Nu vreau sa spun ca o galerie puternica trebuie sa produca pagube-stricaciunile alea pe ziduri au fost deplasate! Dar de ce sa fie perceputa galeria voastra ca una de copii care se bat intre ei cand altii le dau foc la peluza(ceea ce au facut javrele in Ghencea mai demult ,nu?)
inca o data ,cei care se simt lezati de aceasta perspectiva probabil ca au terminat facultatea...cu mai mult timp in urma
Nici eu nu vreau sa spun ca tu pari un copil care se viseaza vreun Mustata de galerie :lol: :wink:
Nu mai baiatule ,nu ma visez nimic din ceea ce "nu vrei tu sa spui" dar spui :lol: !
Mi-am permis doar sa spun ca voi prefera intotdeauna in locul unor lalaieli din galerie si a batailor interne ,o scandare radicala care suna si bine pe deasupra!Si ce daca ma suspenda?Am zis ce trebuia zis!
Asa vad eu lucrurile.
