FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii Despre Primera Division 2009/2010

«12347»
Daniel-Ionut20.10.2009 14:19
Pronostic PRIEMIRA DIVISION-winner Barca

 

In etapa viitoare winner barca nu? :blush:

KERATOCONUS25.10.2009 21:52

Barcelona - Zaragoza  6 - 1

red&blue_boy25.10.2009 21:54

Barcelona si-a revenit dupa accidentul cu Rubin Kazan.Si profita si de egalurile facute de Real si Sevilla.

STELIST 8627.10.2009 14:48

Barcelona a facut un transfer bun adica IBra.

Pe cand madrid fara c.Ronaldo e ca Dinamo fara Borcea( :notangel::finger: )

KERATOCONUS01.11.2009 02:02

Real Madrid - Getafe 2 - 0

 

Osasuna - Barcelona 1 - 1 :(

 

Xerez - Sevilla 0 - 2

 

Athletic Bilbao - Atletico Madrid 1 - 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

vlad01.11.2009 05:58

Senzational arbitrul de la Osasuna-Barcelona.

 

La 0-0 ,Ibrahimovici a fost faultat clar de un ultim aparator al Osasunei . Fault si cartonas rosu ,arbitrul nu a dat nici macar fault pentru Barcelona.

PS Arbitrul este din Madrid.

Daniel-Ionut01.11.2009 06:28
PS Arbitrul este din Madrid.

Frumos... :happy:

vlad01.11.2009 07:57
Frumos... :happy:

 

 

Am zis ceva aiurea? Daca omul este din Madrid eu ce pot sa fac???? Sa-i schimb domiciliul?

Am zis doar ca a fost depasit la o faza foarte clara. Poti nega ca nu a fost fault de ultim aparator asupra lui Ibrahimovici?

Daniel-Ionut01.11.2009 08:08

Mda... cum a fost rosu la Albiol asa trebuia si la ala...

stelist si dupa moarte01.11.2009 08:28

Uite ca gresesc si arbitri straini nu doar ai nostri si sant multe alte exemple.Stati sa vedeti ce face spaniolul ala la Timisoara si nu o sa zica nimeni nimic.

KERATOCONUS01.11.2009 21:55

Espanyol - Valiadolid 1 - 1

 

Mallorca - Racing Santander 1 - 0

 

Villarreal - Tenerife 5 - 0

 

Zaragoza - Almeria 2 - 1

 

Malaga - Valencia 0 - 1

 

Deportivo La Coruna - Sporting Gijon 1 - 1

 

 

Maye07.11.2009 09:37

Azi , ora 23 :

 

Atletico Madrid - Real Madrid

MoWeed07.11.2009 09:49

Castiga si ei unul din derbyuri, ca celalalt n-au cum

Maye07.11.2009 10:30

O sa castige Athletico :D

MoWeed07.11.2009 10:31

Taci mah, ca am pus pe Real la pariuri

Daniel-Ionut07.11.2009 10:37
O sa castige Athletico :D

 

Nu mai fi obraznic, si cand inveti cum se scrie Atletico Madrid imi dai un BUZZ!!! :D

Maye07.11.2009 11:24

Cu TH ca asa vrea je .

Daniel-Ionut07.11.2009 11:32
Cu TH ca asa vrea je .

 

Cu TH e ATHletic Bilbao ;)

Maye07.11.2009 20:36

Bla...oricum va tufe Athletico.

KERATOCONUS07.11.2009 22:54

Etapa a 10-a

 

Getafe - Deportivo La Coruna 0 - 2

Tenerife - Malaga 2 - 2

Barcelona - Mallorca 4 - 2

Atletico Madrid - Real Madrid 2 - 3

red&blue_boy07.11.2009 22:57

Victorie pentru Real Madrid!Cu mari emotii pe final,dupa eliminarea lui Ramos...Casillas iar a aparat fenomenal...

Daniel-Ionut08.11.2009 07:21
Bla...oricum va tufe Athletico.

 

3-2 :thumbup:

 

Pacat de Sergio Ramos ca a luat rosu :no:

Maye08.11.2009 07:35

Daca ar fi egalat Athletico dupa 0-3 nu ar fi fost nimic senzational.

Daniel-Ionut08.11.2009 08:01
Daca ar fi egalat Athletico dupa 0-3 nu ar fi fost nimic senzational.

 

Athletico joaca astazi la Santander! :blink:

MoWeed08.11.2009 08:14

Lasa mah, ca distractia se termina pentru Real la El Clasico...

«12347»