FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Daniel Oprita

«123411»
strezahuzum07.12.2005 07:10

Fii serios... mai tii minte cand a dat asta ultimul gol ?? Eu nu ! El e intr-o recuperare perpetua, mai bine ca pleaca.

I.N.Money07.12.2005 07:57

Nu trebuie neaparat sa dea gol....iti amintesti meciu cu valencia cand era inconjurat de 2-3 adversari la fiecare faza si abia reuseau acestia sa-l deposedeze....eu zic ca e o pierdere pentru noi...

Virgil11.12.2005 16:30

Zboara stiri contradictorii...

Se pare ca Oprita nu doreste sa plece de la Steaua.El a cerut un salariu dublu fata de cel pe care-l primeste in prezent,special pentru a fi refuzat si a ramane in Ghencea.De altfel se spune ca nu i s-au oferit decat 85.000 Euro anual.

jaap11.12.2005 16:43

si eu am sentimentul ca nu pleaca, cred ca si-au dat seamna MM&JJ de tzeapa pe care si-o trag singuri:)

ManiaCU11.12.2005 18:21

Dupa parerea mea Oprita ar trebui sa ramana la Steaua deoarece nu a aratat tot ce poate ... 8) ...cred ca ar trebui sa fie reprofilat ca mijlocas deoarece e slab la finalizare. :roll:

OTAKU12.12.2005 17:00

sa ne intelegem

atacant nu inseamna neaparat varf

oprita nu e un varf

chiar daca nu marcheaza des este un pericol constant pt poarta adversa pt ca e un om care face faze de gol

adik pase decisive

a spune ca un jucator nu si mai revine cand jucatoru respectiv nici nu joaca titular mi se pare fortat

oprita nu sta pe banca fiindca joaca prost

oprita sta pe banca fiinca Iacob i a luat locu in primu 11

sa l retraGI pe oprita mijlocas ar insemna sa sara din schema Nicolita

care oricum e dublat de Dumitru

aceeasi situatie e si in cazul lui Cristea

ca vreunu dintre cei 2 sa intre titular ar fi necesar sa iasa Iacob or sa fie retras Dica

daca Dica e retras iese Bostina din schema sau Goian

cred ca i bine ca avem jucatori buni pe banca

oprita Cristea Dumitru

nu sunt de acord cu caderea lor in dizgratie

Baciu a facut cateva gafe da cand a intrat titular a jucat de fiecare data bine

Dinita n a convins din pacate

curt cat a putut a jucat bine

Balan la fel

sorin_77713.12.2005 06:57
Zboara stiri contradictorii...

Se pare ca Oprita nu doreste sa plece de la Steaua.El a cerut un salariu dublu fata de cel pe care-l primeste in prezent,special pentru a fi refuzat si a ramane in Ghencea.De altfel se spune ca nu i s-au oferit decat 85.000 Euro anual.

 

Poate toata tevatura asta il va ambitiona si il va pune pe picioare...

Razbunare!!!

Ayrton19.12.2005 11:19

OPRITA NU MAI PLEACA LA Poli

Atacantul a declarat ca transferul sau la echipa pregatita de Gica Hagi a cazut.

In ultima saptamina, oficialii lui Poli au declarat in mai multe rinduri ca transferul lui Daniel Oprita e ca si perfectat, dar astazi, jucatorul a anuntat ca ramine in Ghencea.

 

"Pentru mine, e ca un cadou de la Mos Craciun faptul ca ramin la Steaua. Sper sa joc cit mai mult si cit mai bine." a mai spus jucatorul.

Autor: SPORT TOTAL

 

Sper sa-l fi ambitionat si sa arate de ce este in stare.

IONUTZ-CIPRIAN19.12.2005 11:32

:evil: Imi parea rau daca pleca,o veste buna pe ziua de astazi,poate Oli o sa aiba incredere in el,iar el o sa revina la forma pe care o avea pana in accidentare.MULTA BAFTA si ma rog sa-si revina! :twisted:

dbd19.12.2005 16:15

ura...nu pleaca... :D:)

Bogdan4Steaua19.12.2005 20:21

Isi va reveni cu siguranta. Va fi utlilzat in meciurile de pregatire si daca va confirma i se vor da sanse de a juca si in meciurile oficiale. In plus, pe un gazon de calitate, tehnica lui va iesi in valoare.

