FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gabriel Bostina

«123457»
cristipuscoi10.04.2006 19:35

mi se pare mie sau d-l Bostina nu prea mai joaca asa cum stiam noi??? parca se descurca mai bine...

***alex***22.05.2006 06:52

LA MULTI ANI!!! ( vezi sa nu sarbatoresti in club :D )

Bogdan4Steaua22.05.2006 12:41

La multi ani Bostina!

stella22.05.2006 12:50

la multi ani Gabriele!!!

vezi ce dorinta iti pui cand sufli in lumanari :wink:

danciu1922.05.2006 13:50

La multi ani!

forever_STEAUA22.05.2006 14:03

LA

Virgil22.05.2006 15:54

La multi bani !

Mihai_7722.05.2006 16:34

LA MULTI ANI SI LA MULTE GOLURI!!!!!

spre_2422.05.2006 17:20

sa traiesti Bostina .. cat mai mult la Steaua...la multi ani si ai mai multa incredere in tn ! }{

Ionutdal22.05.2006 19:56

LA MULTI ANI

redandblue22.05.2006 20:00

la multi ani!!!

DTP-Ludacris22.05.2006 20:06

La Multi Ani Gabi Bostina :wink: !!

IONUTZ-CIPRIAN22.05.2006 20:17

:evil: >>>LA MULTI ANI,si mi-a parut rau pentru el ca a fost huiduit de dadea cu picioarele in banca de rezerve in loc sa se bucure de victorie la fel ca ceilalti,bravo suportrilor care l-au huiduit sau injurat!!Frumos din partea lor!!>>> :twisted:

I.N.Money29.07.2006 23:17

Sa vedem daca o sa fie sanctionat Bostina pentru decizia de a pleca la vestiare.

Un gest necugetat al acestui jucator,care pare ca de la meci la meci,din pacate,joaca mai slab.

sergiu_titan13.08.2006 06:16

Gabi Bostina nu a jucat decat putin in meciul de liege cand am fost nevoiti sa atacam. Deci consider ca este titular incontestabil in meciurile unde jucam cu echipe mai mici sau cand avem nevoie de forta ofensiva.

El a avut un regres imens in intersezonul anului trecut cand Olaroiu i-a trasat sarcini defensive insa eu il consider unul dintre cei mai tehnici jucatori din Liga 1 si cred ca are un rol important in echipa noastra.

Credeti ca netitularizarea lui a constituit unul din motevele pt care Steaua a facut un joc(ezitant, inconstant) in belgia?

ultras194713.08.2006 07:35

Bostina trebuie sa joace din primul pana`n ult minut pt ca este un jucator cu multe calitati! sa lase Olaroiu si Gigi mandriile proaste si sa`l lase in primul 11 atata timp cat inca mai face parte din echipa!

consider ca meciul ar fi aratat altfel cu Bostina in teren!

Virgil13.08.2006 08:22

Bineinteles ca ar fi aratat altfel.Ori mai bine,ori mai rau.Dar eu nu cred ca ar fi aratat mai bine.Pentru ca nu Gabi trage echipa dupa el.

ultras194713.08.2006 10:06

evolutia din meciul cu gorica ar fi trebuit sa`l impuna titular cel putin si`n meciul asta!asta e parerea mea!adevarat ca poti juca f bine daca ai in fata adversari modesti precum gorica care nu se compara cu standard dar totusi a facut un meci f bun! lansari driblinguri gol alte ocazii de gol executii bune etc...

sunt de parere ca echipa castigatoare nu se skimba!

asa ca Bostina ar fi trebuit sa joace!

mihaisupersteaua15.08.2006 15:08

a mai slabit fata de anul trecut dar cred ca-si va reveni. steag2

al_led24.10.2006 09:10

Mie mi-a placut cum a jucat cu Realul

Parca are mai mult tupeu

steaua-steaua-steaua25.10.2006 21:10

A facut un meci bun in seara asta, cu multe pase exacte, iar golul dat de el a fost de-a dreptul superb. E in revenire de forma, spre fericirea noastra. Stim cu totii ce-i poate pielea si cat de bine e in stare sa gandeasca meciul. Tot inainte, Bostinho!

Virgil26.10.2006 05:31

Bostina a dat un super gol în poarta brasoveanului Kaicsa si a închis tabela.Forex - Steaua 0 - 3.

Lavy_*_26.10.2006 10:23

Felicitari pentru golul dat!

Nu credeam ca o sa mai faca asta...chiar imi pare rau ca nu am mai crezut in el! :oops:

Go!GO!GO!

alinutza1626.10.2006 12:59

felicitari pt gol Bostina! Bostina e un jucator destul de bun..si tehnic..BV Bostina!

***alex***26.10.2006 15:11

Van Bostina sa-i zicem de acum incolo 8)

«123457»