Se termina cu 6 boabe.
Se termina cu 6 boabe.
Se termina cu 6 boabe.
Iar ai fantezii?
Cand e Clasico?
Dupa 12. Nu te lasa ai tai sa te uiti.
29.11.09 ?? FC Barcelona : Real Madrid
Dupa 12. Nu te lasa ai tai sa te uiti.
Pacat ca de vreo 3 ani nu ma mai lasa...sa stau cu ei.
Restul rezultatelor din etapa a 10-a:
Almeria - Osasuna 2 - 0
Racing Santander - Athletic Bilbao 0 - 2
Sporting Gijon - Espanyol 1 - 0
Valladolid - Xerez 0 - 0
Valencia - Zaragoza 3 - 1
Sevilla - Villarreal 3 - 2
Etapa a 11-a
Deportivo La Coruna - Atletico Madrid 2 - 1
Tenerife - Sevilla 1 - 2
Real Madrid - Racing Santander 1 - 0
Athletic Bilbao - Barcelona 1 - 1 ![]()
Etapa a 11-aReal Madrid - Racing Santander 1 - 0
Athletic Bilbao - Barcelona 1 - 1
Desi doar un 1-0 acasa,e bine ca Real a profitat de pasul gresit facut de Barcelona.
Real Madrid - Racing Santander 1 - 0Athletic Bilbao - Barcelona 1 - 1
Bascii tot basci raman ![]()
Lasa ca vedeti voi weekendul viitor ![]()
Lasa ca vedeti voi weekendul viitor![]()
Corect!
Vedem... vedem o victorie a Realului! ![]()
Ce galactici sunt Real :-J
Mi-ar fi si rusine sa joc in asa hal. Astia joaca mai rau ca Steaua, serios.
Vezi-ti ma de Londra ta ![]()
Restul rezultatelor din etapa a 11-a
Espanyol - Getafe 0 - 2
Mallorca - Almeria 3 - 1
Villarreal - Valladolid 3 - 1
Xerez - Sporting Gijon 0 - 0
Malaga - Zaragoza 1 - 1
Osasuna - Valencia 1 - 3
Etapa a 12-a
Sporting Gijon - Villarreal 1 - 0
Valencia - Mallorca 1 - 1
Sevilla - Malaga 2 - 2
Abia astept El Clasico
Abia astept El Clasico
Me too !!! ![]()
Si eu care credeam ca abia astepti meciul Steaua - Vaslui... ![]()
Vreau să dau 10-20 de goluri in poarta Barcelonei.
Vrabia malai viseaza.
Meciul contra Barcelonei trebuie câștigat. Nu avem niciun motiv pentru care ar trebui să ne fie frică de ei. Știm că va fi dificil, ei sunt o echipă ofensivă, dar nu cred că ne vor ataca, așa cum fac cu restul echipelor.
Nu, cu Real Barça se va baricada in aparare pe 2 linii. lol
Până mai ieri nici Messi nici Ibrahimovic nu jucau, dar se pare că lucrurile s-au schimbat.
Desi suna ii suna cunoscut numele celor doi, nu e sigur ca stie cine sunt.
Vrabia malai viseaza.
Probabil ca s'a referit in totalul carierei sa marcheze 10-20 de goluri in poarta barcealonei...
Oricum e mult prea mult
.
Probabil ca s'a referit in totalul carierei sa marcheze 10-20 de goluri in poarta barcealonei...
In 2-3 ani, Cristiana va avea soarta lui Ronaldinho sau Beckham asa ca nu cred ca va reusi atatea goluri
Regal fotbalistic azi baieti.
Inainte de cel mai asteptat meci al planetei, ne incalzim cu Everton-Liverpool si Arsenal-Chelsea.
Azi, nici macar inertia nu ma va face sa urmaresc Steaua-Vaslui..
Etapa a 12-a
Almeria - Athletic Bilbao 1 - 4
Getafe - Xerez 5 - 1
Racing Santander - Deportivo La Coruna 0 - 1
Valladolid - Tenerife 3 - 3
Zaragoza - Osasuna 0 - 1
Barcelona - Real Madrid 1 - 0 ![]()
Atletico Madrid - Espanyol 4 - 0