ªi uite așa, din neant, apar tot felul de personaje care ne îmbie la non-combat împotriva handicapatului din lojã, sub pretextul unui truc ieftin: "încurajarea echipei"
Stimați propagandiști de duzinã, am sã vã dau o veste foarte proastã : Timpul lucreazã împotriva Voievodului Cãcãreazã, idolul vostru! Ura se va acumula, picãturã cu picãturã, împotriva oligofrenului. Pe mãsura rezultatelor proaste, va crește și valul de înjurãturi și contestații. Pentru cã fotbalul nu poate fi pãcãlit cu behãituri de oaie, nepotism deșãnțat, iar vremea "sacoșelor", "valizelor" și "brichetelor" a cam apus...
Cu alte cuvinte, Steaua Becalovinã de azi va fi nevoitã sã joace fotbal. Ceea ce-i va fi absolut imposibil, atât timp cât acest vierme de gunoi va hãhãi în numele ei.
nu fi asa sigur pe tine... sunt convins ca daca ecipa joaca bine si castiga titlul anul acesta, va ramane doar un grup restrans de contestatari care se vor si manifesta . asta e.. trebuie sa fiti constienti ca asa cum exista suporteri de rezultat, exista si contestatari de rezultat ( si sunt convins ca intr-o proportie mult mai mare ) .
