Deschid acest topic cu speranta ca liderii galeriei vor citi ce se va scrie aici pe site. Suntem stelisti si va rog, haideti sa incurajam echipa in timpul meciului decat sa injuram oierul, indiferenta e mult mai buna. Haideti in timpul meciului sa strigam cat putem FORZA Steaua si multe alte cantece frumoase ce ne face sa traim fiorii iubirii ros-albastre. VA ROG incetati, haideti sa incurajam mai intai si apoi sa cerem plecarea. Uitati-va la echipele din vest, jucatorii au nevoie de timp pana se acomodeaza de nu se acomodeaza pleaca si gata; de il injuram nu facem altceva decat sa punem presiune. Vreti jucatorii tineri sa iasa in evidenta strigatile numele si de rateaza o executie, incurajatii. Nu uitati ca suntem oameni, ei sunt "luptatorii" nostri! Va rog votati in acest TOPIC: PRO daca sunteti pentru a incuraja echipa in timpul meciurilor sau CONTRA. Incepeti reply-ul astfel: "PRO ori CONTRA....apoi ceea ce vreti sa adaugati" TRUP SI SUFLET, Forza Steaua!! ![]()
![]()
![]()
![]()
