Aia e, ce sa le ceri , ei chiar nu vad ca-i inestetic. Si nu tre sa fii vreun Catalin botezatu sa-ti dai seama.
Aia e, ce sa le ceri , ei chiar nu vad ca-i inestetic. Si nu tre sa fii vreun Catalin botezatu sa-ti dai seama.
Propun ca tricourile sã aibe glugã la spate, ca sã fim și noi originali. Eventual sã fie fãcute din lânã de la oile lui jj. Sau, mai binã, sã fie niște ilice cu nasturi. Cel puțin la iarnã, când e frig.În dungi s-a mai jucat cel puțin în sezoanele 72-73, 65-66, 62-63, 1954 (doar cã erau orizontale). ªi ultima datã, înainte de cele din 2006 încoace, s-a jucat prin 1999-2000. Meciurile cu Slavia Praga din Cupa UEFA, de atunci, s-au jucat atunci.
cam la ce lot avem ar trebui aproape toate sa aiba gluga... sa nu vedem cine da cu stangu`ndreptu
Acum vãd și poza fațã-spate. Spatele e oribil, parcã ușor mai puțin oribil decât cel de anul trecut, pentru cã sunt dungile mai late și mai puține.
Mie-mi place mai mult tricoul alb-roșu al lui Dinamo, cu guler. E posibil sã-mi iau unul sã-l port. Ar merge bine pe sub pulover. ªtie cineva cât costã?
Propun ca tricourile sã aibe glugã la spate, ca sã fim și noi originali. Eventual sã fie fãcute din lânã de la oile lui jj. Sau, mai binã, sã fie niște ilice cu nasturi. Cel puțin la iarnã, când e frig.În dungi s-a mai jucat cel puțin în sezoanele 72-73, 65-66, 62-63, 1954 (doar cã erau orizontale). ªi ultima datã, înainte de cele din 2006 încoace, s-a jucat prin 1999-2000. Meciurile cu Slavia Praga din Cupa UEFA, de atunci, s-au jucat atunci.
ce nu ti-e clar ? in 90 % din cazuri am jucat cu echipamente fara dungi deci nu ne caracterizeaza, iar cele verticale in nici un caz . Nu trebuie sa aibe gluga sa fie originale, e suficient sa retusesi echipamente din trecut ale Stelei.
NU va mai tot certati ma.
NU s-a schimbat mare lucru de anul trecut , doar ca n-a mai avut ciobanul bani de inca cateva dungi.
Si oricum conteaza cum se misca doamnele in el pe teren , nu daca ne asortam noi la ceva cu el!
imi place al 3-lea echipament. ar trebuie sa fie cel de-acasa .


NU va mai tot certati ma.NU s-a schimbat mare lucru de anul trecut , doar ca n-a mai avut ciobanul bani de inca cateva dungi.
Si oricum conteaza cum se misca doamnele in el pe teren , nu daca ne asortam noi la ceva cu el!
bine zis, echpa face/ nu face echipamentul frumos.
asta rosu imi aduce aminte de arsenal.
ce nu ti-e clar ? in 90 % din cazuri am jucat cu echipamente fara dungi deci nu ne caracterizeaza, iar cele verticale in nici un caz . Nu trebuie sa aibe gluga sa fie originale, e suficient sa retusesi echipamente din trecut ale Stelei.
În 90 % din cazuri nu am jucat în dungi, în alte 90% din cazuri nu am jucat cu tricouri cu 2 dungi pe mâneci, în alte 90% din cazuri nu am jucat cu dungi întrerupte pe margini, în alte 90% din cazuri capetele mânecilor erau în altã culoare. Niciun tricou nu ne caracterizeazã. Sã joace ca Forlan, fãrã tricou.
Pânã la urmã, cea mai mare performanțã din istorie s-a obținut jucând în alb-roșu. Conteazã atât de mult modelul tricoului, câtã vreme aratã bine? Bine, cã astea aratã rau pe spate. Da' oricum, jumate din fotbaliști îl bagã în șort, așa cã partea de jos n-o sã se vadã.
Tricoul ãla roșu nu-mi place. Parcã e prea simplu. Dungilea alea-s negre sau bleu-Marin? (Marin cu m mare, cã așa e filtrul) Bine, acuma într-un fel aratã pozate atârnând pe umeraș și-n alte fel se vãd pe jucãtor. Într-un fel se vãd dacã jucãtorul joacã bine, în alt fel se vãd dacã jucãtorul nu joacã nimic.
trebuia sa puna si FCSB pe undeva pe tricou. cum au pus pe jambiere.. ![]()
in rest, sa le purtati sanatos.... eu poate le iau la anul pe vremea asta..., cand se mai ieftinesc... ![]()
Conteazã atât de mult modelul tricoului, câtã vreme aratã bine? Bine, cã astea aratã rau pe spate. Da' oricum, jumate din fotbaliști îl bagã în șort, așa cã partea de jos n-o sã se vadã.
pai asta era si ideea ca astea in dungi arata oribil, alea simple sunt mult mai frumoase.
bah ce nu va place mah la el? Spatele e albastru ca acolo o sa vina numarul si numele si poate un eventual sponsor.
In rest e dungat cum e stema, acelasi numar de dungi.
Daca era doar rosu ziceati ca e prea simplu doar o culoare. Daca era albastru era la fel.
Deci, care e problema?
bah ce nu va place mah la el? Spatele e albastru ca acolo o sa vina numarul si numele si poate un eventual sponsor.In rest e dungat cum e stema, acelasi numar de dungi.
Daca era doar rosu ziceati ca e prea simplu doar o culoare. Daca era albastru era la fel.
Deci, care e problema?
lasa k e OK....
mai trebuie sa vedem cum se misca in el ![]()
Eu vreau ala rosu-galben cu care am jucat in groapa. ![]()
ala era adidas. Nici adidasul nu mai face tricouri misto acum. Au doar dunga aia pe el si atat...
Mie cel mai mult mi-a placut asta:

daca dam cate 10-0 putem sa jucam si dezbracati ![]()
Pfff...
Au pus mai putine dungi, si acum este albastru cu rosu, nu rosu cu albastru ca anul trecut...
Pic de imaginatie n-au unii ![]()
Al 3-lea echipament este al juniorilor...
Mie cel mai mult mi-au plãcut combinațiile din perioada 2004-2006. Poate cã sunt ușor influențat și de performanțele și jocul din perioada aia, dar foarte ușor.
Spatele strica tot.
Spatele si fata strica tot.
![]()
Mie cel mai mult mi-a placut asta:
e mai faina poza in sine decat tricoul...