Pronostic PRIEMIRA DIVISION-winner Barca
In etapa viitoare winner barca nu? ![]()
Pronostic PRIEMIRA DIVISION-winner Barca
In etapa viitoare winner barca nu? ![]()
Barcelona - Zaragoza 6 - 1
Barcelona si-a revenit dupa accidentul cu Rubin Kazan.Si profita si de egalurile facute de Real si Sevilla.
Barcelona a facut un transfer bun adica IBra.
Pe cand madrid fara c.Ronaldo e ca Dinamo fara Borcea( ![]()
)
Real Madrid - Getafe 2 - 0
Osasuna - Barcelona 1 - 1 ![]()
Xerez - Sevilla 0 - 2
Athletic Bilbao - Atletico Madrid 1 - 0
Senzational arbitrul de la Osasuna-Barcelona.
La 0-0 ,Ibrahimovici a fost faultat clar de un ultim aparator al Osasunei . Fault si cartonas rosu ,arbitrul nu a dat nici macar fault pentru Barcelona.
PS Arbitrul este din Madrid.
PS Arbitrul este din Madrid.
Frumos... ![]()
Frumos...![]()
Am zis ceva aiurea? Daca omul este din Madrid eu ce pot sa fac???? Sa-i schimb domiciliul?
Am zis doar ca a fost depasit la o faza foarte clara. Poti nega ca nu a fost fault de ultim aparator asupra lui Ibrahimovici?
Mda... cum a fost rosu la Albiol asa trebuia si la ala...
Uite ca gresesc si arbitri straini nu doar ai nostri si sant multe alte exemple.Stati sa vedeti ce face spaniolul ala la Timisoara si nu o sa zica nimeni nimic.
Espanyol - Valiadolid 1 - 1
Mallorca - Racing Santander 1 - 0
Villarreal - Tenerife 5 - 0
Zaragoza - Almeria 2 - 1
Malaga - Valencia 0 - 1
Deportivo La Coruna - Sporting Gijon 1 - 1
Azi , ora 23 :
Atletico Madrid - Real Madrid
Castiga si ei unul din derbyuri, ca celalalt n-au cum
O sa castige Athletico ![]()
Taci mah, ca am pus pe Real la pariuri
O sa castige Athletico![]()
Nu mai fi obraznic, si cand inveti cum se scrie Atletico Madrid imi dai un BUZZ!!! ![]()
Cu TH ca asa vrea je .
Cu TH ca asa vrea je .
Cu TH e ATHletic Bilbao ![]()
Bla...oricum va tufe Athletico.
Etapa a 10-a
Getafe - Deportivo La Coruna 0 - 2
Tenerife - Malaga 2 - 2
Barcelona - Mallorca 4 - 2
Atletico Madrid - Real Madrid 2 - 3
Victorie pentru Real Madrid!Cu mari emotii pe final,dupa eliminarea lui Ramos...Casillas iar a aparat fenomenal...
Bla...oricum va tufe Athletico.
3-2 ![]()
Pacat de Sergio Ramos ca a luat rosu ![]()
Daca ar fi egalat Athletico dupa 0-3 nu ar fi fost nimic senzational.
Daca ar fi egalat Athletico dupa 0-3 nu ar fi fost nimic senzational.
Athletico joaca astazi la Santander! ![]()
Lasa mah, ca distractia se termina pentru Real la El Clasico...