FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii Despre Primera Division 2009/2010

«134567»
Maye22.02.2010 11:01
Un meci ce va fi extrem de disputat. Nici nu stiu ce sa pun la pariuri. 1 X 2 ?

3 bilete. 1 x 2 . Si te-ai scos.

RobYnho22.02.2010 11:56

M'am dus pe 1 solist.

Arian22.02.2010 22:01

Ultimul meci din etapa a 23-a:

 

Valencia - Getafe 2 - 1

 

Arian01.03.2010 16:38

Etapa a 24-a

 

Getafe - Zaragoza 0 - 2

Tenerife - Real Madrid 1 - 5

Barcelona - Malaga 2 - 1

Racing Santander - Almeria 0 - 2

Sporting Gijon - Osasuna 3 - 2

Valladolid - Mallorca 1 - 2

Villarreal - Deportivo La Coruna 1 - 0

Xerez - Espanyol 1 - 1

Sevilla - Athletic Bilbao 0 - 0

Atletico Madrid - Valencia 4 - 1

 

Maye06.03.2010 22:54

Barca a facut doar egal la Almeria , dupa dubla lui Messi , in timp ce Realul a castigat in minutul 92 , acasa , prin golul lui VdVaart , invingand Sevilla.

 

Cele doua mari rivale sunt la egalitate de puncte.

MoWeed06.03.2010 22:56

Cat noroc sa ai cu gol in minutul 92. Cred ca Daniel este in extaz pe acum. Se autosatisface de bucurie...

valentin2day06.03.2010 23:06

Moweed acu serios, daca scapau cu egal de pe Bernabeu trebuiau sa se considere cei mai norocosi oameni.

Pe langa goluri au mai avut 3 bare, iar Sevilla a avut in total vreo 2-3 ocazii pe cand Real vreo 12 sau mai multe...

*Alecs*07.03.2010 01:09
Cat noroc sa ai cu gol in minutul 92.

 

Suturi spre poarta: 33-2

Interventii portar: 1-18

Sursa: Marca

 

Cum e cu norocul ala?

 

Daniel-Ionut07.03.2010 06:00

Cine e pe primul loc? cine e pe primul loc??? :yeahh:

 

MoWeed spune tu cine este lideru'!!!

sabin130707.03.2010 08:34

Mo, tu spunei-i cine e liderul acum, ca eu o sa-i spun cine o sa fie la final: Barça. :D

 

Si totusi, de ce la egal de puncte trece Real pe primul loc, ca mi se pare ca in meciul direct au cam batut catalanii.

Daniel-Ionut07.03.2010 08:44

Real are golaveraj mai bun... cu 2 goluri in plus parca.

Ronnie07.03.2010 09:36

Da, dar daca la final vor fi la egalitate se va lua dupa meciul direct.

Daniel-Ionut07.03.2010 13:34
Da, dar daca la final vor fi la egalitate se va lua dupa meciul direct.

 

Stai tinere ca mai este si returul!

Maye07.03.2010 15:43

Se joaca pe Santiago Bernabeu?

MoWeed07.03.2010 15:44

Da

Maye07.03.2010 15:53

Castiga Barca.

Daniel-Ionut07.03.2010 16:08

Clar :yawn:

valentin2day07.03.2010 16:42
Castiga Barca.

Precum Geoana...

David07.03.2010 18:31

Ce ziceti,acum iau aia mai mult de 6 goluri?

Arian07.03.2010 23:04

Etapa a 25-a

 

Deportivo La Coruna - Tenerife 3 - 1

Almeria - Barcelona 2 - 2

Real Madrid - Sevilla 3 - 2

Espanyol - Villarreal 0 - 0

Malaga - Xerez 2 - 4

Mallorca - Sporting Gijon 3 - 0

Osasuna - Getafe 0 - 0

Athletic Bilbao - Valladolid 2 - 0

Zaragoza - Atletico Madrid 1 - 1

Valencia - Racing Santander se disputa astazi

RobYnho09.03.2010 09:34

Aseara

 

Valencia 0 - 0 Racing Santander

Daniel-Ionut09.03.2010 09:42

Clasament Primera Division

 

snap0001b.jpg

blindica10.03.2010 01:02

Ce diferenta intre top 1-2 si restul.Parca e in Scotia :))

RobYnho10.03.2010 09:56
Ce diferenta intre top 1-2 si restul.Parca e in Scotia :))

 

Cei mai pisati scotienii. Iar a fost o surpriza si iar m'au scos la pariuri.

Daniel-Ionut14.03.2010 07:59

Getafe - Mallorca 3-0 (Parejo, Miku, Manu)

Gijon - Bilbao 0-0

Sevilla - Deportivo 1-1 (Fazio / Adrian)

«134567»