FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Candidatele La Titlu Si La Primele 6 Locuri in Liga I

«12347»
D4v1dstelist09.07.2009 19:56

1.Timisoara

 

2.Unirea Urziceni

 

3.CFR Cluj

 

4.Steaua

 

5.Dinamo

 

6.Vaslui

ady_ultras18.07.2009 07:41

1. S

2. T

3. E

4. A

5. U

6. A

gby1018.07.2009 09:54

Cred si sper ca asa va arata clasamentul la sfarsitul sezonului 09/10

1.Steaua Bucuresti

2.Unirea Urziceni

3.Timisoara

4.CFR Cluj

5.Dinamo

6.Universitatea Craiova

-------------------------

D4v1dstelist18.07.2009 11:17

UAU!De la locul 6 direct pe locul 1.......?Dar ce suntem noi,maree?

 

 

gby1018.07.2009 11:30

Frate oricine are si un an mai prost oricum anul asta luam cel putin locul 2 fac pariu :steag_sah_mic:

ciuby30.07.2009 08:50

Unde sunt aia care ridicau osanale lui paskakany, despre cat de curat si pufos era, mandria Romaniei, nu ca nesimtitii aia de la Steaua?

http://www.zf.ro/zf-24/omul-de-afaceri-arp...santaj-4708284/

Campionatul Romaniei constituit numai din interlopi. Dar cine sa scrie astea in carpele romanesti de sport si sa ii trateze ca atare, cu dispret?

 

D4v1dstelist31.07.2009 19:32

Cred totusi ca si Stiinta va face o figura frumoasa.

Ronnie07.08.2009 17:47

Dinamo - Curtea de Arges 0-0 pauza

 

Tamas si Grigorie eliminati. Daca Curtea de Arges nu castiga atunci nu au ce sa caute in prima Liga.

I.N.Money07.08.2009 18:17

Ce ne-am face noi fara Dinamo ? :))

dalexandru2007.08.2009 18:50

Dinamo face ravagii cu Inter A. Cred ca anul asta iar se pregatesc de Liga.

Adrian07.08.2009 18:58

di-na-mo

di-na-mo... lalalalallaallalalalalalallala

 

Eram nervos azi din cauza lu' gigii da', ca de obicei, dinam0 nu ne-a lasat balta si ne-a facut din nou fericiti.

**alex**07.08.2009 19:00

Ce imi place cand urla Cristi la telefon :D

AmuntBoy07.08.2009 20:49

slabi mai sunt astia de la Arges

sper sa retrogradeze, echipa de toata jena cum au jucat pe final

 

pai sa prinzi spurcaciunile asa si sa nu le dai multe .. penibil

 

am vazut cum a jucat Gaz .. belea , le dadeau set azi la javre

DelPiero1007.08.2009 20:55
Ce ne-am face noi fara Dinamo ? :))

Am fi mai tristi.Dinamo e un veritabil act de circ. :D

Maye07.08.2009 22:22

Dinamo nu ne poate dezamagi niciodata!

MoWeed07.08.2009 23:07

Stai ca vin meciurile cu cehii. Prevad ca nu ne dezamagesc nici atunci...

AlleXyS08.08.2009 06:10

Campionatul din Romania devine di nce in ce mai interesant !!! Si asta pentru ca a "aparut" fotbalul si in alte parti ale tarii , nu numai in capitala . Cu toate astea , tot Steaua trebuie sa ia titlul  :steag_sah_mic:

 

 

 

 

In fine , pentru campionat cred ca se vor bate Steaua , Cluj , Timisoara , Unirea Urziceni , Rapid , FC Vaslui , FC Brasov , si Dinamo mai jos acolea :)) Am pus ordinea care mi-o doresc eu la finalul campionatului >:D< si care o sa si fie :))  fular-campionii

 

 

cristian8608.08.2009 06:26

pronostickul meu

1. Steaua

2. AEK

3. CFR

 

mircea_1008.08.2009 06:57

gaz metan se bate cel putin la un loc de europa league

ady_ultras08.08.2009 07:10

si tu bati cel putin un camp :))

D4v1dstelist08.08.2009 08:47

Gazu daca termina pe 10 trebuie sa fie multumiti.

Maye08.08.2009 09:09
gaz metan se bate cel putin la un loc de europa league

10 - 12 scrie pe ei!

roon3y08.08.2009 09:36

1 Steaua

2 CFR

3 Vaslui

4 AEK

5 Rapid

6 Dinamo

7 Urziceni

8 Brasov

Hassan08.08.2009 09:53

1) CFR Cluj - pt ca au mult prea multa influenta pe la comisii, arbitrii, or sa rupa multe picioare si or sa fure multe puncte si anul asta la fel ca acum 2 ani. Au si echipa buna si antrenor.

2) Vaslui sau Timisoara - pt ca sunt cele mai puternice si inchegate echipe la acest moment, si par ca chiar au antrenori

3) Steaua - pt ca avem un antrenor bun dar pare ca avem un lot incla subtirel, e incurajator, cu multi tineri, care au nevoie de experienta si meciuri in picioare. Putem furniza surpriza

4) Unirea sau CRApid - pt ca Unirea si CRApid pot furniza oricand surprize, insa mi-e imposibil sa cred ca pot veni mai sus de locul 4 in acest an

5) FC Brasov - Pt ca au antrenor si au echipa formata de il muce JR, pot merge bine

6) dinamu - sunt si ei pe acolo

7) Craiova - or sa aiba alt an dezamagitor, nu au antrenor au un vestiar plin de "vedete" umflate cu pompa anul trecut de mititelu o sa se autodistruga nu prind nici o cupa nici anul asta

 

PS: Vai ce m-a incalzit la suflet dinamu-Inter C. de A. Nu-mi vine sa cred, dinamu distrusa de arbitri, credeam ca e imposibil dar iata ca se intampla!

Vai ce m-am bucurat si am zambit cand l-am auzit pe borcica urland la telefon ca din gura de sarpe la gasca slugilor proaste TV! ah ce fericire!

Sa batem si CFR-ul si va fi un weekend perfect

 

 

_yang08.08.2009 10:17
1) CFR Cluj

2) Vaslui sau Timisoara

3) Steaua

4) Unirea sau CRApid

5) FC Brasov

6) dinamu

7) Craiova

 

Nu ti se pare nimic ciudat in clasamentul tau...? Pai Vasluiul iese pe 2 sau pe 8 ???

 

«12347»