea este ce se putem NOI face pentru a scapa de acest vierme. Poate ar fi binevenit un thread pe aceasta tema unde sa ne expunem fiecare ideile. Cu siguranta ca exista solutii, cu cat suntem mai multi si mai uniti, cu atat sunt sanse mai mari sa gasim calea de a ne descotorosi de infect si a readuce la Steaua gloriile care au reprezentat-o atatia ani cu succes.


