FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii Despre Primera Division 2009/2010

«123457»
Maye08.11.2009 08:32

Se termina cu 6 boabe.

Daniel-Ionut08.11.2009 08:34
Se termina cu 6 boabe.

 

Iar ai fantezii?

Maye08.11.2009 08:57

Cand e Clasico?

Ronnie08.11.2009 08:59

Dupa 12. Nu te lasa ai tai sa te uiti.

Daniel-Ionut08.11.2009 09:03

 

29.11.09 ?? FC Barcelona : Real Madrid

Maye08.11.2009 09:09
Dupa 12. Nu te lasa ai tai sa te uiti.

Pacat ca de vreo 3 ani nu ma mai lasa...sa stau cu ei.

KERATOCONUS08.11.2009 21:55

Restul rezultatelor din etapa a 10-a:

 

Almeria - Osasuna 2 - 0

Racing Santander - Athletic Bilbao 0 - 2

Sporting Gijon - Espanyol 1 - 0

Valladolid - Xerez 0 - 0

Valencia - Zaragoza 3 - 1

Sevilla - Villarreal 3 - 2

KERATOCONUS21.11.2009 22:57

Etapa a 11-a

 

Deportivo La Coruna - Atletico Madrid 2 - 1

Tenerife - Sevilla 1 - 2

Real Madrid - Racing Santander 1 - 0

Athletic Bilbao - Barcelona 1 - 1 :(

red&blue_boy21.11.2009 23:21
Etapa a 11-a

Real Madrid - Racing Santander 1 - 0

Athletic Bilbao - Barcelona 1 - 1

 

 

:D Desi doar un 1-0 acasa,e bine ca Real a profitat de pasul gresit facut de Barcelona.

Daniel-Ionut22.11.2009 09:30
Real Madrid - Racing Santander 1 - 0

Athletic Bilbao - Barcelona 1 - 1 :(

 

:naughty: Bascii tot basci raman :happy:

MoWeed22.11.2009 09:31

Lasa ca vedeti voi weekendul viitor :naughty:

Daniel-Ionut22.11.2009 09:34
Lasa ca vedeti voi weekendul viitor :naughty:

 

Corect!

Vedem... vedem o victorie a Realului! :thumbup:

Vlad Bogdan22.11.2009 13:01

Ce galactici sunt Real :-J

Mi-ar fi si rusine sa joc in asa hal. Astia joaca mai rau ca Steaua, serios.

Daniel-Ionut22.11.2009 13:37

Vezi-ti ma de Londra ta :rolleyes:

KERATOCONUS22.11.2009 22:37

Restul rezultatelor din etapa a 11-a

 

Espanyol - Getafe 0 - 2

Mallorca - Almeria 3 - 1

Villarreal - Valladolid 3 - 1

Xerez - Sporting Gijon 0 - 0

Malaga - Zaragoza 1 - 1

Osasuna - Valencia 1 - 3

KERATOCONUS28.11.2009 22:58

Etapa a 12-a

 

Sporting Gijon - Villarreal 1 - 0

Valencia - Mallorca 1 - 1

Sevilla - Malaga 2 - 2

MoWeed28.11.2009 22:59

Abia astept El Clasico

red&blue_boy28.11.2009 23:10
Abia astept El Clasico

 

 

Me too !!! :D

KERATOCONUS28.11.2009 23:11

Si eu care credeam ca abia astepti meciul Steaua - Vaslui... :bananadance:

sabin130729.11.2009 00:18
Vreau să dau 10-20 de goluri in poarta Barcelonei.

Vrabia malai viseaza.

 

Meciul contra Barcelonei trebuie câștigat. Nu avem niciun motiv pentru care ar trebui să ne fie frică de ei. Știm că va fi dificil, ei sunt o echipă ofensivă, dar nu cred că ne vor ataca, așa cum fac cu restul echipelor.

Nu, cu Real Barça se va baricada in aparare pe 2 linii. lol

 

Până mai ieri nici Messi nici Ibrahimovic nu jucau, dar se pare că lucrurile s-au schimbat.

Desi suna ii suna cunoscut numele celor doi, nu e sigur ca stie cine sunt.

Daniel-Ionut29.11.2009 08:52
Vrabia malai viseaza.

 

Probabil ca s'a referit in totalul carierei sa marcheze 10-20 de goluri in poarta barcealonei...

sabin130729.11.2009 09:04

Oricum e mult prea mult :).

MoWeed29.11.2009 09:21
Probabil ca s'a referit in totalul carierei sa marcheze 10-20 de goluri in poarta barcealonei...

In 2-3 ani, Cristiana va avea soarta lui Ronaldinho sau Beckham asa ca nu cred ca va reusi atatea goluri

*Alecs*29.11.2009 10:40

Regal fotbalistic azi baieti.

Inainte de cel mai asteptat meci al planetei, ne incalzim cu Everton-Liverpool si Arsenal-Chelsea.

 

Azi, nici macar inertia nu ma va face sa urmaresc Steaua-Vaslui..

KERATOCONUS29.11.2009 22:03

Etapa a 12-a

 

Almeria - Athletic Bilbao 1 - 4

Getafe - Xerez 5 - 1

Racing Santander - Deportivo La Coruna 0 - 1

Valladolid - Tenerife 3 - 3

Zaragoza - Osasuna 0 - 1

Barcelona - Real Madrid 1 - 0 :rolleyes:

Atletico Madrid - Espanyol 4 - 0

«123457»