asa e , dar daca ai observat , Steaua de cate ori a jucat cu echipe mari , care practica un fotbal frumos , a facut fatza .
In special cu echipele din Spania , Italia , Anglia , Steaua a jucat mereu frumos . La Madrid , la Lyon , la Londra cu Arsenal , la Fiorentina , La Sevilla si cu Betis si cu FC Sevilla , multe meciuri bune cu echipe mult prea mari pentru fotbalul nostru , dar am obtinut rezultate . Acum cu Fenerbahce de ce nar fi asa ? Pe turci i-am batut mai mereu !! de ce sa nu fie la fel si acum ?
Pentru ca Steaua anul asta a pierdut singurul avantaj pe care il avea acum cativa ani: apararea. Goian, Nesu, Radoi, Ogararu... a ajuns Baciu, fosta rezerva de vreme rea, stalp al apararii...
