FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Galetusa "cronicarului" sportiv

«15678929»
Ionutdal15.05.2006 20:53

http://www.prosport.ro/index.php?c=1&a=108224

 

Nu credeam asa ceva . Se pare ca Lucescu senior a innebunit intentionat , cum poate sa declare asa ceva , el sa-si vada de treaba lui acolo in Ucraina sa nu-si mai dea cu parerea despre meciul Steaua - CFR Cluj . Oare el a vazut alt meci ??? la Nicolita nu a fost penalty domnule il-muce ???un singur cuvant ii caracterizeaza pe oamenii ca el :

 

FRUSTRARE !!!

IONUTZ-CIPRIAN15.05.2006 20:58

:evil: >>>Il grande luce a deschis din nou gura sa de aur si a grait din nou prostii,cred ca abaut prea multa sampanie,pacat de el si domnule il grande luce" SUGESTIVVV!!!>>> :twisted:

stella15.05.2006 22:03

pai tre sa-i tina partea lu razvanel poponel... e invidios pe performantele Stelei (trecute si actuale), are un caracter alunecos, coloana lui vertebrala este mai mult decat stramba... cu asa oameni o sa ajungem departe... departa de performanta

simte ca Steaua va lua titlul si tre sa-i gaseasca o scuza puradelului

Bogdan4Steaua15.05.2006 23:22

Incearca sa isi ajute fiul si pe undeva e normal. Nu trebuie sa il bagam in seama pentru ca nu e impartial.

stella16.05.2006 00:07

cata frustrare zace in astia de la prosport... de ce nu-si zic prodimano sau procrapid (in functie de zile, pare sau impare)... sunteti mediocrii

personaje ca lipovan, filoti sau chiotea nu sunt altceva decat nishte luzari... da baieti asta sunteti... se mint singuri... ei nu fac gazetarie, nu stiu ce reprezinta presa, nu stiu cum arata un ziar adevarat

ar fi in stare sa faca orice pt a vinde bucata aia de hartie igienica... cand echipele lor favorite, mediocre de altfel, nu joaca nimic si nu pot sa le mai ridice in slavi prin articole pupincuriste ce fac baietii ca sa-si vanda curpapiru ala... ataca Steaua

felicitari baieti... ati reusit inca o data sa stati in pozitia capra

ironia sortii... echipa Steaua, cea pe care ei o urasc/ nu le place/ o detesta le vinde curpapiru ala si le da de mancare

inchei prin a spune "Invidiosilor, sa strigam impreuna: MULTUMIM Steaua CA EXISTI"

radooku_steaua16.05.2006 08:32

nea luce devine penibil, patetic, idiot etc..... oricum prin declaratiile lui mai mult ii face rau lui fisu' ala mic....

antonika16.05.2006 10:00
tati tati... ajuta-ma... echipa aia mare de tot Steaua iarasi ma bate...
cam asa face Razvan Lucescu in momentul de fata
I.N.Money18.05.2006 14:15

Aceste atacuri repetate nu pornesc de la redactorul sef,cu siguranta cel care da indicatii ca Steaua sa fie atacata este "marele" Dan Voiculescu. :roll:

IONUTZ-CIPRIAN18.05.2006 14:35

:evil: >>Astia nu mai au ce scrie in momentul de fata asa ca descopera trecutul unora,daca aia din afara au facut cea ce au facut cu acel arbitru,romanii sunt mai prosti sa ramana in urma si tusti ca avem si noi asa ceva la noi in tara ,sau mai bine spus am avut !!CRETINI dornici de vanzare,si mai rau este ca mai baga si pe unii nevinovatii in rahat,nu merita nici sa ne stergem nasul cu ziarele lor dar ce sa mai zic de posterior!!>>> :twisted:

Virgil18.05.2006 14:58
...CINE ESTE REDACTORUL SEF AL STIRILOR SPORTIVE DE LA  A 1, sa-i trimit si eu niste mail-uri..sau poate chiar am onoarea sa ma intalnesc cu el pe strada... ACEST GEN DE OAMENI NU MERITA NICI CEL MAI MIC RESPECT DIN PARTEA SUPORTERILOR !! NISTE GUNOAIE !! NISTE SLUGI SI NISTE PUPINCURISTI PLATITI CU O GRAMADA DE BANI...

 

Zama,eu zic ca te-ai infierbantat prea tare.Si ca ai darul de a-i infierbanta si pe altii.

Stii ce face caravana cand câinii latra ? Eu zic sa te calmezi... :wink:

ratusca18.05.2006 19:58

Pai la ce sa ne ateptam din partea Antenei??? Doar e Voiculescu sef acolo....si Copos nici nu e in partid cu Voiculescu...niste oameni de nimic.

axl2318.05.2006 20:36
Ai dreptate Virgil !

Presa nu inseamna un singur mizerabil. Ci o adunatura de mizerabili !

 

 

 

pai ia uite cum vad eu situatia: presa inseamna mijloace de comunicare in masa, mass-media, informeaza masele. presa sunteti si voi, poate fara sa stiti. asta nu inseamna ca va fac, indirect, mizerabili, departe de mine intentia asta marsava, dar va jigniti "colegii" de "bresla".

si da, ziarele si televiziunile sunt pline de mizerabili. radio nu ascult.

