Hmmm....ciudat.Arsenal avea preturi mai mari decat Manchester United , acum se pare ca e invers.Oricum orice comparatie am face cu Manchester , Arsenal , Barca sau PSG e inutila pentru ca ei au alt nivel de trai.La ei 15 milioane salariu e ceva normal , la noi 8-10 deci e alt standard.
e si diferenta de salariu intre Romania si celelalte tari...dar si diferenta de valoare....tie mai mare dragul sa sti ca esti imbracat intr-un tricou cu Manchester sau Barcelona ( Champions League,campionat si cupa...)
pe cand la noi...sa dai 3 mil juma pe un tricou de echipa de locu 6.... e ceva....
Presimt ca nu o sa treaca mult timp si o sa scata semnificativ pretul.. 