FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fenomene Stranii ....

«1235»
micutZu' Deni24.06.2009 19:43

Aici ziceti ce intamplari fara explicatii ati vazut :D

 

 

Intr-o noapte am vazut cu mai multi amici pe langa luna niste cercuri , de parca luna explodase ... ca un fel de suflu de bomba :D .... si peste cateva saptamani i-am zis unui prieten de asta , si a zis ca a vazut si el cu bunicuso .... da altadata :D

 

 

Ps : Sorry adriane , m-a luat febra cratimelor , ca incerc sa scriu cat mai corect ... da vad ca nu iese :D

Adrian24.06.2009 19:53
Aici zice-ti ce intamplari fara explicati a-ti vazut :D

 

 

Intr-o noapte am vazut cu mai multi amici pe langa luna niste cercuri , de parca luna explodase ... ca un fel de suflu de bomba :D .... si peste cateva saptamani i-am zis unui prieten de asta , si a zis ca a vazut si el cu bunicus-o .... da altadata :D

 

Un fenomen foarte straniu pe care l-am observat eu e cocalarismul care a pus stapanire pe Romania.

Cei care sufera de aceasta boala tind sa scrie ca **** si sa isi bata joc de limba romana. Asta e doar in spatiul virtual. In viata de zi cu zi, ei se imbraca ca niste dobitoci manelisti fara gust.

 

Mah deni...Daca cuvantul e "straniu", care e radacina lui? Si care ma-sa e pluralul?

De ce ma-sa ai pus cratimele alea intre toate cuvintele alea?

MoWeed24.06.2009 20:11

Scuze ca am editat titlul, dar ma durea sufletul cand il vedeam....

Adrian24.06.2009 20:12

Pune mah nenorocitule cratimele unde trebe ca te banez!

 

Si "altadata" era scris bine!

 

 

Ma omoara asta!

 

A inceput sa ma doara intr-o parte de cand am intrat aici si am vazut ce a scris...

Jolly8624.06.2009 20:20

Intr-o zi m-am intalnit cu cativa prieteni.

 

Dupa cateva minute ni se parea ca totul e roz..

 

Mai mult...unuia dintre ei ii era frica sa puna mana pe clanta...:))

 

Ghici din ce cauza ? :))

micutZu' Deni24.06.2009 20:21
Intr-o zi m-am intalnit cu cativa prieteni.

 

Dupa cateva minute ni se parea ca totul e roz..

 

Mai mult...unuia dintre ei ii era frica sa puna mana pe clanta...:))

 

Ghici din ce cauza ? :))

 

 

Maria si Ioana ??:))

Adrian24.06.2009 20:28
Intr-o zi m-am intalnit cu cativa prieteni.

 

Dupa cateva minute ni se parea ca totul e roz..

 

Mai mult...unuia dintre ei ii era frica sa puna mana pe clanta... :) )

 

Ghici din ce cauza ? :) )

 

Bah...astia si-au facut unul altuia laba :D

MoWeed24.06.2009 20:29
Bah...astia si-au facut unul altuia laba :D

Uite la ce te gandesti tu si mai zici de altii ca-s sodomiti

 

 

LE: Il invatati pe Deni prostii mah

Adrian24.06.2009 20:30

Sodomiti!

micutZu' Deni24.06.2009 21:05

Ba ce oftopic sunteti ... nu e nimeni de a vazut vreun fenomen straniu ?:D

dangeor24.06.2009 21:21

De mult nu m-am mai distrat asa bine :D

Adrian24.06.2009 21:35
Ba ce oftopic sunteti ... nu e nimeni de a vazut vreun fenomen straniu ? :D

 

 

Pune o poza cu tine ca sa vedem :D

Lari24.06.2009 23:00
Scuze ca am editat titlul, dar ma durea sufletul cand il vedeam...

 

Si l-ai corectat de l-ai rupt.

 

Deni, asa trebuia sa scrii, mah: Phenomene Stranyi

anti gigi24.06.2009 23:17
Adrian24.06.2009 23:27
1on24.06.2009 23:58
Scuze ca am editat titlul, dar ma durea sufletul cand il vedeam....

Da' cum era?

Adrian25.06.2009 00:02
Da' cum era?

 

Da-ti cu parerea. Hai, sa vedem cat de bine il stii pe deni.

dulcicutza25.06.2009 00:20

Da' v-ati facut toti profi de romana?Desteptilor :))) Ptiu sa nu va deochi.Daca ar avea toti facultati cine credeti ca ar mai face munca de jos?

 

Si in plus Deni e un copil,daca va crede-ti inteligenti masaurati-va intre voi sau cu altii de acelasi nivel,ceva gen cine are cele mai mari "cohones".

g_funk2825.06.2009 06:07
Da' v-ati facut toti profi de romana?Desteptilor :))) Ptu sa nu va deochi.Daca ar avea toti facultati cine credeti ca ar mai face munca de jos?

 

Si in plus Deni e un copil,daca va crede-ti inteligenti masaurati-va intre voi sau cu altii de acelasi nivel,ceva gen cine are cele mai mari "cohones".

 

 

 

 

omg!

Fane25.06.2009 06:17

La cratita femeie :D

dangeor25.06.2009 06:24

Nu ne crede-m! Sunte-m inteligenti! :D

MoWeed25.06.2009 06:28
Da' v-ati facut toti profi de romana?Desteptilor :))) Ptu sa nu va deochi.Daca ar avea toti facultati cine credeti ca ar mai face munca de jos?

 

Si in plus Deni e un copil,daca va crede-ti inteligenti masaurati-va intre voi sau cu altii de acelasi nivel,ceva gen cine are cele mai mari "cohones".

Deni?

Daniel-Ionut25.06.2009 06:45

Hmm... fenomene stranii?

Cum ar fi... :hmmm: ...nea Gheorghe? :D

Stanici25.06.2009 07:47

Ma, sa vezi ce chestie. Noaptea ma bag la somn cu pl.a culcata. Dimineata, sa moara ma-sa, da onorul. Cred ca are ganduri si constiinta proprii si mai e si somnambula. Straniu fenomen, nu?

 

Dragoshel25.06.2009 08:21

cred ca e topicul potrivit.

 

azi e ziua lu Jiji Becali. lma? SAU :finger:

«1235»