Zici ca e pentru chiori
numerele de pe spate... inca putin mai mari si nu mai aveau unde sa puna numele!
Sper ca numele sa fie lasat sus, sa nu il mai puna iar jos ca pana acum
si fara dunga aia alba pe piept!!!!!!! sa scrie city fara fundal!
Zici ca e pentru chiori
numerele de pe spate... inca putin mai mari si nu mai aveau unde sa puna numele!
Sper ca numele sa fie lasat sus, sa nu il mai puna iar jos ca pana acum
si fara dunga aia alba pe piept!!!!!!! sa scrie city fara fundal!
Mie chiar imi place cum arata numerele alea, mai ales pe echipamentul de acasa.
Si eu sper ca numele sa fie sus, desi eu, unu' ii stiu pe baieti... ![]()
Cica se negociaza cu un sponsor si, in Europe League, numele competitiei va fi inscris pe chept.
12 ore de la afisare...
tot ce speram era sa nu mai vad vreun rand de echipament verde fosforescent, portocaliu ori roz...
vroiam rosu si albastru, sau hai ca ar fi mers si`un alb cu doua dungi verticale ros-albastre, gen celui al Lyonului de la umbro
detest culoarea aia! ce reprezinta verdele fosforescent pt istoria noastra? nu ne reprezinta! imi place fontul numerelor si al numelui, in rest nu arata impresionant, dar oricum e ok ![]()
@ultrash
Dar verdele fosforescent ce reprezinta pentru istoria lui Lyon, Barcelona, rozul pentru Juventus, albastru pentru Manchester United, gri pentru Liverpool, galben pentru Chelsea si Arsenal?
stie careva ce font e folosit pt nume si numar? ![]()
Zici ca e pentru chiorinumerele de pe spate... inca putin mai mari si nu mai aveau unde sa puna numele!
Sper ca numele sa fie lasat sus, sa nu il mai puna iar jos ca pana acum
si fara dunga aia alba pe piept!!!!!!! sa scrie city fara fundal!
N-o sa mai scrie citi ![]()
Cica se negociaza cu un sponsor si, in Europe League, numele competitiei va fi inscris pe chept.
Pe piept? ![]()
Poate pe brat... ca si pana acum...
@ultrash
Dar verdele fosforescent ce reprezinta pentru istoria lui Lyon, Barcelona, rozul pentru Juventus, albastru pentru Manchester United, gri pentru Liverpool, galben pentru Chelsea si Arsenal?
E strategie de marketing,ca pustii din intreaga lume sa cumpere si acel tricou. Imi amintesc ca Juventus juca in albastru complet inca din 93.
@ultrash
Dar verdele fosforescent ce reprezinta pentru istoria lui Lyon, Barcelona, rozul pentru Juventus, albastru pentru Manchester United, gri pentru Liverpool, galben pentru Chelsea si Arsenal?
ai uitat sa mentionezi si roz-ul pentru Sevilla ![]()
si inca un lucru... albul cu care a jucat Steaua in '86...ce legatura are cu Steaua?..la asta nu te-ai gandit?
ai uitat sa mentionezi si roz-ul pentru Sevillasi inca un lucru... albul cu care a jucat Steaua in '86...ce legatura are cu Steaua?..la asta nu te-ai gandit?
ca si atunci esti si acum....traditionalul tricou rosu-albastru si inca unul de rezerva
atunci era alb, acum e verde
ai uitat sa mentionezi si roz-ul pentru Sevillasi inca un lucru... albul cu care a jucat Steaua in '86...ce legatura are cu Steaua?..la asta nu te-ai gandit?
Steaua a jucat in alb pentru ca Barcelona a jucat in rosu si albastru, si Steaua nu a putut folosi nici o combinatie intre culorile ros-albastre in acel meci.
Deci... mai bine alb decat verde ![]()
Cred ca cea mai buna varianta pentru al 2-lea rand de echipamente care ar fi multumit pe toata lumea ar fi fost un tricou negru cu 2 dungi ros-albastre orizontale pe maneci sau verticale pe fata.
Cred ca cea mai buna varianta pentru al 2-lea rand de echipamente care ar fi multumit pe toata lumea ar fi fost un tricou negru cu 2 dungi ros-albastre orizontale pe maneci sau verticale pe fata.
Ca Bayern sau Lyon...
Preferam alb cu 2 dungi verticale in fata
Steaua a jucat in alb pentru ca Barcelona a jucat in rosu si albastru, si Steaua nu a putut folosi nici o combinatie intre culorile ros-albastre in acel meci.Deci... mai bine alb decat verde
Pai da ma, si daca acum ar juca cu Basel sau Catania sau plm orice echipa cu echipament similar cu al nostru, nu ar putea folosi nici primul si nici al treilea set de tricouri.
SI care-i logica in "mai bine alb decat verde"?
Care stie ce fel de font este scris pe noul echipament? ![]()
SI care-i logica in "mai bine alb decat verde"?
Logica e ca arata mai bine albul decat verdele..
Ca Bayern sau Lyon...Preferam alb cu 2 dungi verticale in fata
Da, in genul acelora.
Mie unul imi place noul echipament. Iar numele jucatorilor se vad bine, oricum noi ii cunoastem.
Dar verdele acela putea fi putin diferit totusi. In rest foarte ok.
La Bayern tricourile sunt facute de Adidas iar la Lyon de Umbro. Nu putea Nike sa copie modelul.
Pai si Umbro cum a copiat de la Adidas sau invers ?
Oricum Nike are un design anume, il faceau pe stilul lor si nu era copie.


Ce calumea mi-a iesit modelul Lyon ![]()
Echipamentul de rdeplasare putea sa fie ca cel alb al Lyonului. Sunt de parere ca asa era mult mai decent si mai frumos. Nu ca tricourile alea verzi despre care zici ca a borat cineva pe ele...
cel alb facut de tine e excelent
MULT MULT MAI FRUMOS decat verdele ala :X
Logica e ca arata mai bine albul decat verdele..
E o chestie de perspectiva.
Oricum, culorile astea de pe echipanetul de rezerva nu-s puse la misto. Daca imi amintesc bine, echipamentul ala de gunoieri de la Barcelona a fost cel bine vandut echipament de rezerva din istoria clubului.
Chestiile diferite atrag, instiga. Tricourile de deplasare sunt, mai nou, un important instrument de marketing care, mai nou, se vand aproape la fel de bine ca si cele de acasa. Logica? Decat sa am un tricou cu Steaua pe care il au si alti 100.000 de oameni, mai bine imi iau unul verde, e tot cu Steaua nu? Iar logica asta se aplica in cazul a altor 70-80.000 de oameni, ipotetic vorbind.