FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fenomene Stranii ....

«12345»
Ronnie28.06.2009 21:18

Maine am bac-ul si eu nu dorm. Asta fenomen straniu. Hai noapte buna!

Dany's29.06.2009 00:44

http://www.youtube.com/watch?v=bCeMDmwfxEU

 

Cel mai straniu fenomen posibil... ce comentariu de pupincurist, marca vochin.

MoWeed29.06.2009 06:41
Maine am bac-ul si eu nu dorm. Asta fenomen straniu. Hai noapte buna!

Sa inteleg ca dai la limba materna? Nu stiam ca sunt unguri in Bacau :D

1on29.06.2009 11:08

Chiar sunt unguri în Bacãu. Sunt ceangãii.

Ronnie29.06.2009 15:24

Ce unguri?! :)) E plin de chinezoi prin Bacau. Au venit la munca :))

 

@MoWeed

 

Simulare mah, inainte de infern.

micutZu' Deni02.07.2009 18:56

Ai luat ma bacu ?? Asta chiar ar fi fenomen straniu :))

dee02.07.2009 19:19
Ce unguri?! :) ) E plin de chinezoi prin Bacau. Au venit la munca :) )

 

pai au venit si ei la stagiu obligatoriu in campul muncii, adica au venit ca au nevoie de bani, iar oamenii aia chiar muncesc si-s disciplinati si e bine sa vada si romanasii cum se munceste eficient. Daca romanii specialisti buni pleaca din tara, pentru ca aici nu sunt joburi bine platite, noroc ca vin chinezii sa ne munceasca pamantul, macar ei stiu sa o faca bine, caci se stie ca moldovenii, nu prea muncesc, mai mult pleaca in strainatate sa castige si ei un ban, pentru ca nu sunt investitii in mediul rural, nici locuri de munca, nici oameni, care sa-i sfatuiasca pe cei din mediul rural cum pot agricultorii/producatorii sa-si dezvolte un bussniess propriu, fara a fi nevoiti sa migreze in cautarea unui trai mai bun.

David18.08.2009 08:56

Mi so sculat la una nasoala.

clausblaus18.08.2009 11:41
pai au venit si ei la stagiu obligatoriu in campul muncii, adica au venit ca au nevoie de bani, iar oamenii aia chiar muncesc si-s disciplinati si e bine sa vada si romanasii cum se munceste eficient. Daca romanii specialisti buni pleaca din tara, pentru ca aici nu sunt joburi bine platite, noroc ca vin chinezii sa ne munceasca pamantul, macar ei stiu sa o faca bine, caci se stie ca moldovenii, nu prea muncesc, mai mult pleaca in strainatate sa castige si ei un ban,

"Ma bucura faptul" ca moldovenii muncesc mai putin decat altii ,mai mult decat atat,au plecat(probabil)cu totii in strainatate,in timp ce populatia din celelalte zone ale tarii stau cumintei acasa si se spetesc muncind,de dimineata pana seara.

Din categoria celor muncitori faci si tu parte dee!Iti rupi degetele zi de zi pe tastatura.

aquilla01.03.2010 22:59

cand mi-e foame mi se face somn

cristescuvlad28.06.2010 18:31

cand eram mic, am fost odata cu ai mei undeva in vacanta (nu mai stiu exact) si afara era intunecat, noi stateam in camera, si de-odata auzim buhuhu de pe-afara, dam sa ne uitam si era una cu un cearsaf pe ea si se invartea pe-acolo ... se invarte ce se invarte pana vine cnva si o ia cu ea :death:

cristescuvlad28.06.2010 18:39

sau pot sa mai zic una ... ma uitam acu 3 sau 4 ani la un meci (era schalke 04 - porto in CL) si se ajunsese la penalty-uri ... pe la al 3-lea penalty mi-a cazut curentu ... bezna total ... am mai stat 1 minut 2 , am vazut ca nu revine curentu si m-am dus sa ma culc.

 

m-am culcat in pat ... am stat 5 minute ...

 

ba si deodata de-afara se face o lumina, se aude un sunet care pulsa ( PUTEAM SA JUR CA E OZN CV :D ) si eu stateam acolo in pat nemiscat cu patura pana la gat si ma uitam insistent la geam :no: tremura :shit: in mine ba ... pana cand mi-am dat seama ca a plecat am mai stat 5 minute ( ziceam sa nu fie vreo capcana si sa plece :D ) si dupaia m-am dus la geam...si puii mei, era o masina de la rosal care spala strazile :)):)) :))

Maye28.06.2010 18:53
:console:
MikStelista28.06.2010 18:56

Uitati-va la tot :)

 

AG28.06.2010 19:05

e veki

Maye28.06.2010 19:34

Ce e aia "veki"?

Alex88pl28.06.2010 20:25

numele soferului:p

Maye28.06.2010 20:34

Aha.

Acum m-am prins. Stiam eu ca aia vorbesc in alta limba.

Robert Aeroth04.10.2010 12:57

De fiecare data cand beau bere imi vine sa ragai, interesant nu?

Si de fiecare data cand beau tarie vad triplu si fuge pamantul de sub mine cu adevarat straniu...

Oare daca beau apa o sa inceapa sa imi scartaie incheieturile????? Imi e prea frica sa incerc.

AG04.10.2010 18:48

ar trebui studiat fenomenul

 

Daniel-Ionut30.10.2010 07:48

Un clip de promovare a unui film de-al lui Charlie Chaplin, "Circul", vechi de 82 de ani, a facut inconjurul lumii, după ce un regizor irlandez a remarcat că o femeie care trece prin cadru pare că vorbeste la un telefon mobil, desi acestea nu au fost inventate pană in anii '70

 

Personajul care a starnit controverse tine un obiect negru la ureche si vorbeste in timp ce merge pe strada Imaginile au fost descoperite si incarcate pe YouTube de regizorul George Clarke, explicatia lui fiind că femeia din imagini este un calator in timp.

 

 

 

 

blindica30.10.2010 08:30

Mai era si explicatia ca era un aparat auditiv Siemens din anii 20,sau poate este ''regizat''.

Alex88pl30.10.2010 08:42

la ce zoom au dat pe un film vechi de 80 de ani..sigur e real.

vlad30.10.2010 09:28
Un clip de promovare a unui film de-al lui Charlie Chaplin, "Circul", vechi de 82 de ani, a facut inconjurul lumii, după ce un regizor irlandez a remarcat că o femeie care trece prin cadru pare că vorbeste la un telefon mobil, desi acestea nu au fost inventate pană in anii '70

 

Personajul care a starnit controverse tine un obiect negru la ureche si vorbeste in timp ce merge pe strada Imaginile au fost descoperite si incarcate pe YouTube de regizorul George Clarke, explicatia lui fiind că femeia din imagini este un calator in timp.

 

Rusine,Dinu Patriciu!

cristian01430.10.2010 11:31

Ieri, la ceas de seara, am fost martorul unui fenomen straniu alaturi de alte cateva zeci, poate sute de mii de telespectatori, cand un arbitru cumparat de un samsar de butelii a facut praf o echipa mica dar inimoasa, in detrimentul curvei regimentului.

«12345»