FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fenomene Stranii ....

«1345»
Alex88pl30.10.2010 11:47
Ieri, la ceas de seara, am fost martorul unui fenomen straniu alaturi de alte cateva zeci, poate sute de mii de telespectatori, cand un arbitru cumparat de un samsar de butelii a facut praf o echipa mica dar inimoasa, in detrimentul curvei regimentului.

asta nu e fenomen straniu..e o chestie obisnuita.

Bogdan30.10.2010 16:55

ala se scarpina la ureche.

Daniel-Ionut03.02.2011 17:05
leoSUD03.02.2011 17:20

@un comm dupa site-ul pus de Daniel.

 

Arad

acum 2 ore 3 minute

cred ca este cea mai clara dovada a existentei extraterestrilor.Noua, tuturor oamenilor obijnuiti ni se ascunde ceva, sunt sigur ca NASA nu ne spune tot adevarul, ei cred ca au descoperit chiar de zeci de ani extraterestri dar nu ne spun tot.

 

Daniel-Ionut03.02.2011 17:30

Pai si eu sunt de parere ca NASA ascunde multe, muuuuuulte lucruri :)

Dragos_G03.02.2011 17:33

Se si *** cu ei. cred ca extraterestrele sunt bune si noua nu ne zic, sclavii. :angry:

 

 

ba, ati bagat cenzura si aici??

pytycrys03.02.2011 17:43
Pai si eu sunt de parere ca NASA ascunde multe, muuuuuulte lucruri :)

 

Pai cam asa e...

Roswell,Montauk, Philadelphia, si toate nebuniile...Noua ne este expus ce se stie de vreo 30 de ani. Adica acum ne zic si noua ce stiau ei deja acu' 30 de ani. Gen clonare.

 

leoSUD03.02.2011 17:57

Sa dea BUNUL Dumnezeu sa ajunga si un ozn pe la "palat".

S.S.Lazio04.02.2011 10:50

si sa-i ia pe toti incepand de la Gigi pana la mache,tache si toti ratatii + teia Sponte si ne-a Vali terminand cu Dragomir si Mircea Sandu adaugand un Borcea , mititelu,Copos , dinu Gheorghe si idiotii aia 2 de la Cluj. Poate si pe Walter de la U ..cine stie ..

Lays09.03.2011 07:35
http://stirileprotv.ro/stiri/international...s-puternic.html

 

:blink::blink::blink:

hai ba da-l in morti, ce facea, dadea flashuri? eu n'am inteles niciodata de ce "onz-urile" ar trebui sa lumineze , adica au tehnologia sa vina pana aici dar nu pot sa treaca fara sa lumineze cerul ca instalatia de craciun?

AG25.07.2011 20:50

mama si matusimea sustin ca au vazut acelasi ozn aseara.. ... de la mine din curte.. :|

 

«1345»