acum un an doi nu eram prea incintat de ,,plostina'':), cum ii ziceam eu,dar din returul trecut si in special din noul sezon ma incinta efectiv cum joaca.dupa mine el,Radoi si Ghionea sunt singurii la ora actuala care merita sa fie titulari la nationala.ar mai fi si Dica,dar din pacate el nu prea e constant deocamdata.referitor la neaga,intradevar a fost cea mai mare timpenie facuta de Becali.macar daca-l vindeau naibi in europa,i-l mai vedeam la nationala,dar asa si-au batut efectiv joc de el.oricum e clar ca avem nevoie de transferuri destepte la iarna ca vorba aceea,la noi daca se accidenteaza 2-3 jucatori,suntem in pom.n-ati vazut ieri ca desi conduceam,Protasov nu a indraznit sa faca schimbari decit in minutul 85.FORZAA Steaua!!PE EI PE MAMA LOR DE FRANCEZI IMPUTITI!![]()
