FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fenomene Stranii ....

«12345»
4_ever_steaua25.06.2009 08:48
cred ca e topicul potrivit.

 

azi e ziua lu Jiji Becali. lma? SAU :finger:

 

 

 

:finger:

Adrian25.06.2009 09:05
cred ca e topicul potrivit.

 

azi e ziua lu Jiji Becali. lma? SAU :finger:

 

:finger:

MoWeed25.06.2009 09:49
:finger:
Fane25.06.2009 09:53
:finger:
Lari25.06.2009 09:59

:finger::beer2::finger:

 

...

 

:alcoholic:

 

 

STARforce25.06.2009 10:04

MOOOOOYE Jiji :finger:

axl25.06.2009 12:25
cine are cele mai mari "cohones".

Eu.

 

Virgil25.06.2009 12:43

Tie ti se trage de la bosorogeala. :)) Am vazut odata la mare un mos caruia ii atarnau bijuteriile pana la nisip. Crede-ma, e hidos sa ai gogonelele exagerat de mari. Se intinde pielea aia si iti atarna

 

De altfel fata s-a referit la altceva. A intrebat de fapt cine e mai tare. Va spun eu fara teama de a gresi: Azzido. Mi-a banat ambele clone. Si chiar tineam la ele.

Stanici25.06.2009 13:02

Bine ca nu si-a bagat pl.a in ele.

Iti dai seama? Ar fi fost ca si cum ti-ar fi tras-o de doo ori dar nu tie, alcuiva dar, totusi, tie. Straniu, cuaaaeee.

1on25.06.2009 15:27
Da-ti cu parerea. Hai, sa vedem cat de bine il stii pe deni.

 

Îmi imaginez cã a scris ceva analfabet, bineînțeles. Da', concret, ce anume? A scris "strani", cu un "i"?

dulcicutza25.06.2009 15:27
:)))))) n-am dormit toata noapptea asteptand sa vad daca o sa-mi corectati greselile :)))) bv ma baieti sunteti destepti
Adrian25.06.2009 15:30
Îmi imaginez cã a scris ceva analfabet, bineînțeles. Da', concret, ce anume? A scris "strani", cu un "i"?

 

vezi ca stii? :D

Stanici25.06.2009 15:32
:)))))) n-am dormit toata noapptea asteptand sa vad daca o sa-mi corectati greselile :)))) bv ma baieti sunteti destepti

 

Sau poate ne doare in plua de tine.

Virgil25.06.2009 15:36

Sa-ti trag un ciocan peste cojones Stanici, poate-ti revii din starea profund dementa in care te afli.

Adrian25.06.2009 15:39
Sa-ti trag un ciocan peste cojones Stanici,

 

Ce gay a sunat asta!

MoWeed25.06.2009 15:58
Îmi imaginez cã a scris ceva analfabet, bineînțeles. Da', concret, ce anume? A scris "strani", cu un "i"?

Corect! Se vede ca il stii pe Deni

Stanici25.06.2009 15:59
Sa-ti trag un ciocan peste cojones Stanici, poate-ti revii din starea profund dementa in care te afli.

 

 

Poti sa si il impingi, tot nu ma induplec.

micutZu' Deni25.06.2009 16:27

 

 

Moama frate ... a-ti postat numai aiurea , daca au fost 2 ontopic e bine !!! Si cand te gandesti cate banuri mi-am luat io pt oftopic ... da voi NIMIC !! Va mai crede-ti si mari moderatori !! Huo !!!

Stanici25.06.2009 16:30

Topic closed. Fenomen straniu. Ontopic?

Adrian25.06.2009 16:37
Moama frate ... a-ti postat numai aiurea , daca au fost 2 ontopic e bine !!! Si cand te gandesti cate banuri mi-am luat io pt oftopic ... da voi NIMIC !! Va mai crede-ti si mari moderatori !! Huo !!!

 

 

Te doare mintea cand posteaza asta micu...

 

Bah deni... ia pozitie de flotare si stai acolo pan la 8 fix...apoi baga 100 de flotari.

Ronnie25.06.2009 16:38
Moama frate ... a-ti postat numai aiurea , daca au fost 2 ontopic e bine !!! Si cand te gandesti cate banuri mi-am luat io pt oftopic ... da voi NIMIC !! Va mai crede-ti si mari moderatori !! Huo !!!

Esti off-topic. Ai warn +10%!

oop25.06.2009 19:53
Moama frate ... a-ti postat numai aiurea , daca au fost 2 ontopic e bine !!! Si cand te gandesti cate banuri mi-am luat io pt oftopic ... da voi NIMIC !! Va mai crede-ti si mari moderatori !! Huo !!!

bai fratie,la anul' dai BACu' ... nu ti-e frica asa un pic? ;)

 

Bine ca nu si-a bagat pl.a in ele.

Iti dai seama? Ar fi fost ca si cum ti-ar fi tras-o de doo ori dar nu tie, alcuiva dar, totusi, tie. Straniu, cuaaaeee.

hahaha ... da-te dreacu de simpatic :D

micutZu' Deni25.06.2009 20:12
bai fratie,la anul' dai BACu' ... nu ti-e frica asa un pic? ;)

 

 

Inca un fenomen straniu ... SCOALA !!! La ce plm ne pune sa invatam pentru bac coentari intregi ... nu ne intreaba nimeni pe strada lsau la serfici comentariu din Ion .... in cel mai rau caz zice mai sti mine ma faza aia din Ion ... da de unde sa stiu ca pe noi la sc ne pune sa invatam comentarile cuvant cu cuvant , nu sa citim carti in plm !!! Ca daia si sunt analfabet , si nu sunt singuru !!

MoWeed25.06.2009 20:17

Pai mah, daca macar citeai cartea aia era ceva.

Inveti sa scrii in clasele 1-8 nu la liceu

Ronnie25.06.2009 20:23

Am nimerit in sala 13 maine. Asta fenomen straniu, nu prostiile de mai sus.

«12345»