FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga Campionilor , Editia 2009-2010

«123430»
weeezer29.07.2009 17:16

Ce fata are moderatorul de la DigiSport :D

 

LE: GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL :D

gio_stgloria29.07.2009 17:19

GOL Gigel bucur !

MoWeed29.07.2009 17:25
cauta si tu un site unde sa ma uit si eu la meci , nu mai injura p-aici nesimtitule. :banned:

Eu am Digi Sport, nu tre sa caut.

Acum o sa il vedem pe tiganul de Lucescu cum se lamenteaza vreo saptamana la TV

gio_stgloria29.07.2009 17:26

Sper sa-i scoata Timisoara, sau macar sa-i bata in seara asta pe ucraineni..ma bucur pentru ei.

 

ma tuf in el de meci si in digiu masii.merge ca draq pe net.

mircea_1029.07.2009 17:53
muieee Poli AEK Rocar Fulgerul Timisoara

 

Ai uitat FC :happy:

Ronnie29.07.2009 18:22

Timisoara joaca cum am jucat noi la Boro.

weeezer29.07.2009 18:36

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

Daniel-Ionut29.07.2009 18:56

Bravo ma' Timisoara... :D

2 ocazii 2 goluri...

Sahtior N ocazii CLARE tot 2 goluri...

SuperstaR1829.07.2009 18:57
Timisoara joaca cum am jucat noi la Boro.

 

 

diferenta e ca ei il au pe Pantilimon, pe cand la noi in poarta era manelo-circarul sef. I-a salvat la minim 2-3 faze importante.

 

CRed ca se pot califica. Acasa eu zic ca au forta sa bata pe Shaktar

mircea_1029.07.2009 19:00

in caz ca Timisoara elimina pe Shaktior, mai joaca inca n tur sau asta e ultimul tur preliminar?

Ronnie29.07.2009 19:01

APOEL Nicosia 2 - 0 Partizan Belgrade

 

 

SuperstaR1829.07.2009 19:04
in caz ca Timisoara elimina pe Shaktior, mai joaca inca n tur sau asta e ultimul tur preliminar?

 

 

mai joaca un tur - play-off`ul pt CL. Deja acolo e misiune imposibila, echipe gen Arsenal. (locurile 3-4 din campionatele tari)

Dar chiar daca iau bataie in play-off intra in grupele Europa League din cate stiu eu.

Vlad Bogdan29.07.2009 19:08

Bun rezultat bravo Timisoara :)

Deci mai joaca un tur daca scot pe astia ? :|

f234567k29.07.2009 19:15

Ce atata bravo Timisoara? Bucurati-va pt Jabba! :ce_oameni:

Lari29.07.2009 19:21
Bravo ma' Timisoara... :D

2 ocazii 2 goluri...

Sahtior N ocazii CLARE tot 2 goluri...

 

Si ne miram ca fotbalul romantic e atat de departe de noi...

 

SuperstaR1829.07.2009 19:34
Ce atata bravo Timisoara? Bucurati-va pt Jabba! :ce_oameni:

 

Eu ma bucur pt ca o echipa romaneasca a reusit sa scoata un 2-2 la una ucrainiana mai titrata.

Jabba n-ar fi asa cunoscut daca l-am fi ignorat toti. Same 4 Jiji.

bodanelu29.07.2009 19:43

plm.. acum ne bucuram pt Timisoara si Urziceni.. maine pentru Cluj.. poimaine pt Dinamo si rapid.

 

PS: bag **** in tot ce nu inseamna Steaua. Ca e gloria buzau sau u Cluj. SI o mai bag si in patronul de la Steaua :D

**alex**29.07.2009 20:43

Celtic 0 - 1 Dynamo Moscow :wall:

4_ever_steaua29.07.2009 20:52

M**E Poli Timisioara!si DA,nu-mi pasa decat de Steaua.

_yang29.07.2009 21:02
APOEL Nicosia 2 - 0 Partizan Belgrade

 

Maine e randul PORUMBoilor....

