FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gabriel Bostina

«1237»
ADRIAN PACURAR03.10.2005 15:34

71776.jpg

 

Data nasterii : 22.05.1977

Locul nasterii : Gura Vaii - Mehedinti

Post : mijlocas

Nr tricou : 11

Email : G***@***

Debut in divizia A : 07.308.1999

sile-jardel03.10.2005 15:44

dupa ratarile incredibile de la Timisoara si din Liga,am decis sa-l injur pina la sfirsitul campionatului.Parca si0a mai revenit,dar eu nu concep ca un fotbalist de la Steaua sa aiba un singur picior,

ADRIAN PACURAR03.10.2005 16:04

Jucator tehnic , firav .Alterneaza evolutiile bune cu cele slabe.

I.N.Money03.10.2005 16:29

Foarte Tehnic...dar cam lenes....daca pierde mingea nu prea alearga dupa ea....dar are o viziune buna de a deschide jocu.

SSK03.10.2005 18:08

Bostina e un indolent prin excelenta. Nu-i da ciorba-n foc orice-ar fi... Dar este, cred, cel mai rafinat jucator al nostru momentan (poate alaturi de Oprita) si chiar este genul de fotbalist ale carui executii pot decide un meci (desi urasc cliseul asta !). Daca ar pune osul, ar fi mare fotbalist.

Bodanel04.10.2005 06:53

Daca ar juca la adevarata lui valoare meci de meci ar face furori. Ma enerveaza la culme faptul ca nu e constant pt ca poate sa joace f bine. Daca n-ar putea ai spune nu poate si gata da' poate.

ulivius04.10.2005 06:58

Bostina e un tip inteligent cu o centrare buna. Pe banda trebuie sa alergi, cum o face Nicolita. Daca am avea un jucator similar care sa rastoarne si flancul stang atunci orice echipa ar fi in mare pericol. Cred ca Bostina ar fi mai bun ca jucator de creatie langa Para.

sorin_77704.10.2005 14:36

Bostina este bun dar nu pe postul asta ci undeva mai in centru... Are tehnica, loveste bine mingea si ceva foarte important:

 

EL SI CU Radoi SUNT SINGURII CU INITIATIVA....

Virgil04.10.2005 17:07
Bostina e un indolent prin excelenta. Nu-i da ciorba-n foc orice-ar fi... Dar este, cred, cel mai rafinat jucator al nostru momentan (poate alaturi de Oprita) si chiar este genul de fotbalist ale carui executii pot decide un meci (desi urasc cliseul asta !). Daca ar pune osul, ar fi mare fotbalist.

 

Frumoasa caracterizare.

Referitor la faptul ca nu pune osul,nu cred ca e nimic de facut.Pentru ca asta e formatul lui de jucator.

FanSteaua4Life05.10.2005 19:50

Mie unul imi place de el...este foarte elegant in joc...daca ar fi constant si umpic mai puternic ar fi exceptional...

alex_lef06.10.2005 03:57

Singurul lucru deficitar al lui este faptul ca are un singur picior,cu dreptul nu stie nimik.

sorin_77706.10.2005 09:43
Bostina e un indolent prin excelenta. Nu-i da ciorba-n foc orice-ar fi... Dar este, cred, cel mai rafinat jucator al nostru momentan (poate alaturi de Oprita) si chiar este genul de fotbalist ale carui executii pot decide un meci (desi urasc cliseul asta !). Daca ar pune osul, ar fi mare fotbalist.

 

Frumoasa caracterizare.

Referitor la faptul ca nu pune osul,nu cred ca e nimic de facut.Pentru ca asta e formatul lui de jucator.

 

daca ar pune osul nu ar mai sti sa faca un dribling... il uita... :lol: Plus ca si-ar rupe osul... E cam firav... Bine ca are initiativa ... am spus...

I.N.Money06.10.2005 11:15
QUOTE("sorin_777

Frumoasa caracterizare.

Referitor la faptul ca nu pune osul @ nu cred ca e nimic de facut.Pentru ca asta e formatul lui de jucator.[/quote)

 

Plus ca si-ar rupe osul... E cam firav... Bine ca are initiativa ... am spus...

Nu prea e firav l-am vazut de aproape si are niste picioare de zici ca e Francois Botha :lol:

reddog07.10.2005 09:22

Si acesta este un jucator de la voi de care imi place cum joaca. Are potential, desi uneori face gafe. Totusi cred ca e unul din oamenii de baza la voi.

Bogdan4Steaua07.10.2005 09:35

Da, momentan este un jucator care s-a impus in echipa de baza.

sorin_77717.10.2005 03:56

Fantastic in meciul cu Farul. Cel mai bun jucator de pe teren.. daca ar juca asa meci de meci nu ar mai fi la Steaua... :D cineva de afara ar avea ochi pentru el...

Bodanel17.10.2005 04:22

De cand a venit Protasov creste de la meci la meci. Ceva se intampla cu toata echipa. Uitati-va sa vedeti cat de sigur pe ei joaca, cat de bine paseaza. De mult nu a mai fost Steaua asa de sigura pe ea.

zarboss17.10.2005 04:55

a jucat super bine omul... nu am cuvinte... dacao tine tot asa il ia Barcelona :twisted: :twisted:

I.N.Money17.10.2005 07:34

Ce gol a dat !!!! 8O e mester mare cu balonu Bostina asta... :lol:

FanSteaua4Life17.10.2005 07:52

Are clasa acest baiat...sa speram ca va fi constant...

zarboss17.10.2005 08:09

asta e.. sa speram ca nu se opreste aici.. sa arate in continuare ce poate

I.N.Money17.10.2005 08:18

Cum am spus....alaturi de Dica poate decide un meci !! 8)

zarboss17.10.2005 08:28
Cum am spus....alaturi de Dica poate decide un meci !! 8)

asa e... pate se naste un cuplu magic.. si cu Iacob in fata ... va fi triunghiul mortal... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

I.N.Money17.10.2005 08:33

Daca era si RicKy era de vis... :oops: :twisted:

zarboss17.10.2005 08:40

daaaa... da.. cu neaga. era mortala orice combinatie.. bun jucator.. nu stiu de ce l-a dat

«1237»