Inca un meci slab spre jalnic facut de "jucatorul de echipa nationala" Oprita. Ce Dumnezeu vede Hagi la el, doar Hagi stie. Mie mi s-a parut CEL MAI PROST DE PE TEREN, de departe. Lent, fara inspiratie, greoi in preluari si avand greutati evidente in a controla chiar si pase usoare. Devierea de la primul gol a fost pura intamplare.
La revedere Oprita, la revedere ... poate nu mai apuci si sezonul urmator la Steaua.
