FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Despre Intamplari

«12345»
lbj24.08.2009 15:02

da...vedeti ca le faceti trafic la fraieri, si isi iau bani pe reclame...

rezistenta_ultras24.08.2009 16:19
cum e S.S. Lazio.. :blink:

nu intelegi man ca nu a fost niciun steag?a fost vreun zvon ceva..au luat-o la laba si pe urma au pus stirea pe dinamoprostia..pe urma li s-a zis ca nu au capturat de fapt nimic si au sters-o repede.oricum de remarcat promptitudinea cu care multi iau articole de acolo si le pun pe alte site-uri..le aveti la favorites?

nici nu trebuie sa le accesezi site-ul ca imediat suna telefoanele...fiind singurul steag de gard(de fapt era de fluturat,dar pus pe gard) prezent la galati,pe langa cel cu 1947,s-a crezut ca despre nucleo este vorba,dar e mai greu sa se apropie de el,din mai multe motive...

s-a ales totusi o varianta preventiva pentru intoarcere si am ocolit ceva kilometri din cauza ca primeam tot felul de informatii(mai mult sau mai putin verificate)...ba ca sunt stransi dupa blocuri in colentina,ba ca au plecat deja spre Urziceni ca sa ne iasa in fata fara sa ne asteptam...

 

revenind la accesarea site-ului lor,nu cred ca e o rusine sa il vizitezi atata timp cat gasesti o gramada de informatii utile(care din pacate nu le gasesti la noi pe site)...ma refer la orele de plecare in deplasari,locurile de unde pleaca...

 

si daca tot am atins si subiectul galati,remarc ca nu am mai sarit de 100 in deplasarile interne din turul campionatului trecut...devine jenant.

oare sunt toti plecati prin concedii?sau unii considera in continuare ca trebuie sa protesteze doar la meciurile de acasa?

rezistenta_ultras24.09.2009 12:43

rezumat bacau,23 septembrie 2009 :

 

EI:"dati-ne steagurile inapoi si noi va inapoiem adidasii."

NOI:"vi le-am lasat in tomberonul albastru ca ne vine trenul."

EI:"multumim mult.va pupam.sanatate."

bodanelu24.09.2009 13:06

Tare asta cu adidasii.

 

andyro24.09.2009 13:09

Adica n-au mai dat inapoi adidasii :ce_oameni:

ultras200424.09.2009 18:30

urmeaza Brasov

 

oare cat o sa fie biletul?

lbj24.09.2009 21:04

va atasez o poza, ca sa radeti si voi pe ziua de azi :D

SDC10265.jpg

ultras200425.09.2009 05:28
bodanelu25.09.2009 06:56

frumusel aseara?

DanezuPTM25.09.2009 09:08
Stefan8825.09.2009 11:42

Si mai frumusel ar fi daca v-ati abtine de la comentarii.

Azzido26.10.2009 04:11

am inteles ca au fost probleme aseara la barul Hunters.

care aveti mai multe detalii, poate ne informati si pe noi

SteLuTzZz26.10.2009 08:48
am inteles ca au fost probleme aseara la barul Hunters.

care aveti mai multe detalii, poate ne informati si pe noi

 

da .. au nenorocit baru ala . geamuri pereti tot tot . arata ca dupa razboi .

probabil ca tiganii .

apoi s-a stabilit sa ne strangem toti intr`un loc . apoi a inceput sa ne culeaga garda de pe strada degeaba .

in sectie si 3 tigani . au mai ramas dupa noi . probabil ca ii baga la distrugere .

eu cu inca 5 6 .. ne`am pus amprentele p`acolo .. ne-am luat amenzile pt tulburarea ordinii publice si`am plecat acasa .

 

m-u-i-e garda !

fcsb-4726.10.2009 10:48

norocu tau e ca ai fost cuminte si n`ai mai primit si altceva....

S.S.Lazio26.10.2009 12:32

geamuri sparte,ne-au luat prin surprindere,sticle aruncate ..distrugere totala,ce pot sa zic ! am iesit prea tarziu dupa ei ...desi am prins doar 2 pe care am inteles ca au fost predati politiei ! atat..si apoi garda ne a alergat printre blocuri ..ca am fugit ca niste speriati,desi nu trebuia ..

si da,tiganii au fost..unii dintre ei au fost recunoscuti !

@stelutz, garda ii cauta pe tigani..si cand a vazut grup , noi dupa fugind ca niste speriati normal ca ne au alergat !

SteLuTzZz26.10.2009 12:39

am alergat ca la mondiale o statie de autobuz. apoi m-am ascuns dupa o masina :))) ... am stat vro 5 min :))) si dupa cand am iesit so iau usurel catre casa .. ca eram cam la 500 d m de blocu meu . pac mi`a iesit alta masina in fata . jap hai in spate :))

da erau 2 tigani . unu cu niste cercei si taiat pe mana dreapta asa . si inca unu .. cam copilandru . nu inspira nimic .

 

 

concluzia .. am fugit prost :)) treabuia sa fug cu cap

 

cica b921 .

 

noname26.10.2009 13:36

hai sa nu divulgam totusi ce s-a petrecut aseara (nici prima, nici a doua parte), mai ales pentru ca in presa n-a aparut nimic. E foarte bine, am zburat sub radar ;).

andyro26.10.2009 13:37
am zburat sub radar ;).

 

Tare asta :thumbup:

rezistenta_ultras26.10.2009 14:43
cica b921 .

n-au avut nicio treaba aia...

Stefan8826.10.2009 16:25
n-au avut nicio treaba aia...

sau poate aia din club aveau treaba.

S.S.Lazio26.10.2009 18:20

majoritatea ziceau ca cdi si legione titan si unii din rahova ..oricum,"baietie" in mintea lor ..si tot in mintea lor " mama,ce le-am facut la spurcati" ..

bodanelu28.10.2009 11:27

mda.. au ajuns intamplarile in libertatea. Plus comentarii siropoase...

S.S.Lazio28.10.2009 13:02

era evident ca or s-apara pana la urma ..preluat articolul de catre romanianultras unde au inceput "tastaturistii" sa ne dea informatii care mai de care mai "adevarate" ...

SteLuTzZz28.10.2009 16:08

cdi si lt . sigur si 2 nume pot da : manu ( http://theChicoLocco.hi5.com )si keke : ( http://kekelt.hi5.com ) am confirmare de la un tigan de la ultra stil .

astept sa vad ce mai pot scoate de la el .

Stanici28.10.2009 16:37

Chiparosii :))) .

«12345»