FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sorin Paraschiv

«123456»
Alextds02.05.2006 15:51

Eu zic sa astepti sezonu viitor cand o sa vezi ca aia de la Sportul n-au fata de UEFA dar de CL.

Dc e sa iei din campionat doar de la Rapid (dar slabe sanse) si National doar astia au mentalitate de Europa pe langa talent in rest Dumnezeu cu mila la orice echipa se duc stau jumatate de an pe bara.

Ayrton09.08.2006 22:49

Omul meciului Standard-Steaua (2-2)!

 

Un meci excelent facut de Paraschiv. A filtrat aproape toate atacurile belgienilor. Pe langa jocul foarte bun la recuperare, a fost plin de vigoare si neasteptat de cerebral!

Imi demonstreaza ca m-am inselat in privinta lui!

Bravo Para!

Virgil10.08.2006 06:05

Paraschiv este jucatorul pe care l-am apreciat mereu si al carui aparator am fost ori de cate ori cineva nu avea loc de el.Inclusiv "Victor".

Asa cum am facut-o si pentru Nesu.

mihaisupersteaua15.08.2006 15:41

Muncitor,fuge mult recuperator bun,intr-un cuvant merita sa poarte banderola de capitan in lipsa lui Radoi steagsimplu

Bogdan4Steaua28.09.2006 16:06

Sa-ti traiasca baietelul Sorine. Numai bucurii pe toate planurile! :wink:

Virgil28.09.2006 16:23

Sa-ti traiasca Sorine ! La mai multi ! Sa-ti asiguri continuitatea la Steaua ! :lol:

cristian01418.11.2006 16:48

Baiatul asta care acum cativa ani se sufoca pe teren, a ajuns mare vedeta si capitan de UEFA Champions League si crede ca are dreptate orice ar face. E plin de fite si din pacate se vede in teren lucrul asta. Oare poti sa deposedezi sau sa lupti intr-un duel fara sa comentezi ceva la adresa adversarului sau arbitrului ?

Parere mea e ca nu merita banderola de capitan Paraschiv, mai degraba Ghionea sau Goian, bineinteles dupa Mirel. E pur si simplu altceva cand ai un capitan cu o mentalitate puternica in teren, trage echipa dupa el in momentele grele. Paraschiv se vede prea putin in joc, are niste iesiri nervoase mai mereu, si are un comportament nedemn de un capitan. Nu asa demonstrezi ca esti luptator, cum il lauda MM.

banelitza1620.11.2006 08:59

Baiatul asta care acum cativa ani se sufoca pe teren, a ajuns mare vedeta si capitan de UEFA Champions League si crede ca are dreptate orice ar face. E plin de fite si din pacate se vede in teren lucrul asta. Oare poti sa deposedezi sau sa lupti intr-un duel fara sa comentezi ceva la adresa adversarului sau arbitrului ?

Parere mea e ca nu merita banderola de capitan Paraschiv, mai degraba Ghionea sau Goian, bineinteles dupa Mirel. E pur si simplu altceva cand ai un capitan cu o mentalitate puternica in teren, trage echipa dupa el in momentele grele. Paraschiv se vede prea putin in joc, are niste iesiri nervoase mai mereu, si are un comportament nedemn de un capitan. Nu asa demonstrezi ca esti luptator, cum il lauda MM.

 

perfect de acord cu tine..cristiano 014

oricum acum ca a revenit Radoi..nu ne mai facem probleme! el e singurul kpitan :!:

mikidica07.01.2007 10:49
Muncitor,fuge mult recuperator bun,intr-un cuvant merita sa poarte banderola de capitan in lipsa lui Radoi steagsimplu

E adevarat chiar merita e un jucator destul de bun dar nush de ce putini suporteri scriu despre el am observat ca la alti jucatori sunt cate 20 si ceva de pagini scrise dar aici numai 4 pagini de ce oare ca e totusi un jucator destul de bun! :D

Virgil24.02.2007 10:00

Sevilla-Steaua 1-0

 

Paraschiv a muncit mult si a încercat sã împingã mereu jocul spre poarta adversã, fiind printre remarcatii serii.

Sursa : http://www.gsp.ro/index.php?a=73044&shift=1

mountytoma28.04.2007 18:49

La meciul pierdut cu Bistrita, Para putea sa ne scape de cele doua goluri, daca nu ferea capul de fiecare data: centrarea de la gol i-a trecut un pic pe deasupra, iar la golul din lovitura libera tot exact pe deasupra lui a trecut mingea... astea nu sunt reactii de mijlocas defensiv, "recuperator", ci de indiferent superficial. Spre comparatie, Petre Marin a pus capul in calea mingii de a ramas lat pe gazon!

c.ronaldo1728.04.2007 18:54

@mountytoma

 

Cred ca mai ai vreo 2 jucatori de criticat si gata, ai terminat cu toti. De unde pana mea vroiai sa stie Paraschiv ca mingea se duce in dreapta sau in stanga?

Horica03.06.2007 11:51

Tocmai am citit o stire, cum ca, Paraschiv ar putea pleca...E adevarat?

Wally03.06.2007 12:06

Sper sa nu fie adevarat... avem nevoie de Para...

se7en03.06.2007 12:25

El a zis de mai multe ori ca e timpul ca el sa plece la un club in strainatate. Sincer, daca nu acum mai bine deloc.

Bogdan4Steaua03.06.2007 14:36

Paraschiv si-a facut datoria pentru Steaua si merita sa fie lasat sa plece in strainatate. Cred ca Liga 1 franceza l-ar "prinde" cel mai bine.

Wally03.06.2007 18:30

Casa de piatra, Para! Si sa faci 3 copii cel putin la fel de muncitori ca si tine si sa-i dai la fotbal la Steaua! :)

axl2303.06.2007 18:38

Casa de piatra, Sorine!

Popa care i-a cununat parca era nebun!

Wally03.06.2007 19:02
Popa care i-a cununat parca era nebun.

Ai dreptate... am vazut si eu fazele alea si sunt de camera ascunsa! :lol:

Horica03.06.2007 21:22

Casa de piatra ROS-ALBASTRA! :D

c.ronaldo1717.06.2007 10:44

La multi ani, TigruLe!

Wally17.06.2007 14:02

La multi ani, Para!!!

axl2317.06.2007 16:49

La multi ani, Sorine! Si mai da si tu un gol, acolo!

Bogdan4Steaua17.06.2007 19:16

La multi ani, Para!

SSK17.06.2007 19:28

La multi ani, Para! Steaua are nevoie de jucatori cu seriozitatea si devotamentul tau! Sper sa nu pleci.

«123456»