FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sorin Paraschiv

«123456»
Bogdan4Steaua24.03.2006 13:20
cel mai prost mijlocas pe care Steaua il poate folosi in ultimii 20-30 de ani.

 

Argumenteaza te rog.

Mirel_Radoi24.03.2006 20:12

pai cam asa e.e super naspet

Stryker24.03.2006 20:26

Un stelist adevarat insa daca eu as fi antrenor la Steaua nu l-as introduce in primul 11. :twisted:

AGRESSIVO198+124.03.2006 20:29

si cu cine l-ai inlocui?

Stryker25.03.2006 01:58

In nici un caz cu Lovin :lol:

Cu un om in plus in atac... :lol:

Calutzu30.03.2006 01:01

oricand uitativa la Paraschiv in timpul unui meci si o sa observati ca: da pasa in generel lateral si nu mai mult de doi metrii iar verticalizare pt el inseamna inaltatu zmeului(pasa pe sus)pt orice stelist adevarat noi jucam pe jos si as mai putea zice da nu cred ca mai are rost

DTP-Ludacris08.04.2006 10:21

nu vreau sa par rau dar PARA la meciul cu valencia a fost cel mai slab jucator al nostru...luati meciul si uitatziva la el....a gresit enorm ,oricum a facut si lucruri bune in acel meci dar..se grabeste mereu sa sutezeee !!!!!!

helena_steaua08.04.2006 16:22

cea mai sincera declaratie a lui de cand este la Steaua a dat-o joi dupa meciul cu rapid:,,s-a dovedit ca rapid a fost cea mai accesibila echipa pe care o puteam intalni''...a cam scos fumurile din capul rapidistilor...Bravo Para

antonika08.04.2006 17:22
cea mai sincera declaratie a lui de cand este la Steaua a dat-o joi dupa meciul cu Rapid:,,s-a dovedit ca Rapid a fost cea mai accesibila echipa pe care o puteam intalni''...a cam scos fumurile din capul rapidistilor...Bravo Para

 

a si avut dreptate, Steaua sa calificat destul de usor in meciu cu rapid, cel putin mai usor decat intr-un meci cu Boro.

helena_steaua08.04.2006 17:39

mai sincera declaratie ca a lui nu am auzit ..:)))

I.N.Money08.04.2006 17:48

Si pentru aceasta declaratie a fost catalogata de mass-media drept una ipocrita... :roll:

antonika08.04.2006 18:02
Si pentru aceasta declaratie a fost catalogata de mass-media drept una ipocrita... :roll:

 

asa zice si directoru scolii de mine. zice asta ca i le zic direct si mi se rpe de ce zice el. si Paraschiv numa ipocrit nu e, asta a fost opinia lui si a mulora. mass media nu trebuie sa fie bagata in seama. sunt numai jigodii in ea

iancu dragosh28.04.2006 11:35

Numai eu i-am simtit lipsa lui Para aseara. Nu a fost nimeni in schipa Stelei care sa bage materiale asa cum trebuie la un astfel de meci. L-ativazut pe Maccarone ce intrari avea, asa trebuia jucat de catre intreaga echipa, chiar cu riscul eliminarii. interesant de vazut cate faulturi au facut Mirel si cu Lovin tot meciul, mult prea putine pentru niste mijlocasi la inchidere. Acest post cere mult sacrificiu si de asemena cere multe cartonase galbene. Din pacate nu a fost nici un jucator aseara care sa tina piept din punct de vedere fizic jucatorilor lui BOro

Vladinho28.04.2006 12:38

Dadea Lovin niste pase ....avioane.....daca era Para nu era la fel...asta e!

axl2329.04.2006 14:40

paraschive, tata, nu asa ma! ce facem aici , ne batem joc de scoala? fotbalu e un joc de gentlemeni practicat de badarani, rugbyu e un joc de badarani practicat de gentlemeni si fotbalu galez e un joc de badarani practicat de badarani!

waste30.04.2006 06:00

"Paraschiv va ajunge la Dinamo Kiev la schimb cu Florin Cernat. Pe deasupra, clubul din Ghencea va primi şi 800.000 de dolari." gsp.ro :!:

Bogdan4Steaua02.05.2006 00:55

Zvon de doi lei marca GSP. Cernat a negat o posibila venire in Ghencea. Momentan nu joaca titular si nu este benefica aducerea acestuia.

Ionutdal02.05.2006 03:41
Zvon de doi lei marca GSP. Cernat a negat o posibila venire in Ghencea. Momentan nu joaca titular si nu este benefica aducerea acestuia.

 

Din vara cred ca va veni , a dezmintit la katerinka sa scape de presa .

 

Para cel mai bun inchizator din div A .Capu sus .

spre_2402.05.2006 11:23
In nici un caz cu Lovin :lol:

Cu un om in plus in atac... :lol:

pff ba tu nu gandesti ? cum ar fii sa scoti un mijlocas sa bagi un atacant :| pai daka nai mijlocasi numai ajunge mingea la atacanti..cine mai construeste fazele ? portaru ? :)) cum zici u ar trebui sa jucam cu 2 mijlocasi :| sau 3..

Dj02.05.2006 14:11

cu Radoi si cernat mijlocasi centrali eu zic k avem fatza de CL

e doar parerea mea :D

radooku_steaua02.05.2006 14:29

eu zic ca fata noastra de CL ar arata in modul urmator.... Calos - Ogararu - Radoi - Goian - P.Marin - Balan - Lazar - Cocis - Nicolita - Iacob - Mazilu(Neaga)

Dj02.05.2006 14:29
eu zic ca fata noastra de CL ar arata in modul urmator.... Calos - Ogararu - Radoi - Goian - P.Marin - Balan - Lazar - Cocis - Nicolita - Iacob - Mazilu(Neaga)

eeeeeeeeee :oops::oops::oops::oops:

dar vreau alt fundas stanga :D

Stryker02.05.2006 14:48

@spre 23

Se cheama 4-3-3 sau 4-3-1-2 cum joaca crapidu...

Eu l-as vinde pe Para dar nu pe Cernat la schimb, ala nu are valoare de Steaua doar fitele sunt de el, oricum se pare ca dinamu Kiev vor sa scape de el si stiu ca el este unul dintre oameni lui MM...

 

@Dj ce spui de Pascovici de la Farul? :)

Dj02.05.2006 14:52
@spre 23

Se cheama 4-3-3 sau 4-3-1-2  cum joaca crapidu...

Eu l-as vinde pe Para dar nu pe Cernat la schimb, ala nu are valoare de Steaua doar fitele sunt de el, oricum se pare ca Dinamo Kiev vor sa scape de el si stiu ca el este unul dintre oameni lui MM...

 

@Dj ce spui de Pascovici de la Farul? :)

hai sa discutam la transferuri despre asta k ne cearta adminii :)

Stryker02.05.2006 14:52
eu zic ca fata noastra de CL ar arata in modul urmator.... Calos - Ogararu - Radoi - Goian - P.Marin - Balan - Lazar - Cocis - Nicolita - Iacob - Mazilu(Neaga)

 

Radooku, da ce sa intamplat cu Dica?? :lol:

«123456»