Greco,
Faci o confuzie totala si mai ales voita.E treaba ta de ce.Dar nu mi se pare corect.
In ce ma priveste sunt absolut sigur ca destinatia scandarilor,bannerelor si atitudinii stelistilor in meciurile Rapid-Steaua,Steaua-Rapid,sunt suporterii,jucatorii si clubul Rapid fara a fi facuta aluzie la vreo etnie.Suntem cu totii romani.
La adresa suporterilor rapidisti,pentru ca au fost dese cazurile cand tineri de-ai nostri care purtau insemne ale clubului Stelar au fost stalciti in bataie pe unde au fost prinsi de rapidisti.
La adresa jucatorilor rapidisti,pentru ca atunci cand joaca impotriva Stelei devin "criminali".Un singur exemplu dau.Intrarea lui Rada la Radoi.
Ma surprinde ca tu in calitate de administrator al acestui site,in loc sa incerci sa aplanezi lucrurile,ca de fiecare data cand vine vorba de Rapid si rapidisti,pui gaz pe foc.
Stai linistit ca nu uraste nimeni etnia rroma.Aici e vorba de rivalitate impinsa pana la dusmanie de rapidisti.Citeste-le forumurile si ai sa vezi cu cata ura vorbesc despre noi.Desi sunt convins ca esti la curent cu ele.