1on20.12.2005 03:43

nu cred ca i-a blocat transferul Olaroiu pentru a plati polite Timisoarei, ci pentru ca are incredere in el; din cate imi aduc aminte l-a folosit titular in toate meciurile din primul mandat

redandblue21.12.2005 14:34

Sper ca Oprita sa revina la forma lui obisnuita...dc l-ar fi cedat Timisoarei Steaua ar fi pierdut un mare atacant si un mare jucator...

FANATIK RED-BLUE22.12.2005 08:54

Nu stiu daca ma credeti, dar m-a invitat la el, acasa. A fost onorat sa-mi dea autografe... (si eu as fi fost daca ajungeam la Steaua).

raducelbun10.01.2006 11:07

In lipsa de altceva merge si Oprita.

Nu am crezut niciodata in el dar fata de altii parca e mai rasarit. Cel putin e mare.

FANATIK RED-BLUE24.02.2006 18:59

Date oficiale:

 

Data nasterii : 10.08.1981

Locul nasterii : Draganesti-Olt

Post : atacant

Nr tricou : 7

Email : D***@***

Debut in divizia A : 2002.08.18

Jocuri in divizia A : 76

Jocuri la Steaua : 76

Jocuri in sezonul curent : 10

Cartonase galbene in sezonul curent : 0

Cartonase rosii in sezonul curent : 0

Minute jucate in sezonul curent : 306

Goluri marcate : 10

Goluri marcate pentru Steaua : 10

Goluri marcate in sezonul curent : 2

Selectii la echipa nationala : 0

Goluri marcate pentru echipa nationala : 0

Selectii la echipa nationala : 1

Goluri marcate pentru echipa nationala : 0

the_killer26.02.2006 08:25
Date oficiale:

 

Data nasterii : 10.08.1981  

Locul nasterii : Draganesti-Olt  

Post : atacant  

Nr tricou : 7  

Email : D***@***  

Debut in divizia A :  2002.08.18  

Jocuri in divizia A :  76  

Jocuri la Steaua :  76  

Jocuri in sezonul curent :  10  

Cartonase galbene in sezonul curent :  0  

Cartonase rosii in sezonul curent :  0  

Minute jucate in sezonul curent :  306  

Goluri marcate :  10  

Goluri marcate pentru Steaua :  10  

Goluri marcate in sezonul curent :  2  

Selectii la echipa nationala :  0  

Goluri marcate pentru echipa nationala :  0  

Selectii la echipa nationala :  1  

Goluri marcate pentru echipa nationala :  0

 

tu de unde sti chestile astea?

I.N.Money26.02.2006 10:51

:lol: de pe site-ul oficial al Stelei...

the_killer26.02.2006 11:24

aaa,mersi de raspuns :lol:

strezahuzum26.02.2006 14:19

Pacat ca n-am scapat de el. E complet terminat, cel mai slab jucator din lot de departe.

Mirel_Radoi26.02.2006 15:02

Mie mi se pare bun oprita.A dat 10 goluri si nu e in primii 11 pentru ca trebuie sa mai slabeasca

Motanu D26.02.2006 15:22

Cred ca ar trebui reprofilat stoper sau fundas dreapta. Si asa marcheaza foarte rar, insa are fizic de fundas !

FANATIK RED-BLUE26.02.2006 16:24
tu de unde sti chestile astea?
De ce crezi ca le-am numit date oficiale???
raducelbun15.03.2006 14:46

SLAB de tot!

A cazut cerul pe mine cand am aflat ca Olaroiu il vrea la echipa. Nu stie nimic!

crusherkidd19.03.2006 15:13

nu sunt de acord cu tine...

oprita ar nevoie de un plus de moral si de un antrenor care sa il ofere .. adik sa fie un bun padagog...si sunt sigur ca Oli il va readuce acolo unde Zenga l-a lasat..

cu siguranta meciul carierei sale a fost cel cu valencia , acolo unde a dat totul...sunt sigur ca poate ajunge pe aceleasi culmi in era Oli

«123411»