1.Timisoara
2.Unirea Urziceni
3.CFR Cluj
4.Steaua
5.Dinamo
6.Vaslui
1.Timisoara
2.Unirea Urziceni
3.CFR Cluj
4.Steaua
5.Dinamo
6.Vaslui
1. S
2. T
3. E
4. A
5. U
6. A
Cred si sper ca asa va arata clasamentul la sfarsitul sezonului 09/10
1.Steaua Bucuresti
2.Unirea Urziceni
3.Timisoara
4.CFR Cluj
5.Dinamo
6.Universitatea Craiova
-------------------------
UAU!De la locul 6 direct pe locul 1.......?Dar ce suntem noi,maree?
Frate oricine are si un an mai prost oricum anul asta luam cel putin locul 2 fac pariu ![]()
Unde sunt aia care ridicau osanale lui paskakany, despre cat de curat si pufos era, mandria Romaniei, nu ca nesimtitii aia de la Steaua?
http://www.zf.ro/zf-24/omul-de-afaceri-arp...santaj-4708284/
Campionatul Romaniei constituit numai din interlopi. Dar cine sa scrie astea in carpele romanesti de sport si sa ii trateze ca atare, cu dispret?
Cred totusi ca si Stiinta va face o figura frumoasa.
Dinamo - Curtea de Arges 0-0 pauza
Tamas si Grigorie eliminati. Daca Curtea de Arges nu castiga atunci nu au ce sa caute in prima Liga.
Ce ne-am face noi fara Dinamo ? ![]()
Dinamo face ravagii cu Inter A. Cred ca anul asta iar se pregatesc de Liga.
di-na-mo
di-na-mo... lalalalallaallalalalalalallala
Eram nervos azi din cauza lu' gigii da', ca de obicei, dinam0 nu ne-a lasat balta si ne-a facut din nou fericiti.
Ce imi place cand urla Cristi la telefon ![]()
slabi mai sunt astia de la Arges
sper sa retrogradeze, echipa de toata jena cum au jucat pe final
pai sa prinzi spurcaciunile asa si sa nu le dai multe .. penibil
am vazut cum a jucat Gaz .. belea , le dadeau set azi la javre
Ce ne-am face noi fara Dinamo ?![]()
Am fi mai tristi.Dinamo e un veritabil act de circ. ![]()
Dinamo nu ne poate dezamagi niciodata!
Stai ca vin meciurile cu cehii. Prevad ca nu ne dezamagesc nici atunci...
Campionatul din Romania devine di nce in ce mai interesant !!! Si asta pentru ca a "aparut" fotbalul si in alte parti ale tarii , nu numai in capitala . Cu toate astea , tot Steaua trebuie sa ia titlul ![]()
In fine , pentru campionat cred ca se vor bate Steaua , Cluj , Timisoara , Unirea Urziceni , Rapid , FC Vaslui , FC Brasov , si Dinamo mai jos acolea
Am pus ordinea care mi-o doresc eu la finalul campionatului >
< si care o sa si fie
![]()
pronostickul meu
1. Steaua
2. AEK
3. CFR
gaz metan se bate cel putin la un loc de europa league
si tu bati cel putin un camp ![]()
Gazu daca termina pe 10 trebuie sa fie multumiti.
gaz metan se bate cel putin la un loc de europa league
10 - 12 scrie pe ei!
1 Steaua
2 CFR
3 Vaslui
4 AEK
5 Rapid
6 Dinamo
7 Urziceni
8 Brasov
1) CFR Cluj - pt ca au mult prea multa influenta pe la comisii, arbitrii, or sa rupa multe picioare si or sa fure multe puncte si anul asta la fel ca acum 2 ani. Au si echipa buna si antrenor.
2) Vaslui sau Timisoara - pt ca sunt cele mai puternice si inchegate echipe la acest moment, si par ca chiar au antrenori
3) Steaua - pt ca avem un antrenor bun dar pare ca avem un lot incla subtirel, e incurajator, cu multi tineri, care au nevoie de experienta si meciuri in picioare. Putem furniza surpriza
4) Unirea sau CRApid - pt ca Unirea si CRApid pot furniza oricand surprize, insa mi-e imposibil sa cred ca pot veni mai sus de locul 4 in acest an
5) FC Brasov - Pt ca au antrenor si au echipa formata de il muce JR, pot merge bine
6) dinamu - sunt si ei pe acolo
7) Craiova - or sa aiba alt an dezamagitor, nu au antrenor au un vestiar plin de "vedete" umflate cu pompa anul trecut de mititelu o sa se autodistruga nu prind nici o cupa nici anul asta
PS: Vai ce m-a incalzit la suflet dinamu-Inter C. de A. Nu-mi vine sa cred, dinamu distrusa de arbitri, credeam ca e imposibil dar iata ca se intampla!
Vai ce m-am bucurat si am zambit cand l-am auzit pe borcica urland la telefon ca din gura de sarpe la gasca slugilor proaste TV! ah ce fericire!
Sa batem si CFR-ul si va fi un weekend perfect
1) CFR Cluj2) Vaslui sau Timisoara
3) Steaua
4) Unirea sau CRApid
5) FC Brasov
6) dinamu
7) Craiova
Nu ti se pare nimic ciudat in clasamentul tau...? Pai Vasluiul iese pe 2 sau pe 8 ???