Bogdan4Steaua19.05.2006 22:07

"Scooter îi propune un imn porno lui Gigi Becali, la ŞTIRILE SPORTIVE ALE ANTENEI 1! "

 

Sursa: GSP

 

O alta mare tampenie debitata de presa. Cei de la Scooter i-au propus lui Gigi Becali piesa Always Hardcore. In viziunea celor de la GSP si Antena 1, "Always Hardcore" se traduce "Intotdeauna porno". O tampenie mai mare nici ca se putea inventa. Probabil ca maine Gigi va reactiona desi la mijloc nu este decat o neintelegere produsa intentionat. Si uite asa vom aveam maine la stiri un alt balci gen "Gigi Becali le raspunde celor de la Scooter".

 

Repet: pentru cei care cunosc piesele celor de la Scooter, Hardcore nu aduce nici pe departe cu porno. Chiar nu are legatura.

Melku19.05.2006 22:38

NU pot sa cred cat de infimi pot fi oamenii astia de la gsp dandu-si cu firma in cap, facandu-se de cacao, tarandu-si marele nume prin noroi DOAR pentru a crea un scandal.Mai mult, stirea a fost prezentata si la Antena 1 daca nu ma insel.

clubdumonde20.05.2006 00:30

O noua intrare in top:

Alin Buzarin cu :

http://www.gsp.ro/index.php?a=44080&shift=1

 

Ca ce chestie hotaraste el cine eset si cine nu este bine venit in TEMPLUL fotbalului romanesc? Doar noi putem face asta. Si da, Il Muce al mare nu merita sa ne pateze stadionul prin prezenta lui acolo.

 

De data asta sunt su totul de partea lui MM. A reactionat cum trebuie la afirmatiile delirante ale unui frustrat

redandblue20.05.2006 00:58

propun sa facem un top cu cele mai penibile stiri aparute in presa...sa vedem si noi cine este cel mai 'iubit' ziarist...!!!

eu il propun pe chiotea!!!

Radu mic20.05.2006 05:00

o data cu venirea trupei scooter la ucuresti media romaneasca s-a facut de kkt pt a nu stiu a cata oara!

Pe antena1 si in gsp a fost lansat un titlu fals, gresit inteles sau poate cu rautate pt a-i mai da fitil patronului nostru Jiji.

Melodia "One -always hardcore" nu are nici o treaba cu "porno" asa cum a aparut in presa. asa ca hardcore nu inseamna porno!!! luati un dictionar si apoi aruncati gogosi de genul acesta...nu de alta dar imi intariti proasta ideea pe care o am despre media romaneasca in general.

Piece of Mind20.05.2006 05:47
O noua intrare in top:

Alin Buzarin cu :  

http://www.gsp.ro/index.php?a=44080&shift=1

 

Ca ce chestie hotaraste el cine eset si cine nu este bine venit in TEMPLUL fotbalului romanesc? Doar noi putem face asta. Si da, Il Muce al mare nu merita sa ne pateze stadionul prin prezenta lui acolo.

 

De data asta sunt su totul de partea lui MM. A reactionat cum trebuie la afirmatiile delirante ale unui frustrat

 

Articolul este o rusine si m-am umplut de nervi cand l-am citit aseara tarziu. Am fost tentat sa-l comentez, dar mi-am dat seama ca ar fi in van. Nu cred ca cineva va avea curajul sa iasa in fata si sa-l prezinte in adevarata lui lumina pe Lucescu dinainte de '89. Sau sa disece, impartial, rezultatele lui ca antrenor.

iancu dragosh20.05.2006 06:17

Alin Buzarin este de departe cel mai slab dintre toti editorialistiii GSP. este doar un dinamovist frustrat ce traieste numai din veninul cu care-si scrie articolul. Se simte intotdeauna in frazele lui o incrancenare demna de o cauza mai buna.

 

Articolul emblematic pentru el este "Finul", scris imediat dupa meciul cu Rosenborg si care denota o ranchiuna clara. in acel editorial se simte de la o posta ca astepta de mult un meci prost al lui Mirel pentru a se descarca.

***alex***20.05.2006 07:42

Buzarin e si el un frustrat!

I.N.Money20.05.2006 08:13

Nu trebuie sa ne facem griji in legatura cu ce scrie Buzarin.Pai acest individ credea ca portarul nostru,Carlos nu este chemat la nationala din cauza lui V.Baia,legendarul portar al lui Porto :lol: .

Deci putem trage singuri concluzia cate stie aceste individ despre fenomenul fotbal.

Bogdan4Steaua20.05.2006 11:40

Ma enerveaza ca l-au inlocuit la Recursul Etapei pe Andrei Vochin cu acest personaj pe nume Alin Buzarin. Cred ca le-a scazut si audienta deoarece diferenta dintre cei doi este mare. Primul facea analize tactice, vorbea cu bun simt; in schimb Buzarin nu se face remarcat acolo decat prin scandalul pe care il provoaca emisiune de emisiune, nefiind capabil sa nu loveasca mai mult sau mai putin discret Steaua.

 

Probabil cei de la GSP au vrut o schimbare pentru ca Vochin se bucura de popularitate, insa nu prea le-a iesit.

Virgil20.05.2006 14:41

Alin Buzarin e un stramb.La propriu.Stramb e si in judecata.

forever_STEAUA20.05.2006 15:44

@Virgil

 

Esti prea bland cand vorbesti de el. Datorita indivizilor ca buzarin, chiotea etc. am ajuns sa fumez mai mult. Bine ca imi raman banii pe care, practic ii aruncam pe ziarele lor de doi lei vechi.

Virgil20.05.2006 15:49

Sper ca citindu-mi opiniile sa revii la numarul de tigari fumate,inainte de a-i citi pe Chiotea si Buzarin.

A propos de tigarile fumate in plus.Chiotea si Buzarin poate ca primesc comisioane de la Regia Tutunului

«15678929»