cred ca e topicul potrivit.
azi e ziua lu Jiji Becali. lma? SAU
![]()
cred ca e topicul potrivit.
azi e ziua lu Jiji Becali. lma? SAU
![]()
cred ca e topicul potrivit.
azi e ziua lu Jiji Becali. lma? SAU
![]()
![]()
![]()
![]()
...
![]()
MOOOOOYE Jiji ![]()
cine are cele mai mari "cohones".
Eu.
Tie ti se trage de la bosorogeala.
Am vazut odata la mare un mos caruia ii atarnau bijuteriile pana la nisip. Crede-ma, e hidos sa ai gogonelele exagerat de mari. Se intinde pielea aia si iti atarna
De altfel fata s-a referit la altceva. A intrebat de fapt cine e mai tare. Va spun eu fara teama de a gresi: Azzido. Mi-a banat ambele clone. Si chiar tineam la ele.
Bine ca nu si-a bagat pl.a in ele.
Iti dai seama? Ar fi fost ca si cum ti-ar fi tras-o de doo ori dar nu tie, alcuiva dar, totusi, tie. Straniu, cuaaaeee.
Da-ti cu parerea. Hai, sa vedem cat de bine il stii pe deni.
Îmi imaginez cã a scris ceva analfabet, bineînțeles. Da', concret, ce anume? A scris "strani", cu un "i"?
Îmi imaginez cã a scris ceva analfabet, bineînțeles. Da', concret, ce anume? A scris "strani", cu un "i"?
vezi ca stii? ![]()
)))) n-am dormit toata noapptea asteptand sa vad daca o sa-mi corectati greselile
)) bv ma baieti sunteti destepti
Sau poate ne doare in plua de tine.
Sa-ti trag un ciocan peste cojones Stanici, poate-ti revii din starea profund dementa in care te afli.
Sa-ti trag un ciocan peste cojones Stanici,
Ce gay a sunat asta!
Îmi imaginez cã a scris ceva analfabet, bineînțeles. Da', concret, ce anume? A scris "strani", cu un "i"?
Corect! Se vede ca il stii pe Deni
Sa-ti trag un ciocan peste cojones Stanici, poate-ti revii din starea profund dementa in care te afli.
Poti sa si il impingi, tot nu ma induplec.
Moama frate ... a-ti postat numai aiurea , daca au fost 2 ontopic e bine !!! Si cand te gandesti cate banuri mi-am luat io pt oftopic ... da voi NIMIC !! Va mai crede-ti si mari moderatori !! Huo !!!
Topic closed. Fenomen straniu. Ontopic?
Moama frate ... a-ti postat numai aiurea , daca au fost 2 ontopic e bine !!! Si cand te gandesti cate banuri mi-am luat io pt oftopic ... da voi NIMIC !! Va mai crede-ti si mari moderatori !! Huo !!!
Te doare mintea cand posteaza asta micu...
Bah deni... ia pozitie de flotare si stai acolo pan la 8 fix...apoi baga 100 de flotari.
Moama frate ... a-ti postat numai aiurea , daca au fost 2 ontopic e bine !!! Si cand te gandesti cate banuri mi-am luat io pt oftopic ... da voi NIMIC !! Va mai crede-ti si mari moderatori !! Huo !!!
Esti off-topic. Ai warn +10%!
Moama frate ... a-ti postat numai aiurea , daca au fost 2 ontopic e bine !!! Si cand te gandesti cate banuri mi-am luat io pt oftopic ... da voi NIMIC !! Va mai crede-ti si mari moderatori !! Huo !!!
bai fratie,la anul' dai BACu' ... nu ti-e frica asa un pic? ![]()
Bine ca nu si-a bagat pl.a in ele.Iti dai seama? Ar fi fost ca si cum ti-ar fi tras-o de doo ori dar nu tie, alcuiva dar, totusi, tie. Straniu, cuaaaeee.
hahaha ... da-te dreacu de simpatic ![]()
bai fratie,la anul' dai BACu' ... nu ti-e frica asa un pic?![]()
Inca un fenomen straniu ... SCOALA !!! La ce plm ne pune sa invatam pentru bac coentari intregi ... nu ne intreaba nimeni pe strada lsau la serfici comentariu din Ion .... in cel mai rau caz zice mai sti mine ma faza aia din Ion ... da de unde sa stiu ca pe noi la sc ne pune sa invatam comentarile cuvant cu cuvant , nu sa citim carti in plm !!! Ca daia si sunt analfabet , si nu sunt singuru !!
Pai mah, daca macar citeai cartea aia era ceva.
Inveti sa scrii in clasele 1-8 nu la liceu
Am nimerit in sala 13 maine. Asta fenomen straniu, nu prostiile de mai sus.