FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Rafal Grzelak

«12345»
SuperstaR1801.08.2009 11:36

Am vazut un filmulet pe Youtube cu rezumatul meciului cu Motherwell. 30000+ de view-uri in 2 zile !!!! Mai mult de jumatate din comentarii erau in poloneza. Deci e clar ca e un fotbalist cu o cota acceptabila, sa zicem cel putin.

gio_stgloria01.08.2009 13:59

a jucat vreodata la nationala ?

D4v1dstelist03.08.2009 18:42

Peste Dayro.Si el parea bun la inceput,dar asta nu isi da aere de vedeta.

eu_jimmy07.08.2009 00:30
a jucat vreodata la nationala ?

Parca ziceau astia prin presa ca a jucat de cateva ori si la nationala.

mircea_1007.08.2009 06:49

are 2 meciuri la nationala, dar ma tem ca va avea soarta lui Tiago...deja ciobanu l-a luat in vizor :wall:

Stryker09.08.2009 21:46

Din nefericire polonezul a intrat deja in dizgratia creditorului ... probabil va mai prinde rar echipa , pentru ca astfel sa aiba loc tanase ... un jucator tanar care poate fi vandut in profit peste 2-3 ani , nu unul imprumutat ca rafal , caruia daca-i creste valoare cat e la Steaua, va duce automat la cresterea pretului sau la final de imprumut .

dulcicutza09.08.2009 22:23

Oricum joaca mai bine decat toata linia de centru a Stelei...pacat ca ciobanu' cretin nu-l prea inghite.

Maye09.08.2009 23:46

Cred ca deja se apuca de impachetat si da telefoane pe la companiile aeriene.

Blackzie10.08.2009 14:30

Cioban tampit. E un jucator bun. Ce naiba mai are si cu asta? Taranu asta e sandilau ma nu alta :ce_oameni:

andrei_lucian201004.10.2009 10:33
ultra_ss05.10.2009 08:56

la trimis la echipa a 2-a fiindca a aplaudat galeria ieri doamne ce cioban incult

red&blue_boy06.10.2009 19:42
la trimis la echipa a 2-a fiindca a aplaudat galeria ieri doamne ce cioban incult

 

 

Nu stiu,pana la urma am inteles ca a revenit asupra deciziei ciobanul.Sper sa fie asa.

dodo_roman206.10.2009 19:51

Saracul a venit sa joace fotbal la Steaua exact cand e nebunia mai mare. Pacat de el ca stie joaca. Afara Gigel !!!

 

 

Stelist-Real24.10.2009 22:08
:steag_sah_mic: DAR PANA LA URMA A REVENIT SAU ESTE INCA LA ECHIPA A 2 SAU LA DAT AFARA? :steag_sah_mic:
mountytoma29.10.2009 07:57

desi a jucat intr-o echipa dezorientata rau, in meciul cu Bistrita din cupa rafal grzelak a dovedit ca e de departe mult mai bun decat Banel. tehnica si creativitatea polonezului ar trebui sa il impuna in teren titular pe partea stanga... dar cum scarpincuristul sef e si pupincuristul de serviciu al patronului, a ajuns rezerva rezervei Ochirosii!

 

Jiji, asta e doar al 1.000.000 - lea motiv sa te f... in gura toti!

JDERUL29.10.2009 09:31

Unul dintre putiniii fotbalisti din care nu sare mingea ca din coltul mesei!

La tehnica lui,daca i s-ar da incredere ar deveni in scurt timp un lider! Cred ca este cea mai buna solutie la mijlocul terenului.

Stryker29.10.2009 13:18

Probabil cel mai tehnic jucator din lot , daca e sa-l comparam cu "titularul" Banel ... acesta il depaseste doar la capitolul efort fizic si bineinteles pile !

Daniel-Ionut29.10.2009 15:34

E praf!

You boy ba kurz ... iÅ›Ă‡ do domu, aby Polska!

Maye29.10.2009 16:05
E praf!

You boy ba kurz ... iÅ›Ă‡ do domu, aby Polska!

Du-te si joaca tu bai tancule!

Daniel-Ionut29.10.2009 16:21
Du-te si joaca tu bai tancule!

 

Aiurea... vrei sa'l scot p SKrum din echipa? :blink:

Maye29.10.2009 16:57
Aiurea... vrei sa'l scot p SKrum din echipa? :blink:

Hai ca esti offline si oricum nu ai habar despre ce e ala fotbal.

Daniel-Ionut29.10.2009 17:00
Hai ca esti offline si oricum nu ai habar despre ce e ala fotbal.

 

:-j

Eu nu inteleg de ce luati apararea unor jucatori straini (de mana a 2-a) veniti de pe la echipe cu nume de masini...

E tehnic, nu zic... da' nu il vad in echipa!

Pe mine ma oftica rau Bibiskhov (si nu ai cum sa ma contrazici)

Maye29.10.2009 17:12
:-j

Eu nu inteleg de ce luati apararea unor jucatori straini (de mana a 2-a) veniti de pe la echipe cu nume de masini...

E tehnic, nu zic... da' nu il vad in echipa!

Pe mine ma oftica rau Bibiskhov (si nu ai cum sa ma contrazici)

Ma tu ori nu pricepi ori te faci ca nu pricepi.Cum dracu` sa joace ala la potentialul lui maxim dupa 3 luni la echipa asta intr-o tara diferita si cu un oligofren care il injura zilnic?Zici ca sunteti batuti in cap uneori...

red&blue_boy29.10.2009 17:58
Eu nu inteleg de ce luati apararea unor jucatori straini (de mana a 2-a) veniti de pe la echipe cu nume de masini...

E tehnic, nu zic... da' nu il vad in echipa!

Pe mine ma oftica rau Bibiskhov (si nu ai cum sa ma contrazici)

 

 

Si ai nostri,romanii nostri,ce-au facut???Ei nu te oftica???Parca au jucat Bibiskov si Grzelak singuri aseara.Sau parca in meciurile jucate fara ei am jucat super,vezi cele cu Fener si Rapid.

fredysteaua29.10.2009 18:25

cum puteti judeca niste jucatori dupa 2 meciuri...nu stiu cum puteti judeca jucatorii cand problema noastra e in alta parte...

 

grzelak e tehnic dar nu asta e cea mai buna calitate a lui...el are mult sange rece! asta e o adevarata calitate, este mare lucru sa ai sange sa dai pase cu calcaiu si sa faci ce face el cand risti sa strici faza de atac muncita de altii, tre sa ai sange sa iti faci jocul in ciuda criticilor venite din loja (Circar etc)

 

tot respectul pentru rafal pt ca face ceea ce stie el mai bine chiar daca nu este lasat

«12345»