
Data nasterii : 22.05.1977
Locul nasterii : Gura Vaii - Mehedinti
Post : mijlocas
Nr tricou : 11
Email : G***@***
Debut in divizia A : 07.308.1999

Data nasterii : 22.05.1977
Locul nasterii : Gura Vaii - Mehedinti
Post : mijlocas
Nr tricou : 11
Email : G***@***
Debut in divizia A : 07.308.1999
dupa ratarile incredibile de la Timisoara si din Liga,am decis sa-l injur pina la sfirsitul campionatului.Parca si0a mai revenit,dar eu nu concep ca un fotbalist de la Steaua sa aiba un singur picior,
Jucator tehnic , firav .Alterneaza evolutiile bune cu cele slabe.
Foarte Tehnic...dar cam lenes....daca pierde mingea nu prea alearga dupa ea....dar are o viziune buna de a deschide jocu.
Bostina e un indolent prin excelenta. Nu-i da ciorba-n foc orice-ar fi... Dar este, cred, cel mai rafinat jucator al nostru momentan (poate alaturi de Oprita) si chiar este genul de fotbalist ale carui executii pot decide un meci (desi urasc cliseul asta !). Daca ar pune osul, ar fi mare fotbalist.
Daca ar juca la adevarata lui valoare meci de meci ar face furori. Ma enerveaza la culme faptul ca nu e constant pt ca poate sa joace f bine. Daca n-ar putea ai spune nu poate si gata da' poate.
Bostina e un tip inteligent cu o centrare buna. Pe banda trebuie sa alergi, cum o face Nicolita. Daca am avea un jucator similar care sa rastoarne si flancul stang atunci orice echipa ar fi in mare pericol. Cred ca Bostina ar fi mai bun ca jucator de creatie langa Para.
Bostina este bun dar nu pe postul asta ci undeva mai in centru... Are tehnica, loveste bine mingea si ceva foarte important:
EL SI CU Radoi SUNT SINGURII CU INITIATIVA....
Bostina e un indolent prin excelenta. Nu-i da ciorba-n foc orice-ar fi... Dar este, cred, cel mai rafinat jucator al nostru momentan (poate alaturi de Oprita) si chiar este genul de fotbalist ale carui executii pot decide un meci (desi urasc cliseul asta !). Daca ar pune osul, ar fi mare fotbalist.
Frumoasa caracterizare.
Referitor la faptul ca nu pune osul,nu cred ca e nimic de facut.Pentru ca asta e formatul lui de jucator.
Mie unul imi place de el...este foarte elegant in joc...daca ar fi constant si umpic mai puternic ar fi exceptional...
Singurul lucru deficitar al lui este faptul ca are un singur picior,cu dreptul nu stie nimik.
Bostina e un indolent prin excelenta. Nu-i da ciorba-n foc orice-ar fi... Dar este, cred, cel mai rafinat jucator al nostru momentan (poate alaturi de Oprita) si chiar este genul de fotbalist ale carui executii pot decide un meci (desi urasc cliseul asta !). Daca ar pune osul, ar fi mare fotbalist.
Frumoasa caracterizare.
Referitor la faptul ca nu pune osul,nu cred ca e nimic de facut.Pentru ca asta e formatul lui de jucator.
daca ar pune osul nu ar mai sti sa faca un dribling... il uita... :lol: Plus ca si-ar rupe osul... E cam firav... Bine ca are initiativa ... am spus...
Frumoasa caracterizare.
Referitor la faptul ca nu pune osul @ nu cred ca e nimic de facut.Pentru ca asta e formatul lui de jucator.[/quote)
Plus ca si-ar rupe osul... E cam firav... Bine ca are initiativa ... am spus...
Nu prea e firav l-am vazut de aproape si are niste picioare de zici ca e Francois Botha :lol:
Si acesta este un jucator de la voi de care imi place cum joaca. Are potential, desi uneori face gafe. Totusi cred ca e unul din oamenii de baza la voi.
Da, momentan este un jucator care s-a impus in echipa de baza.
Fantastic in meciul cu Farul. Cel mai bun jucator de pe teren.. daca ar juca asa meci de meci nu ar mai fi la Steaua...
cineva de afara ar avea ochi pentru el...
De cand a venit Protasov creste de la meci la meci. Ceva se intampla cu toata echipa. Uitati-va sa vedeti cat de sigur pe ei joaca, cat de bine paseaza. De mult nu a mai fost Steaua asa de sigura pe ea.
a jucat super bine omul... nu am cuvinte... dacao tine tot asa il ia Barcelona :twisted: :twisted:
Ce gol a dat !!!! 8O e mester mare cu balonu Bostina asta... :lol:
Are clasa acest baiat...sa speram ca va fi constant...
asta e.. sa speram ca nu se opreste aici.. sa arate in continuare ce poate
Cum am spus....alaturi de Dica poate decide un meci !! 8)
Cum am spus....alaturi de Dica poate decide un meci !! 8)
asa e... pate se naste un cuplu magic.. si cu Iacob in fata ... va fi triunghiul mortal... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Daca era si RicKy era de vis...
:twisted:
daaaa... da.. cu neaga. era mortala orice combinatie.. bun jucator.. nu stiu de ce l-a dat