FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Echipament De Joc 2009-2010

«12348»
gio_stgloria09.07.2009 08:10

si hai ne facem verzi , parca-l si vad pe Dayro moreno :finger:

cristy.steaua2109.07.2009 08:15
si hai ne facem verzi , parca-l si vad pe Dayro moreno :finger:

 

 

sincer nu prea imi place.... am mai avut modelul asta o data, dar eca cu 3 dungi....

 

da al treilea model imi place, numa ca vor juca in cupa Romaniei cu el... si cum Steaua joaca doar 2-3 meciuri... :)) nu o sa-l vedem

Fan FC Steaua09.07.2009 08:16
Mai frumoase erau cele din sezonul trecut :judge:

 

Erau frumoase doar din fata. Astea noi zici ca-s cele din 2007/2008. Imi aduc aminte de Victoras Iacob si neaga... mie nu prea imi plac

NonMollareMai8809.07.2009 08:16

la ce conducere de rahat avem nici nu ma asteptam la altceva. Prostu de Argaseala si aia care se ocupa de marketing nu inteleg ca pe noi nu ne caracterizeaza echipament in dungi, ori rosu ori albastru. Din ce se vede in poza asta singurul care mi se pare ok e ce-al de-al 3-lea echipament.

MoWeed09.07.2009 08:17
Daca echipamentul de baza este in dungi ros-albastre e normal ca cel de rezerva sa fie o alta culoare decat cele doua. D'oh! :)

Dupa cum am mai zis: unul rosu si unul albastru erau indeajuns.

Tricourile alea verzi sunt naspa rau.

Cat despre tricol in dungi, sper sa fie la fel pe tot spatele; cel de anul trecut arata aiurea cu dungi numai in partea de jos

gio_stgloria09.07.2009 08:17

mie-mi placeau echipamentele din perioada cand era neaga pe val , cu echipamentul ala cu font argintiu

1on09.07.2009 08:21

De sponsor a auzit careva ceva?

axl09.07.2009 08:22
pe noi nu ne caracterizeaza echipament in dungi, ori rosu ori albastru.

Serios acuma, asta de unde a venit? Nu ne caracterizeaza. Ba ne caracterizeaza.

Robinson Rufay Zapata09.07.2009 08:23

Parca sunt din ce in ce mai urate. Nici anul trecut nu mi-au placut , anul asta nici pe atat.

gio_stgloria09.07.2009 08:24

ba da alea in dungi arata bine , ala in verde e nasol

NonMollareMai8809.07.2009 08:25
Serios acuma, asta de unde a venit? Nu ne caracterizeaza. Ba ne caracterizeaza.

 

Pana acum 2 ani singura data cand jucasem in dungi a fost odata prin sezonu 97, in rest am jucat doar cu tricouri rosii ori albastre.... 

 

m-am saturat de carpele astea in dungi copiate dupa Barcelona... de ce nu putem fi si noi originali ?

Ronnie09.07.2009 08:25

Toate sunt frumoase, ce mama draq?! Va plangeti de echipament, parca sunteti niste pitzipoance rasfatate.

bijoux_bz09.07.2009 08:26

nu conteaza echipamentul. acum conteaza cat mai mult sa renuntam sponsorul ala de kkt adica citi. banda aia alba strica tot, zici ca suntem echipa de divizia c .

1on09.07.2009 08:26
Erau frumoase doar din fata. Astea noi zici ca-s cele din 2007/2008. Imi aduc aminte de Victoras Iacob si neaga... mie nu prea imi plac

 

Seamãnã dar nu rãsare. Alea erau niște porcãrii. ªi nu atât tricourile în sine, ci toatã combinația (tricou roșu c-o dungã albastrã, șort roșu, jambiere roșii) împreunã cu fontul folosit, evident ales dupã bunul-gust de care dã dovadã MM și-n vestimentația personalã, și care și-a fãcut simțitã prezența și pe spatele tricoului urzicenienilor.

gio_stgloria09.07.2009 08:27

adevaru e ca si jocul si rezultatele echipei ne fac sa ne placa sau nu echipamentele.

Ronnie09.07.2009 08:27

acasa.jpg

 

Iar au dat-o cu mucii-n fasole la spate.

NonMollareMai8809.07.2009 08:27
nu conteaza echipamentul. acum conteaza cat mai mult sa renuntam sponsorul ala de kkt adica citi. banda aia alba strica tot, zici ca suntem echipa de divizia c .

 

anul trecut aparuse varianta aia fara banda dar pe urma n-au mai jucat cu ea chiar nu inteleg de ce.....cum spuneam conducere amatoare, chiar si GLoria Buzau are echipament mai profesionist ca ale noastru

gio_stgloria09.07.2009 08:28
nu conteaza echipamentul. acum conteaza cat mai mult sa renuntam sponsorul ala de kkt adica citi. banda aia alba strica tot, zici ca suntem echipa de divizia c .

cand o prinde divizia C un asemenea sponsor..

NonMollareMai8809.07.2009 08:29
acasa.jpg

 

Iar au dat-o cu mucii-n fasole la spate.

 

imi vine sa borasc..... cine le face designu frate, Jiji ?

 

 

bijoux_bz09.07.2009 08:29
cand o prinde divizia C un asemenea sponsor..

 

 

era vorba de modul cum apare reclama pe tricou

gio_stgloria09.07.2009 08:30

hahahaha, cum arata , zici ca e facut de mine :))

 

imi vine sa borasc..... cine le face designu frate, Jiji ?

nu , ca cica nu mai are cruce

NonMollareMai8809.07.2009 08:31
hahahaha, cum arata , zici ca e facut de mine :))

nu , ca cica nu mai are cruce

nu inteleg cum au ajuns oameni ca astia sa se ocupe de imaginea unui club ca Steaua, chiar nu inteleg. 

 

 

 

cristy.steaua2109.07.2009 08:32

INFO: Pretul tricoului original este de 349,99 lei, iar replica se vinde cu 149,99 lei. si cel de rezerva cu 99.99 lei

Cel de rezerva mi se pare identic cu cel de juniori.

va puteti uita poe magazinul online

1on09.07.2009 08:33
Pana acum 2 ani singura data cand jucasem in dungi a fost odata prin sezonu 97, in rest am jucat doar cu tricouri rosii ori albastre.... 

 

m-am saturat de carpele astea in dungi copiate dupa Barcelona... de ce nu putem fi si noi originali ?

Propun ca tricourile sã aibe glugã la spate, ca sã fim și noi originali. Eventual sã fie fãcute din lânã de la oile lui jj. Sau, mai binã, sã fie niște ilice cu nasturi. Cel puțin la iarnã, când e frig.

În dungi s-a mai jucat cel puțin în sezoanele 72-73, 65-66, 62-63, 1954 (doar cã erau orizontale). ªi ultima datã, înainte de cele din 2006 încoace, s-a jucat prin 1999-2000. Meciurile cu Slavia Praga din Cupa UEFA, de atunci, s-au jucat atunci.

NonMollareMai8809.07.2009 08:33
INFO: Pretul tricoului original este de 349,99 lei, iar replica se vinde cu 149,99 lei.

prost sa fi sa dai 100 euro pe carpa asta  :bananadance:

 

 

 

«12348»