FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Rafal Grzelak

«12345»
Daniel-Ionut01.07.2009 13:48

Sper sa nu fie o mare teapa... totusi il preferam pe Mendoza sau Dimitrov :unsure:

Acum sper sa demonstreze ca m-am inselat.

Witamy!

gocan01.07.2009 21:27

Ochirosii e viitorul !

Sunt sigur ca el v-a devenii titular sezonul viitor.

Cat despre polonez, nu stiu, ma abtin...

gby1020.07.2009 15:58

Din putinele faze in care l-am vazut jucand Grzalak a jucat bine...dar ochi rosii e de banda stanga si da cu stangu...Excelent...si si mai important loveste bine cu stangul

mircea_1021.07.2009 09:54

"De la Hagi, numãrul 10 îi stãtea cel mai bine lui Nicolae Dicã la Steaua. În rest, nu am mai vãzut un jucãtor care sã merite sã joace cu acest numãr. Din ce am vãzut, Grzelak nu are pãr, mai trebuie sã ai și pãr ca sã porți numãrul 10", a spus Eugen Tricã la sportro.

 

Asta e irecuperabil :no:

Abia astept meciul din etapa a doua, sper sa joace Grzelak si sa-l faca putin de kko, sa vedem atunci daca mai comenteaza ceva :ce_oameni:

 

 

Pana atunci: :finger: Trica !!!!

fredysteaua21.07.2009 10:10

grzelak cand a intrat si cu ujpest s-a vazut ca este un om care gandeste, care scoate capu` din pamant si da pase exact acolo unde trebuie ... foarte frumos joaca imi pun toate sperantele in el...as vrea sa fie omu` care sa faca diferenta si sa lege apararea de atac si eventual in etapa a 2a sa ii dea craci lu trica si dupa gol :)) ) :D

 

tricule nebunule, lalalalalalala

sa iti dam cu toti m**e, lalalala

 

(Am scris shaktar in loc de ujpest...jucam manager cu shaktar si d-aia :D)

aditsu1321.07.2009 10:18

tRICA

 

Am vazut zilele astea declaratia a lui tRICA din care am inteles k sufera si acum k nu mai e la Steaua , o declaratie plina d frustrare ..

Eugen te-am apreciat cat ai fost la Steaua ...si dupa ce ai plecat ...dar de cand te-ai intors la "unguri" ai inceput sa-ti arati adevaratu caracter de tigan-oltean ce esti !! ESTI O MIZERIE !

Ma intreb, oare pornirea asta a ta anti-Steaua sa fie d la faptul k atunci cand te-ai intors din Bulgaria ai fi vrut sa revi la Steaua si nu ai fost primit...eu cred k da.. . Mi-as fi dorit sa revi la Steaua dar acum dupa tot ce s-a intamplat ma bucur k nu esti aici.

 

Cu multa placere iti darumi cu multa sinceritate multa **** !

Raul1021.07.2009 14:09

Boavista-Nacional Rafal Grzelak 10/02/2007

http://www.youtube.com/watch?v=NIvDJg6easo

Grzelak v Setubal

_yang21.07.2009 17:22
grzelak cand a intrat si cu shaktar s-a vazut ca este un om care gandeste, care scoate capu` din pamant si da pase exact acolo unde trebuie ... foarte frumos joaca imi pun toate sperantele in el...as vrea sa fie omu` care sa faca diferenta si sa lege apararea de atac si eventual in etapa a 2a sa ii dea craci lu trica si dupa gol :))) :D

 

Tu ai vazut meciuri din viitor sau...?

MoWeed21.07.2009 19:20
grzelak cand a intrat si cu shaktar[...]

:unsure:

Maye21.07.2009 19:37
"De la Hagi, numãrul 10 îi stãtea cel mai bine lui Nicolae Dicã la Steaua. În rest, nu am mai vãzut un jucãtor care sã merite sã joace cu acest numãr.

Baiat destept Trica asta.Recunoaste ca nu a avut valoare de Steaua.

sile-jardel21.07.2009 19:53

prostu de oltean l-a uitat pe Panduru!de la Pandi incoace sigur n-am mai avut un nr 10 in echipa.abia il astept pe fraieru asta in etapa 2 in Ghencea.

D4v1dstelist27.07.2009 10:01

pare un jucator cam la un nivel cu Kapetanos,ceea ce pentru Steaua e bine.

Kellerman27.07.2009 18:22

kapetanos e varza.

 

 

grzelak asta are clasa.

D4v1dstelist27.07.2009 18:32

Glumesti?Golgheterul Stelei e varza?

Khalid27.07.2009 19:25
kapetanos e varza.

 

 

grzelak asta are clasa.

 

 

Nu mai comparati jucatori care nu au acelasi post de joc, pentru ca fiecare post cere diferite calitati de la un jucator.

Vlad Bogdan29.07.2009 09:27

kapetanos ala varza de cate ori ne-a scos sezonul trecut ? :-?

vezi cu otopeni, Arges, CRAPid (acolo ma rog)... inca mai cate...

grzelak e mijocas stanga nu varf impins :P

Stryker30.07.2009 21:14

Se pare ca ne-am gasit mijlocasul stanga de care aveam nevoie ! Bravo lui , tot asa

 

Lari30.07.2009 21:16

A cam cazut fizic pe final, dar omu' e mese rau. Cel putin in comparatie cu ce-am avut pana acum in echipa...

fredysteaua30.07.2009 21:25
Tu ai vazut meciuri din viitor sau...?

da am vazut meciuri din viitor...p-asta...aia cu shaktar am gresit, cert este ca stiam ca e bun rau !:D pt ca l-am vazut in 3-4 meciuri LIVE :)

ady_ultras30.07.2009 21:49

stie polonezul, e meserie

razvan2830.07.2009 23:56

Stie bine.A jucat foarte bine cu scotienii.Golul 2 a fost 80 % al lui , Banel a trebuit doar sa bage mingea in poarta.Pare a fi un jucator bun , a facut diferenta.Isi merita intr-adevar numarul 10 :D

gio_stgloria31.07.2009 07:32

Rafa e cel mai FOTBALIST dintre toti jucatorii Stelei din ultimii ani. Modul in care paseaza e cu totul original. Joaca din prima,pase perfecte , driblinguri de te lasa cu gura cascata, ce sa mai vorbim , omu e MESERIAS.

 

 

"A fost o atmosfera frumoasa pe stadion. Incerc sa fiu unul dintre cei mai buni jucatori, ma pregatesc sa fiu cel mai bun jucator la echipa in timpul saptamanii, la antrenamente, si sper sa reusesc. Port un numar important in echipa, dar pentru mine nu este foarte important daca am numarul 7 sau 10, ci vreau sa joc bine la Steaua. Mi-am facut multi prieteni la echipa si ma simt foarte bine la Steaua. Mai avem jocul retur, sper sa batem si acolo pentru ca Motherwell nu este o echipa foarte puternica", a spus Rafal Grzelak la sportro.

Raduccio01.08.2009 07:13

E interesant baiatu asta. Are Steaua optiune de cumparare pt el?

_yang01.08.2009 09:40

Da... 700000 parca...

Dar in baza lu' Gigi n-o sa joace decat un an la noi...

1uLy4Nn01.08.2009 11:16

ce repede va aprindeti..a facut un meci bun si gata il ridicati in slavi..sper sa fie asa dar trebuie sa arate si in meciurile urmatoare..un singur meci nu este relevant. doamne ajuta sa fie un jucator excelent

«12345»