prestatia Stelei de anul asta, la fel ca si prestatiile din CL in ultimii ani, sunt cam jenante.
sincer, ma bucur enorm de succesele Unirii Urziceni, Sper sa bata la stuttgart, sa ajunga la 11 puncte in grupele ligii. sa nu se mai laude in veci (sau in WC) Gigi ca el a dus Steaua trei ani in grupele ligii! bravo Dan Petrescu, bravo Meme, bravo bucsaru! ati dat peste bot intregii suflari fotbalistice din Romania si pentru asta aveti stima mea pentru totdeauna!
Steaua cred ca va pierde atat cu sheriff cat si cu twente. valoarea lui Stoichita imi da sperante ca avem toate sansele pentru asa ceva. in plus, ar fi si pe sufletul lui Gigi. merita din plin.
