ronrichie
Aici e siteul stelistilor nu al becalistilor. Dintre un stelist si un becalist, cel avertizat va fi becalistul.
Nu exista stelisti neutri. Exista doar stelisti si becalisti. Atat. Si tu nu ai nici o legatura cu Steaua.
Bai...care era ala care zicea ca el tine cu Steaua de cand a venit becalii la echipa? Ala era fabulos. ![]()
p.s.
Ronrichie
Nu are rost sa te apuci tu sa vorbesti despre caracteristicile contestatarilor cand tu faci parte clar din grupul becalist avand toate caracteristicile lor. La intrebarile pe care ti le-am pus eu de ce nu raspunzi? Argumente de ce nu aduci ca sa probezi ceea ce afirmi?
Doar postezi. Atat.
p.p.s.
Baiatul ala chiar e retardat daca el sustine ca la protest au fost 200-300 de oameni si ca:
Degeaba il vreti voi afara pe cioban daca vanjosii lideri ai suporterilor care au organizat marsul de protest cand s-au vazut in fata lui au inceput sa dea inapoi si au sfarsit prin ai da dreptate si ai cere scuze.
