cata frustrare zace in astia de la prosport... de ce nu-si zic prodimano sau procrapid (in functie de zile, pare sau impare)... sunteti mediocrii
personaje ca lipovan, filoti sau chiotea nu sunt altceva decat nishte luzari... da baieti asta sunteti... se mint singuri... ei nu fac gazetarie, nu stiu ce reprezinta presa, nu stiu cum arata un ziar adevarat
ar fi in stare sa faca orice pt a vinde bucata aia de hartie igienica... cand echipele lor favorite, mediocre de altfel, nu joaca nimic si nu pot sa le mai ridice in slavi prin articole pupincuriste ce fac baietii ca sa-si vanda curpapiru ala... ataca Steaua
felicitari baieti... ati reusit inca o data sa stati in pozitia capra
ironia sortii... echipa Steaua, cea pe care ei o urasc/ nu le place/ o detesta le vinde curpapiru ala si le da de mancare
inchei prin a spune "Invidiosilor, sa strigam impreuna: MULTUMIM Steaua CA EXISTI"