cel mai prost mijlocas pe care Steaua il poate folosi in ultimii 20-30 de ani.
Argumenteaza te rog.
cel mai prost mijlocas pe care Steaua il poate folosi in ultimii 20-30 de ani.
Argumenteaza te rog.
pai cam asa e.e super naspet
Un stelist adevarat insa daca eu as fi antrenor la Steaua nu l-as introduce in primul 11. :twisted:
si cu cine l-ai inlocui?
In nici un caz cu Lovin :lol:
Cu un om in plus in atac... :lol:
oricand uitativa la Paraschiv in timpul unui meci si o sa observati ca: da pasa in generel lateral si nu mai mult de doi metrii iar verticalizare pt el inseamna inaltatu zmeului(pasa pe sus)pt orice stelist adevarat noi jucam pe jos si as mai putea zice da nu cred ca mai are rost
nu vreau sa par rau dar PARA la meciul cu valencia a fost cel mai slab jucator al nostru...luati meciul si uitatziva la el....a gresit enorm ,oricum a facut si lucruri bune in acel meci dar..se grabeste mereu sa sutezeee !!!!!!
cea mai sincera declaratie a lui de cand este la Steaua a dat-o joi dupa meciul cu rapid:,,s-a dovedit ca rapid a fost cea mai accesibila echipa pe care o puteam intalni''...a cam scos fumurile din capul rapidistilor...Bravo Para
cea mai sincera declaratie a lui de cand este la Steaua a dat-o joi dupa meciul cu Rapid:,,s-a dovedit ca Rapid a fost cea mai accesibila echipa pe care o puteam intalni''...a cam scos fumurile din capul rapidistilor...Bravo Para
a si avut dreptate, Steaua sa calificat destul de usor in meciu cu rapid, cel putin mai usor decat intr-un meci cu Boro.
mai sincera declaratie ca a lui nu am auzit ..
)
Si pentru aceasta declaratie a fost catalogata de mass-media drept una ipocrita... :roll:
Si pentru aceasta declaratie a fost catalogata de mass-media drept una ipocrita... :roll:
asa zice si directoru scolii de mine. zice asta ca i le zic direct si mi se rpe de ce zice el. si Paraschiv numa ipocrit nu e, asta a fost opinia lui si a mulora. mass media nu trebuie sa fie bagata in seama. sunt numai jigodii in ea
Numai eu i-am simtit lipsa lui Para aseara. Nu a fost nimeni in schipa Stelei care sa bage materiale asa cum trebuie la un astfel de meci. L-ativazut pe Maccarone ce intrari avea, asa trebuia jucat de catre intreaga echipa, chiar cu riscul eliminarii. interesant de vazut cate faulturi au facut Mirel si cu Lovin tot meciul, mult prea putine pentru niste mijlocasi la inchidere. Acest post cere mult sacrificiu si de asemena cere multe cartonase galbene. Din pacate nu a fost nici un jucator aseara care sa tina piept din punct de vedere fizic jucatorilor lui BOro
Dadea Lovin niste pase ....avioane.....daca era Para nu era la fel...asta e!
paraschive, tata, nu asa ma! ce facem aici , ne batem joc de scoala? fotbalu e un joc de gentlemeni practicat de badarani, rugbyu e un joc de badarani practicat de gentlemeni si fotbalu galez e un joc de badarani practicat de badarani!
"Paraschiv va ajunge la Dinamo Kiev la schimb cu Florin Cernat. Pe deasupra, clubul din Ghencea va primi şi 800.000 de dolari." gsp.ro :!:
Zvon de doi lei marca GSP. Cernat a negat o posibila venire in Ghencea. Momentan nu joaca titular si nu este benefica aducerea acestuia.
Zvon de doi lei marca GSP. Cernat a negat o posibila venire in Ghencea. Momentan nu joaca titular si nu este benefica aducerea acestuia.
Din vara cred ca va veni , a dezmintit la katerinka sa scape de presa .
Para cel mai bun inchizator din div A .Capu sus .
In nici un caz cu Lovin :lol:Cu un om in plus in atac... :lol:
pff ba tu nu gandesti ? cum ar fii sa scoti un mijlocas sa bagi un atacant
pai daka nai mijlocasi numai ajunge mingea la atacanti..cine mai construeste fazele ? portaru ?
cum zici u ar trebui sa jucam cu 2 mijlocasi
sau 3..
cu Radoi si cernat mijlocasi centrali eu zic k avem fatza de CL
e doar parerea mea ![]()
eu zic ca fata noastra de CL ar arata in modul urmator.... Calos - Ogararu - Radoi - Goian - P.Marin - Balan - Lazar - Cocis - Nicolita - Iacob - Mazilu(Neaga)
eu zic ca fata noastra de CL ar arata in modul urmator.... Calos - Ogararu - Radoi - Goian - P.Marin - Balan - Lazar - Cocis - Nicolita - Iacob - Mazilu(Neaga)
eeeeeeeeee ![]()
![]()
![]()
![]()
dar vreau alt fundas stanga ![]()
@spre 23
Se cheama 4-3-3 sau 4-3-1-2 cum joaca crapidu...
Eu l-as vinde pe Para dar nu pe Cernat la schimb, ala nu are valoare de Steaua doar fitele sunt de el, oricum se pare ca dinamu Kiev vor sa scape de el si stiu ca el este unul dintre oameni lui MM...
@Dj ce spui de Pascovici de la Farul? ![]()
@spre 23Se cheama 4-3-3 sau 4-3-1-2 cum joaca crapidu...
Eu l-as vinde pe Para dar nu pe Cernat la schimb, ala nu are valoare de Steaua doar fitele sunt de el, oricum se pare ca Dinamo Kiev vor sa scape de el si stiu ca el este unul dintre oameni lui MM...
@Dj ce spui de Pascovici de la Farul?
hai sa discutam la transferuri despre asta k ne cearta adminii ![]()
eu zic ca fata noastra de CL ar arata in modul urmator.... Calos - Ogararu - Radoi - Goian - P.Marin - Balan - Lazar - Cocis - Nicolita - Iacob - Mazilu(Neaga)
Radooku, da ce sa intamplat cu Dica?? :lol: