Baiatul asta care acum cativa ani se sufoca pe teren, a ajuns mare vedeta si capitan de UEFA Champions League si crede ca are dreptate orice ar face. E plin de fite si din pacate se vede in teren lucrul asta. Oare poti sa deposedezi sau sa lupti intr-un duel fara sa comentezi ceva la adresa adversarului sau arbitrului ?
Parere mea e ca nu merita banderola de capitan Paraschiv, mai degraba Ghionea sau Goian, bineinteles dupa Mirel. E pur si simplu altceva cand ai un capitan cu o mentalitate puternica in teren, trage echipa dupa el in momentele grele. Paraschiv se vede prea putin in joc, are niste iesiri nervoase mai mereu, si are un comportament nedemn de un capitan. Nu asa demonstrezi ca esti luptator, cum il lauda MM.
perfect de acord cu tine..cristiano 014
oricum acum ca a revenit Radoi..nu ne mai facem probleme! el e singurul kpitan :!: