FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Echipament De Joc 2009-2010

«1678»
razvan2812.07.2009 18:35

Hmmm....ciudat.Arsenal avea preturi mai mari decat Manchester United , acum se pare ca e invers.Oricum orice comparatie am face cu Manchester , Arsenal , Barca sau PSG e inutila pentru ca ei au alt nivel de trai.La ei 15 milioane salariu e ceva normal , la noi 8-10 deci e alt standard.

cristy.steaua2112.07.2009 18:45
Hmmm....ciudat.Arsenal avea preturi mai mari decat Manchester United , acum se pare ca e invers.Oricum orice comparatie am face cu Manchester , Arsenal , Barca sau PSG e inutila pentru ca ei au alt nivel de trai.La ei 15 milioane salariu e ceva normal , la noi 8-10 deci e alt standard.

 

 

e si diferenta de salariu intre Romania si celelalte tari...dar si diferenta de valoare....tie mai mare dragul sa sti ca esti imbracat intr-un tricou cu Manchester sau Barcelona ( Champions League,campionat si cupa...)

 

pe cand la noi...sa dai 3 mil juma pe un tricou de echipa de locu 6.... e ceva....

 

 

Presimt ca nu o sa treaca mult timp si o sa scata semnificativ pretul.. :steag_sah_mic:

mircea_1013.07.2009 08:59
Hmmm....ciudat.Arsenal avea preturi mai mari decat Manchester United , acum se pare ca e invers.Oricum orice comparatie am face cu Manchester , Arsenal , Barca sau PSG e inutila pentru ca ei au alt nivel de trai.La ei 15 milioane salariu e ceva normal , la noi 8-10 deci e alt standard.

15 milioane salariu la ei? cred ca glumesti....

Maye13.07.2009 09:19

13 e cel mai mare salariu din lume...daca nu ma insel.

 

LE:Ma refeream la jucatori...damn it ! E prea de dimineata.

MoWeed13.07.2009 09:25

Eu cred ca baiatul de mai sus vorbea de salariul in lei vechi, nu in euro

i0nutz8314.07.2009 13:55

Isi mai aduce aminte cat a costat initial modelul 08-09 ? Parca 300 ron ?

gio_stgloria17.07.2009 09:27

Deja au inceput sa-mi placa noile echipamente , dupa meciul de ieri. :steag_cruce_invers:

MoWeed17.07.2009 11:24
Isi mai aduce aminte cat a costat initial modelul 08-09 ? Parca 300 ron ?

Eu imi amintesc ca au fost 250 de RON

gby1018.07.2009 15:30

doh` le urasc pe alea verzi-fosforescente...mult mai frumoase erau alea clasice...albastre...oricum eu zic mersi ca nu le-a copiat pe alea portocalii de la barca..

 

sunt frumoase alea in dungi si cel fara dungi ...dar in loc de ala verde preferam clasicul albastru` :steag_cruce_invers:

Ronnie28.07.2009 11:25

Ca tot se discuta de pretul tricourilor:

Manchester United - 80 euro

Real Madrid - 100 euro

Feynoord - 80 euro

Juventus - 80 euro

Si tot asa.. cam astea sunt preturile la echipamentele 09/10.

dalexandru2007.08.2009 19:10

Urate , alea vechi erau mai marfa exceptie facand cel verde. Nu asta conteaza oricum, ci cum joaca in ele.

«1678»