 

mai joaca un tur - play-off`ul pt CL. Deja acolo e misiune imposibila, echipe gen Arsenal. (locurile 3-4 din campionatele tari)

Dar chiar daca iau bataie in play-off intra in grupele Europa League din cate stiu eu.

 

In turul 3 preliminar AEK-ul e cap de serie ca preia coeficientul sahtiorului... Asta pentru ca tragerea e vineri.

Si intradevar daca pierde in play-off joaca direct in grupele Europa League.

MoWeed29.07.2009 21:02

Cu riscul de a ma repeta....

 

muieee Poli AEK Rocar Fulgerul Timisoara

 

muieee Lucescu

 

Lari29.07.2009 21:03
plm.. acum ne bucuram pt Timisoara si Urziceni.. maine pentru Cluj.. poimaine pt Dinamo si rapid.

 

Fii, bah, roman adevarat! :bananadance:

 

gio_stgloria29.07.2009 21:18

Aveti o problema .Cum vreti voi ca nationala Romaniei sa faca performanta , daca nici macar nu tinem cu romanii in cupele europene? Nu zic frate, nu tin cu dinamu , da deja restu sunt prea mici pentru Steaua sa-i consideram dusmanii nostri. Sunt si ei niste purici in istoria fotbalului romanesc ,in comparatie cu Steaua, iar in vremurile astea grele pentru fotbalul romanesc avem nevoie de performanta, indiferent de la cine vine. Punctele alea sunt importante.

MoWeed29.07.2009 21:26

@gio_stgloria

 

Cum sa tin pumnii Vasluiului cand jegul de Porumboiu ne-a jignit pe unde a apucat?

Cum sa tin cu Timisoara cand Jabba, la fel ca Porumboiu ne-a jignit pe unde a apucat? Mai stii cand facea lobby pentru retrogradarea Stelei?

Cum sa tin cu Chefere cand ei sunt la fel de murdari ca toti ceilalti din jegul asta numit Liga 1(vezi Supercupa Romaniei), ba mai mult, fac si pe curatii? Mai stii comportamentul lor in campionatul pe care l-au luat ei acum 2 sezoane(arbitraje favorabile in tur, amicale cu Bistrita, dinam0 si Rapid) cand ne blamau pe noi desi ei erau mult mai manjiti?

Cum sa tin cu dinam0 vreodata?

 

Singura echipa care imi doresc sa faca treaba in cupele europene este Unirea Urziceni pentru ca este antrenata de un stelist si pentru ca este una din putinele exemple(daca nu singurul) de profesionalism in fotbalul romanesc.

 

La ce trebuie punctajul ala european? Sa mergem cu 6 echipe sa ne facem de ras? Sa se perpetueze in Ghencea mentalitatea de looser(si locul 2 aduce malaiul din CL)?

Decat sa mearga 6 echipe din care 3 sa nu faca nimic, mai bine merg 3 echipe. Pentru ca asta ne este nivelul la momentul actual...

Noi suntem Steaua, pentru noi orice alt rezultat decat locul 1 in campionat este un esec. Poate, revenind la 3-4 echipe va reveni gandirea asta si la echipa(nu din cauza onoarei, ci din cauza banilor).

gio_stgloria29.07.2009 21:37

Ma ce sa zic, ai si tu dreptate, da la circul asta din fotbal, nu trebuie sa mai iei in seama pe nimeni.Si Becali ii provoaca pe multi, astia riposteaza, alteori totul e de fatada.

Eu unul , chiar daca nu imi propusesem sa tin cu Timisoara , mi-a tresarit inima la 0-1. A marcat Gigel Bucur, ma mandresc cu el , cu faptul ca-i roman si ca le-a aratat alora ca si noi suntem buni. Sper sa se califice Timisoara.

 

Si lasa sa joace si altii in cupele europene , atata timp cat isi iau locul in fata pe drept.

«123430»